PDA

View Full Version : Има ли истински приятели?



fuckme
09-12-2010, 18:41
Породено от причини, за коите не искам да се обеснявам.

Как мислите вие? Според мен има, жив пример за това са баща ми и неговият най - добър приятел, те са най - добри приятели от втори клас , а сега са на по 40 години :) Казвайте вие!

BeezyJey
09-12-2010, 18:43
Имам. Една. И съм сигурна в това.

Djuff
09-12-2010, 18:52
Не.Поне момиче с момиче не мисля, че има.

shakira96
09-12-2010, 19:15
Според мен има. Просто трябва да го/я намериш. :)

Tempest
09-12-2010, 19:25
имам най-добър приятел и никой няма да го замени никога! А за тия, които твърдят, че няма - това, че не сте намерили, не значи, че трябва да кажете "няма" и да спрете да търсите ;)

Esityyy1995
09-12-2010, 19:30
Има.Лично аз имам 4.Едната тази година ще учи в друг град,но това не ни пречи да сме истински приятелки.Поддържаме си връзка всеки ден и тя идва всяка седмица /по точно ще идва/.Има ги.Само трябва да намериш макар,че вече са рядкост за съжаление :cry: :cry: :cry:

iiordanova
09-12-2010, 19:45
Има. Просто човек трябва да намери точния човек. Истинското приятелството е прекрасна връзка , която пожелавам на всеки да има. За мен приятелството (истинското) е повече от едно приятелство. Този човек не е само приятел , а и важен човек от живота ти. Според мен човек , ако има истински приятели .. това са те. Другите са просто приятели или познати , те са хора , които виждаш , чуваш , говориш , но е по - различно. Не мога да ви го опиша , защото то трябва да се усети.

Ryapoff
09-12-2010, 19:46
Пък да се надяваме, че има. Не можеш да си сигурен, ако не си минал през перипетии с въпрсния приятел.

Greennight
09-12-2010, 19:56
Не,няма.Замислете се,че всичките ви "добри приятели" са добри,защото вие имате някаква изгода от тях,както и те от вас.Дали ще е затова,че и 2те си падате по Брад Пит и взаимно си обменяте клюки или за нещо друго няма значение.

ecstazy
09-12-2010, 20:02
Има разбира се. Писна ми от хора, които след като биват предадени от някоя си идиотка или идиот, се заричат, че истинско приятелство не съществува. Всеки човек знае, че такова приятелство съществува.. Имам - 2 са. Честно с тях сме спорили, но винаги им имам доверие и мога да говоря с тях относно ВСИЧКО. Като сте толкова негативни и вашето мото е 'приятели ефектни - предатели перфектни' обърнете внимание на вашите. Родителите имат приятели от детството.. само си правете изводите ; )

jo0zy
09-12-2010, 20:04
Има естествено!!

dqvol4eto977
09-12-2010, 20:28
Има, разбира се ! Мойта най - добра приятелка не ми е най - добра приятелка, защото някоя от нас харесва Брад Пит или си обменяме клюки или някоя има изгода за нещо... Истинска приятелка ми е защото винаги ме е разбирала, подкрепяла и е била до мен.С нея мога да споделя всичко. . . Има истинско приятелство, само трябва да разбереш, на кой можеш да се довериш изцяло ! :-)

Force_bladeR
09-12-2010, 22:33
И аз съм нещо такова - от 2ри до 11ти клас... (and continues ofc)

sarityy
09-13-2010, 00:03
аз имам.. 2 даже саа.. много си гии обичамм :smt007

electraa
09-13-2010, 06:08
това е рядкост о.0 иначе аз имам :- )

SummerMakesMeHappy
09-13-2010, 06:43
Има.Но аз още не мога да кажа , че съм я\го намерила. :)

wasch0
09-13-2010, 07:00
Породено от причини, за коите не искам да се обеснявам.

Как мислите вие? Според мен има, жив пример за това са баща ми и неговият най - добър приятел, те са най - добри приятели от втори клас , а сега са на по 40 години :) Казвайте вие!

Хихи и моя баща с бащата на една "приятелка" :D

Имаше едно момиче. Бяхме страшно много добри приятелки докато и тя и аз не се променихме. Сега .. не можем да стоим 1 час без тя да ми се ръзсърди за нещо :? . Просто как може да е толкова чувствителна, че всяка моя дума да приема като убида, но както и да е хората се променят. Сега си имама някакви приятелчета.. :D

Tempest
09-13-2010, 07:05
Породено от причини, за коите не искам да се обеснявам.

Как мислите вие? Според мен има, жив пример за това са баща ми и неговият най - добър приятел, те са най - добри приятели от втори клас , а сега са на по 40 години :) Казвайте вие!

