PDA

View Full Version : Проблем . .



inlovety
09-13-2010, 02:12
Здравейте :D Тфа лято не съм учила вобще а в началото на учебната година ще имаме много тестове :shock: Чудя се как мога да преговоря всичко от 5 клас за 2 дена :D Май е невъзможно,,но бих желала да чуя вашия съвет :D Ако има такъф де :D :D :D :D :D :D

OneGuy
09-13-2010, 02:17
Че какво има да му учиш за входните ... абе вие 5ти клас що не спите бе ... тук се дискутират едни такива теми дето не са за вашите уши и очи

TheSunShineGirl11
09-13-2010, 07:50
Сестра ми ми досажда, а майка ми седи на този компютър нон-стоп какво да направя за да имам малко спокойствие и да мога да играя повече на компютъра щото играя само когато мама е на работа? Малко тъпи проблеми ама все пак проблеми :lol:

kotetyyyy
09-17-2010, 13:53
Сестра ми ми досажда, а майка ми седи на този компютър нон-стоп какво да направя за да имам малко спокойствие и да мога да играя повече на компютъра щото играя само когато мама е на работа? Малко тъпи проблеми ама все пак проблеми :lol:
Вземи си някой ефин лаптоп
ПП Ами щях да ти дам съвет ако не беше почнала годината вече :D:D

sasha_90
09-17-2010, 13:59
Вместо да пускаш тема в някакъв си форум,можеше да прочетеш 1 страница от някой урок.Което,вярвай ми,щеше да ти е по-полезно,отколкото да четеш коментари на темата ти.

MotherfuckinFreak
09-17-2010, 14:29
Леле какъв проблем, да ти го имам проблемеца :D
От 5 за 6 клас... Че то кво ново има бе човек?! Да ти кажа, че всичко е същото, не се бой и спи спокойно, минали сме го тва!
Никой няма да те пита дали лятото си учила :D

flearness
09-18-2010, 22:11
Здравейте :D Тфа лято не съм учила вобще а в началото на учебната година ще имаме много тестове :shock: Чудя се как мога да преговоря всичко от 5 клас за 2 дена :D Май е невъзможно,,но бих желала да чуя вашия съвет :D Ако има такъф де :D :D :D :D :D :D



:lol: на мен ли го казваш ми..аз просто гледам преговора в началото или назубквам най-важното от всеки раздел от стария учебник .. :D :D а ако нямате преговор и ако нямате старите учебници разгледай нета там сиг пише най-важното за вс раздел или там в помагало.сом може да намериш нещо 8) а може и да разглеждаш някоя тетрадка дет си писала урока :-o аз съм свикнала да пиша само 5-6 изречения най-важното от тва дет диктува даскала другото са все рисунки :-D