PDA

View Full Version : Кофти история



Seattle
09-13-2010, 04:31
Днес, както си преглеждам фасебоок-а, попадам на линк към следната история:
http://bgsever.blog.bg/novini/2010/09/12/veche-chetiri-godini-momche-chaka-maika-si-da-se-vyrne-ot-gu.604389?ref=nf

Дали е истина или не незнам, но така или иначе реших да споделя понеже много "тежко" ми стана. Направо съжелявам малкия. Имах приятелчета които така тяхните бяха отишли навън. Поне бяха 2-ма братя че долу горе им беше добре, но си живееха с баба си и дядо си на село (много весело си правихме кат си ходех лятото). Техните се върнаха (децата бяха на по 10 и 12 мисля, може би малко по големи), купиха апартамент в града, но въпреки всичко те взеха да навлизат в лоша компания. Все си мисля че ако тяхните бяха наоколо може би щеше да е по различно и нещата щяха да стоят друго яче. Не знам, много what if's.
Както и да е.

PurpleDreams
09-13-2010, 14:08
Толкова тежка и тъжна история....разплака ме ;( Какво се случва с България и децата и.... :(

GD
09-14-2010, 06:25
Тъжна история за момчето което иска майка му да е при него.. чака и чака и пише писмо ала яма отговор.... а само тя му изпраща някакви играчки.Така ли се показва една обич към едно дете като му купуваш разни неща.Немога да повярвам все едно го купуваш детето.За съжаление и днеска повечето деца са такива и са разглезени и незнаят стойностното в тоя живот.Нямам думи вече..... :x :-x

PurpleDreams
09-14-2010, 10:50
Нещо не си прочела правилно....бабата купува играчките на детето....се 1 че майка му ги изпраща...зада смекчи болката му...
Иначе според мене държавата е виновна за вс...
Много жалко за по малките дечица те ще страдат много повече от нас.. :-x :-x :(

DREAM95
11-11-2010, 04:16
Толкова тежка и тъжна история....разплака ме ;( Какво се случва с България и децата и.... :(

ImmortalSportFreak
11-14-2010, 10:19
Ужас .. :? Милото детенце...

darkness848
12-07-2010, 18:01
:( Горкото детенце... :(
Сигурно има и още като него... Знам ли... Пък и хората които са отишли в чужбина, за да изкарват пари... Не мисля, че и на тях им е много приятно...
Жалко е, че нищо не се прави по въпроса иии никой от по-висше стоящите не разбира колко им е трудно на хората...

NawleK
12-07-2010, 19:56
Някой пак се е сетил да вдига стари теми :lol: