PDA

View Full Version : Изповед на една несподелена "любов"



aspirinceto
09-12-2010, 18:22
Здравей, искам да ти кажа нещо, което крия още от мига, който те зърнах.Искам да ти разкрия чувствата си.От 2 години ти грабна душата ми без да ми я върнеш.Не знам как се случи това, но съм благодарен на Господ, че ме дари с това чувство.При първата ни среща ти направи СИЛНО впечатление в мен.Харесваше ми да се забавлявам с теб и да те гледам как се усмихваш.Харесвах те до толкова, че те познавах толкова добре, че ти даже не подозираше.Не знаех в какво се превърна всичко това през тези 2 години.Годината, в която бяхме в един клас аз не спирах да мисля за теб.След раздялата аз продължавам да мисля, колкото и да се опитвам да подтискам това чувство, то наделява и заема цялото ми същество.Когато спя, се сещам за теб, когато се събуждам ти си в мислите ми, когато тренирам ти пак си в главата ми.МИСЛЯ, ЧЕ ТЕ ОБИЧАМ, макар ти да не го знаеш :(.

Мразех, когато харесваш друго момче.ОТ завист съм готов да мина през ОГЪН, но разбира се ти това не го знаеш и сигурно никога няма да го разбереш.

На 15 години съм, и тъй като сигурно няма да споделя това, което чувствам на въпросното момиче, и за мен няма "истински" приятели, затова пиша в интернет.От страх, че тя ще ме загърби нямам смелост да разкрия чувствата си.

Благодаря, за отделеното внимание, Благодаря, че ме изслуша.
Благодаря ти :!:

ScarletBite
09-12-2010, 18:25
Прати й темата.

MsIrony
09-12-2010, 18:45
Еми крии си цял живот чувствата и напълни форума с още десетки такива теми през годините
Приятели има и то прекрасни ,ще видиш

YoUcANNOtiMaGiNe
09-12-2010, 19:15
Не бива да се отказваш заради страха от провал, осъзнай се навреме, отиди при нея и го кажи в очите и, за да видиш реакцията и на момента, а не да и го пращаш. Както възможността да отхвърли чувствата ти и да си отидеш унизен и съсипан, така я има и тази възможност да я зарадваш или поне дори и да стои като стресната, това не е лош знак. Не си пропилявай шанса, че ще съжаляваш може би и до края на живота си, а и ако не друго, то поне ще ти олекне. Е, давай смело напред и силата да е с теб :D :P

soul1199
09-12-2010, 19:21
Прати й темата.съгласна съм
:)

InsertDumbNickHere
09-12-2010, 19:29
Точно като при мен... Но понеже имам малък проблем ... следващото лято ще бъде моя :****

sasha_90
09-12-2010, 19:53
Вместо да разправяш наляво и дясно,че тя не знае за чувствата ти,вземи,че й признай.Бори си,докато виждаш,че има смисъл.

vIKToriYa
09-12-2010, 20:32
определено и кажи .... момичетата обожават когато момче им признае чувствата си... :)

tanch3t093
09-12-2010, 21:23
Ако не можеш да и кажеш направо .. Направи и някакви намеци, за да разбере, че не си му безразлична .. ;) Действай, човек, че някой ще ти я отмъкне и даже няма да се усетиш .. :)

JuStElly
09-12-2010, 21:26
Или и кажи или я забрави ... просто е.

mech0
09-12-2010, 23:04
Стига си крил повече чувствата си, само повече ще те боли. Казваш и го, пък тя да му мисли. Ще видиш, че ще ти олекне. Дори отговорът и да е отрицателен все пак ще знаеш, че си имал смелостта да опиташ!!!

fenkaaa
09-12-2010, 23:15
РИСКУВАЙ,бе момче ! .. Нали знаеш - квото стане,важно е да опиташ ;) Може да те отреже,но представи си ако и кажеш това да се получи нещо.. може да испускаш шанса си затова ДЕЙСТВАЙ :) !