PDA

View Full Version : Отново на тема коса :)



snow999
09-12-2010, 22:19
Здравейте :) Такаа ... 15 септември идва , а аз искам готина прическа :) Когато си изправя косата ми стои малко под рамената така , че бихте ли ми дали идеи за готини прически ? Разполагам с преса , лак и пяна 8-)

bonbonche005
09-12-2010, 22:32
http://lmgtfy.com/?q=%D0%B5%D0%B6%D0%B5%D0%B4%D0%BD%D0%B5%D0%B2%D0%B D%D0%B8+%D0%BF%D1%80%D0%B8%D1%87%D0%B5%D1%81%D0%BA %D0%B8

Какви прически, кво нещо ... Това според мене е най обикновен ден. Всички - какво да си облека, ма къф грим да си сложа , какво да си облека .. ;х

Cocoa
09-12-2010, 22:33
Здравей :). Можеш да си я изправиш и топираш леко за обем, ако пресата ти е по-тънка може да си накъдриш косата- стои много хубаво, може да си я начупиш с пяна, ако можеш да плетеш плитки тип рибена кост (criss cross) може да си направиш 3 от едната страна, ама не до края ами само в началото, мисля че се сещаш стои много яко и да си начупиш останалата част от косата. Друг начин на плитки ама не много ситнипримерно 4-5 плитки, по-бърз начин вместо да спиш с тях е да минеш с пресата върху плитките и косата ти пак е къдрева. А ако искаш вързана може да се вържеш на не много висока конска опашка и да топираш опашката стои по-бухнало и небрежно, рибена кост на цялата коса (1 плитка).. а сега се сетих за права коса може да си я изправиш и да я пригладиш назад цялата с обем, това ако искаш малко по-официален вид. За тези се сещам засега :-o Айде успех :)

megiinkaa
09-13-2010, 08:13
Хей , можеш да си направиш френска плитка , отпред а останалата част можеш да изправиш или пък да я сплетеш на рибена кост =D>

vIKToriYa
09-13-2010, 09:59
както казаха или намекнаха по-горе изолзвай ГУГЪЛ за бога !!!!!!! има милон такива теми ...........