Хихи и моя баща с бащата на една "приятелка" :D

Имаше едно момиче. Бяхме страшно много добри приятелки докато и тя и аз не се променихме. Сега .. не можем да стоим 1 час без тя да ми се ръзсърди за нещо :? . Просто как може да е толкова чувствителна, че всяка моя дума да приема като убида, но както и да е хората се променят. Сега си имама някакви приятелчета.. :D

или тя е чувствителна или ти прекаляваш :)

alwaysnforever
09-13-2010, 07:32
Може би има ;)
Надявам се и аз да намеря 1 ден моят най-добър приятел.
Преди време си мислих, че съм го направила, ама не беше точно така. :-o

ivyy
09-13-2010, 08:19
Разбира се,че има.Не веднъж съм си го доказвала.С моята най-добра приятелка сме се карали само няколко пъти,но беше доста сериозно.Това вместо да ни отдалечи ни сближи още повече.

suNnykaty96
09-13-2010, 08:57
Има, разбирасе. Аз имам 2, на които мога да се доверя напълно - толкова много пъти са ми помагали, например едната, когато в училище бях на път да се превърна в аутсайдер, тя един вид ме спаси, застана да мен и ме защитаваше, без да й пука от мнението на другите.. вече в училище всичко е наред, благодарение на нея. С другата сме от съседни блокове и наистина сме много близки - почти жсеки ден се виждаме, кръстосваме улиците на софия и можем да си бъбрим до безкрай.
Истинското приятелство е когато да си с някой просто те кара да се чувстваш добре. Пожелавам на всеки да срещне истинското приятелство - то е навсякъде, стига да искаш да го намериш :) :-) :grin:

BlackRose7
09-13-2010, 15:07
Да има все още истински приятели макар, че са рядкост - за съжаление. Да, аз имам най-добра приятелка и съм сигурна, че ИСТИНСКИ приятели съществуват. :)

Bubbly
09-13-2010, 15:26
Има естествено!!

zorrybaby
09-13-2010, 20:03
:)

Moderatorius
09-13-2010, 20:06
Има. Наистина вярвам в истинското приятелство, защото имам приятели, на които мога ВСИЧКО да кажа, приятели, които винаги ще ме подкрепят и никога няма да ми мрънкат :)

zorrybaby
09-13-2010, 20:36
ДА,,има още истинско приятелство пример за това дават : майка ми и нейната най добра приятелка , а също и аз имам 2 ,особено с едната много съм споделяла и тя с мен , помагала ми е много и аз де ,когато и с квото мога и така... ,но и много сме се карали

a1a2b3v
09-13-2010, 20:50
Разбира се, че има. Просто някои ги откриват по-рано, други по-късно. :)

galet0
09-13-2010, 20:55
Според мен има. Просто трябва да го/я намериш. :)
++++

zorrybaby
09-13-2010, 22:28
ДА,,има още истинско приятелство пример за това дават : майка ми и нейната най добра приятелка , а също и аз имам 2 ,особено с едната много съм споделяла и тя с мен , помагала ми е много и аз де ,когато и с квото мога и така... ,но и много сме се карали

JuStElly
09-13-2010, 22:33
Има истински приятели просто някой хора не са попадали на такива.

sylvania95
09-15-2010, 10:51
Истински приятели има и понякога истински приятел можеш да откриеш в човека, от когото най-малко очакваш, че може да бъде такъв. Пример: Аз имам 1 истинска приятелка...тя е от съседния вход и се познаваме от деца, но когато бях малка може да се каже, че я мразех (имаше си причина) ...обаче сега, като пораснахме и се сближихме, тя почна да ми харесва като характер и така...оказа се накрая, че това е човекът, на когото мога да кажа ВСИЧКО, тя на мен също. Просто понякога хората не са такива, каквито изглеждат...

BaffaLsc
09-15-2010, 11:08
Лично според мен няма ,защото рано или късно всички те разочароват по някакъв начин.Убеждавала съм се повече от 56 пъти :D (как ги изчислих само :D ) Доста хора го казват '' няма приятелство има само общи интереси '' . :)

XheroineX
09-15-2010, 11:17
Имам 2-ма истински приятели...момиче съм но мисля че момчетата са страхотни приятели...Нито може да ти вземе гаджето,нито може да те прецака или подведе...Просто много си го обичкам :) Както и най добрата ми приятелка...никога до сега (14години) не ме е предала :-) от деца сме неразделни

DarkTemplar
09-15-2010, 16:38
Естествено, че имам и те са повече от един или двама. Просто разстоянията и различния развой на живота на всеки създават някои пречки. По-важна обаче е настройката - дори да се видите след години, пак да се чувствате близки.

TheTruth
09-15-2010, 17:05
Ne. V dneshno vreme tova e po4ti nevazmojno.Seki gleda izgodata