PDA

View Full Version : Добър вечер искам вашият съвет!



Alon3
09-12-2010, 19:29
Проблема е следният имам връзка не много голяма,няма значение колко..
Аз много съм влюбен в приятелката ми,тя в мен също забелязвам го,но аз искам да го направя с нея и тя ми казва,че иска да го направи с мен....
Прави ми намеци постоянно или ми се бута отпред....или друго....когато я питам кога ще го направим нищо не ми казва....питал съм я и по скайп и на живо все едно и също отговаря...просто незнам какво да правя.....
Аз съм на 17 тя е на 16... не го е правила....и иска аз да съм й първият....


Мога да чакам....мога,но да не бъде много късно[и тук вие ще кажете : като много я искаш,ще чакаш като й държиш много!].....поне да не бяхме говорили по тази тема,мразя когато се надъхвам и нищо да не се случи...

....не искам отговори от рода,че ме критикувате или други такива искам вашето мнение..питам ви като човек!Мерси предварително!

DarkKisss
09-12-2010, 19:37
Е като искате за какво говорите на тази тема? Направо към действието и готово ..

dimitar_ak
09-12-2010, 19:53
Ами защото питаш. Секса е за правене.

Greennight
09-12-2010, 19:59
когато я питам кога ще го направим нищо не ми казва....питал съм я и по скайп и на живо все едно и също отговаря.................................. ....... Хъммм странна работа.

Vlado93
09-12-2010, 20:04
Ами защото питаш. Секса е за правене.

С приказки няма как да стане :? действия.... :D

Ice_b0x
09-12-2010, 21:34
когато я питам кога ще го направим нищо не ми казва....питал съм я и по скайп и на живо все едно и също отговаря.................................. ....... Хъммм странна работа.
Ти кво я питаш майна ? Кога ще те ева бе майна ? :lol:

SEXTRAVAGANTE
09-12-2010, 21:56
Хммм....ами явно я е страх. Поговори с нея , питай я какво я притеснява , убеждавай я, 4е вси4ко ще е наред. Не я лъжи , 4е няма да боли. Кажи , 4е боли но болката се търпи и вси4ко ще е ок. Обесни и , 4е болката ще трае най-мн 5 - 6 мин. и след тва ще усеща само кефа.

xinfamous
09-12-2010, 22:30
как тъй ще я питаш кога ще го правите,ще кажех че ще си насрочи час..Като усетиш че нещата отиват на там газ горе и действайте (;

cekokn
09-13-2010, 08:29
оф пич ти наистина ли си толко тъп колкото личи ? :shock: нормално че като я питаш няма да ти каже " АИДЕ ДА ПРИ ПАСНЕШ П**КАТА ОТ СЕХ" покани я във вас примерно или нещо такова започнете да се натискате и на там си знаеш! как може да си толко зле аз съм на 15 и мога да си го поискам по сяко време а ти си толкоз прост :-D казваш и аиде да гледаме филмче в нас. (гледаи вашите да ги няма) и пускаш някои романтичен филм и тя се растапя :grin: почвате да се целувате и т.н и след 2 седмици пишеш тема бремена ли е :-D :grin: :razz: :razz: :lol: :lol:

NASA
09-13-2010, 10:42
Здрасти,
значи гледай сега, не си прост, дори от една страна погледнато по-скоро си за поздравления (държиш на момичето и си готов да го направите, когаго и тя е готова) - разбирам ;)
Тъй че действай, когато усетиш накъде отиват нещата. Дори провери в последния ми коментар 2-рия линк - ще е от полза (не тоя за фелациото, ами за любовната игра).

Успех, братленце ;) Пиши после едно ЛС дали си я ощастливил, че ми стана интересно ;)

П.П. Само да вмъкна, че заглавието трябва да бъде "Добър вечер,искам вашЯ съвет' ;)

roshkors
09-13-2010, 10:48
Малко ти остава ;) намери просто подходящо място.

FunkyBoy
09-13-2010, 15:01
Ми няма какво да я бавиш, щом и двамата го искате, опрял е ножа у кокала вече... няма се забавите 8-)

newenka
09-13-2010, 18:51
Реши ти кога, тя щом не е казала НЕ, няма да ти откаже :-) :-) а и щом ти го е намекнала значи го иска ама я е срам да ти го поиска :P :P :P :P

FenaNaGei4eto
09-13-2010, 18:52
Няма какво да добавя , хората преди мен изчерпаха темата.Само с действия ще стане :)

k0ki
09-13-2010, 21:27
Както ти казаха с питане няма да стане.Носи с тебе кондоми и бъди по твърд и настоятелен за секс...Обарвай я едно друго,говори и колко мн го искаш...А и щом не е казала "Няма да правим" направи ти пръв крачката към секса,може би тя се притеснява да е първа :)

feshanch3
09-13-2010, 21:33
Като си почнал така нека да не пропусна да кажа "Добър вечер!".
Много филми си гледал... това с "кога ще го правим" само по филмите действа ; ) Кани я у вас и прави баналните сцени(пусни някой филм или я напий, ти си знаеш) и действай :)