PDA

View Full Version : съвети



Petenceto0
09-12-2010, 19:43
Благодаря на тези,които ми писаха по темата и не се правиха на интересни ;)

OneGuy
09-12-2010, 19:49
"оф,много ми е скучно,трябва да харесвам някой"


Не си направих труда да чета по нататък

soul1199
09-12-2010, 20:00
ха ха,много яко си си набила филмите + това той си има приятелка,какво точно очакваш,че 6е я зареже заради тебе ли?

sonsta
09-12-2010, 20:01
Защо не излезнете отново двамата и ти не повдигнеш темата за харесването?Сигурна съм,че той няма да има нищо против да поговорите,нали все пак те е питал веднъж (дори и да е било на шега).В разговора му намекни внимателно,че го харесваш и ако той те харесва усмихни се,после дори може да го попиташ някой от следните варианти:"Щом се харесваме,защо пък да не пробваме да сме заедно?" или пък "Виж,обичам те,ако ме обичаш достатъчно и ти нека бъдем заедно."Пробвай се,само че внимавай,защото след този разговор може да го отблъснеш (говоря в случай,че не те харесва) късмет....и един съвет от мен: НЕ ХАРЕСВАЙ НЯКОГО САМО,ЗАЩОТО ТИ Е СКУЧНО И ТЪПО чакай любовта да дойде от самосебе си...успех :D :D :D

unbreakabl3
09-12-2010, 20:46
По скайп ми пишеше,че съм много хубава,че го кефя и че харесва всяка част от мене.

Дали не иска да спи с теб.. Само предположение.. :-o

MsIrony
09-12-2010, 21:05
"оф,много ми е скучно,трябва да харесвам някой"


Не си направих труда да чета по нататъкТя от скука и ще се самоубие ,на там ми миришат нещата

JuStElly
09-12-2010, 21:41
Той на колко е и на колко си ти ?

Petenceto0
09-13-2010, 06:22
аз съм на 16,а той е на 20

Погрешно ме разбирате за това,че ми е било скучно и че е трябвало да харесвам някой.Имам предвид,че ми беше симпатичен и реших да се зарибявам с него,без да знам че ще ми се задълбочат толкова чуствата.

mArMaLaDkA
09-13-2010, 06:24
Има си една сигурна и една странична, с която да се развлича. Как да не му завиди човек?

wasch0
09-13-2010, 06:48
Преди време бях в подобна ситуация само, че не съм го харесвала, защото ми е скучно, а защото беше много мил с мен, гушкаше ме и ми вдъхваше напразни надежди. Той също беше 3 години по-голям от мен и ис имаше приятелка. Един ден го видях с друго момиче, което НЕ беше приятелката му и се замислих - щом не съм единствената "втора цигулка" ако някой ден сме заедно и съм на мястото на гаджето му определено няма да ми е приятно.

П.С. Ако наситина те обичаше до сега да я е зарязал :)
П.С2. Бий му шута и си намери друг :)

Petenceto0
09-13-2010, 06:58
няма да ми е лесно "да му бия шута" ..

Amorrous
09-13-2010, 07:12
-Искаш ли да излизаме?
-Да.Ама ти ебаваш ли се?
-Не,исках да разбера мнението ти за мен.
И на всичкото отгоре ти предлага пък после размисля,защото си има приятелка... :lol: Той да не е вързан за нея.Що не я зареже и не тръгне с теб?Като си отговориш на тоя въпрос,ще разбереш какво трябва да правиш. :booooomb:

Изключително интересна история.Изключително ориентирани и интелигиентни герои. :-)

:lol:

mynichka
09-13-2010, 07:21
[quote]"оф,много ми е скучно,трябва да харесвам някой"


Не си направих труда да чета по нататък[/q
хахахахаха и аз

Petenceto0
09-13-2010, 07:30
Аз ви моля за съвети и ако мислите,че сте забвани като се опитвате да се правите на интересни-не сте и по-добре не пишете нищо.Все пак ако някой може сериозно да ми пише по въпроса,да го направи.Разчитам на вас ..

s3nsual
09-13-2010, 07:43
Той си има приятелка , освен това ти е намекнал , че си малка за него . Не вярвам да я зареже, заради теб . Изпозлва те само за забавление .

Amorrous
09-13-2010, 07:44
Що не я зареже и не тръгне с теб?Като си отговориш на тоя въпрос,ще разбереш какво трябва да правиш.И все пак,тъпа си,заради "оф,много ми е скучно,трябва да харесвам някой" Не мисля,че си достатъчно зряла за връзка.Любовта(или айде харесването)не е задължение или занимание,защото ти е скучно.То просто се случва,заради чувствата ти към определен човек,а не защото няма какво да правиш и решаваш,че ще ти е интересно да се натискаш с някого или да си имаш приятел.И отново ти казвам помисли над цитата ми.:wink:

PyCoKoCkA93
09-13-2010, 14:12
Ето какво означават действията му:
Пиша си с теб,защото не ми пука,че имам приятелка-трябва да доказвам някъде мъжкото си его.
Държа се мило с теб и те гушкам,защото ми е скучно да го правя само с приятелката ми,пък и ти изобщо не си зле :)
Питам те уж на базик по скайп,за да разбера колко си хлътнала вече по мен и кога евентуално ще се навиеш да ми пуснеш
Намеквам ти,че си малка,за да си дадеш сметка,че м/у нас нищо сериозно няма да има...

Още нещо да пояснявам ли,ако съм пропуснала? :D

sasha_90
09-13-2010, 15:20
Като ви гледам акълите и на двамата...
Не се занимавай с момчета,които си имат приятелки.