PDA

View Full Version : Умирам си за него <3



awesomesheepy
09-12-2010, 17:18
Така..харесвам едно момче,от 1 година вече..той е 3 години по-голям от мен,но това не ми е чак проблем..ако тръгна с него,родителите ми ще са против,защото бил голям -.- та,първоначално му казах,към 5тия месец - той ми каза,че ми благодари че съм искрена,и че ме приема като приятел..след това си хвана мацка,бяха 2 месеца заедно и после скъса с нея..оттам нататък ходихме на плаж заедно с неговите и моите приятели,навънка излизахме заедно,беше кеф чатихме си,винаги той почна пръв да ми драска по скайп,навънка не ми говореше много..
обаче,проблема е,че ходих с негов приятел.. -.- и е кофти..и ако стане нещо,ще трябва да мисля и за бившото си..

Искам го <3 Прекрасен е..обожавам го..само като го видя да се усмихне,пеперуди ми хвърчат в корема..Постоянно го сънувам,само за него си мисля,само за него говоря..
Какво да правя..не искам да му признавам пак все още,защото..ще изглеждам банална..и реакцията му може да е същата,както преди..но,все пак,той ми хвърля сладки погледи..но..не знам :/

reoffender
09-12-2010, 17:22
Нищо не можеш да направиш освен да чакаш, той да БЛАГОВОЛИ да ти 'признае', ако въобще има чувства, или просто те смята за приятна компания, а ти си набиваш филма.

sasha_90
09-12-2010, 17:28
Щом не искаш да му кажеш за чувствата си,чакай той да направи пръв тази крачка.По написаното от теб си правя изводите,че е твърде възможно и той да има чувства към теб.Ако наистина съм права,рано или късно,ще предприеме нещо по въпроса.Имай търпение.Търпението винаги се възнаграждава.

nefchi_bs
09-12-2010, 17:47
Аз мисля,че яко си набиваш филма...

awesomesheepy
09-12-2010, 18:16
не си набивам филми..

харесвам го..
но идея си нямам дали той изпитва същите чувства..

което е кофти..

пък и дори да има нещо такова,той е некъв притеснителен,срамежлив..п и аз съм същата 8-)

MaLkaTa_LaDy
09-12-2010, 18:33
Лол ами радвай се на чувството :grin: Флиртувай с него... Ти трябва да забележиш ако той ти отвърща.

awesomesheepy
09-12-2010, 18:35
Въпреки,че съм адски срамежлива..ще пробвам =)
Ще се отпусна..нема да ме изяде пича 8-)

MsIrony
09-12-2010, 18:43
Въпреки,че съм адски срамежлива..ще пробвам =)
Ще се отпусна..нема да ме изяде пича 8-)Е не бе целта му е да те върже и изнасили ,като в щатските евтини продукции

xCut0utMyTearsx
09-12-2010, 19:12
Don't worry, be happy. :-|

soul1199
09-12-2010, 19:19
целуни го,така 6е разбереш дали те харесва