PDA

View Full Version : Искам Съвет!



Alon3
09-12-2010, 19:23
Здравейте твърде съм объркан и незная тук или в раздел секс да я поставя тази тема...
Проблема е следният имам връзка не много голяма,няма значение колко..
Аз много съм влюбен в приятелката ми,тя в мен също забелязвам го,но аз искам да го направя с нея и тя ми казва,че иска да го направи с мен....
Прави ми намеци постоянно или ми се бута отпред....или друго....когато я питам кога ще го направим нищо не ми казва....питал съм я и по скайп и на живо все едно и също отговаря...просто незнам какво да правя.....
Аз съм на 17 тя е на 16... не го е правила....и иска аз да съм й първият....


Мога да чакам....мога,но да не бъде много късно[и тук вие ще кажете : като много я искаш,ще чакаш като й държиш много!].....поне да не бяхме говорили по тази тема,мразя когато се надъхвам и нищо да не се случи...

....не искам отговори от рода,че ме критикувате или други такива искам вашето мнение..питам ви като човек!Мерси предварително!

OneGuy
09-12-2010, 19:27
Какво точно питаш?Дали това е раздела?

tuzaro
09-12-2010, 19:30
е ти като я питаш кога ше го правим кво искаш да ти каже "петък към 3;15 " ли... мое ли да задавате такива въпроси майна, като ти се прави ващаш я и го правите

Alon3
09-12-2010, 19:33
то да не става ей така.... tuzaro....

sasha_90
09-12-2010, 19:38
Ти искаш,тя иска,защо да я питаш кога?Направо действайте.Неочакваните и неплануваните неща са по сладки.НО се пазете,за да няма после теми-бременна ли е? и тем подобни.

sasha_90
09-12-2010, 19:39
то да не става ей така.... tuzaro....
Не е сложно.Щом човек има желание,всичко се постига.Но пак повтарям-пазете се.

tuzaro
09-12-2010, 19:43
то да не става ей така.... tuzaro....ми точно така става майна, като и кажеш 2-3 думи на уше и тя е готова вече

soul1199
09-12-2010, 19:58
абе като почнете да се целувате,започни да я докосваш а у,то не става планирано,като си толкова надъхан действай

djipsito
09-12-2010, 20:02
абе като почнете да се целувате,започни да я докосваш а у,то не става планирано,като си толкова надъхан действай

Точно... вместо да я питаш, действай.. ;) иначе само ще отлагате...