PDA

View Full Version : Сложих края.. и май така е най-добре



reAL_TRuth
09-13-2010, 05:13
Здравейте. Пиша ви, за да поискам някакъв съвет или поне одобрение за постъпката си.
Бях с него почти 2 години. Всичко беше толкова красиво в първата 1 година, но после той страшно много се промени. Започна да ме лъже,да ме пренабрегва и да се държи така сякаш съм му никаква. Съответно последваха няколко раздели, но не знам защо все пак му прощавах и си затварях очите пред всички грешки, които допусна. Винаги се надявах да осъзнае и оцени, каквото има, но не! Той така и не го направи. В последните 2-3 месеца нещата сякаш се бяха пооправили, но в последните дни всичко отново рухна.. или то отдавна си беше рухнало, ние просто се залъгвахме. Отново започна да се държи егоистично и аз съвсем ясно му обясних, че този път няма и не мога да търпя отново същото поведение. Той ми каза да се разделяме и аз останах така :shock: :shock: :shock: :shock: , но все пак мога ли да направя нещо? Съгласих се... Нямах избор, пък и отдавна си бях обещала, че няма да бъда тъпото наивно момиченце, което да разиграва и лъже! Но след 2-3 часов разговор по темата той сам стигна до извода, че може би не трябва да се разделяме... Аз обаче вече напълно бях на противоположното мнение и го помолих да изчака 2-3 дни, за да помислим и двамата върху това, но той не пожела. Каза ми събираме се и толкова. Това се случи в Петък. Събота го потърсих само веднъж и се държах супер хладно... Просто явно онова, което се случи е било капака на всичко и за мен връзката ни загуби смисъл. Вчера пак се чухме и той ме попита дали ми има нещо, защото не се държа както обикновено и аз му казах, че просто искам да се разделим. Той попита защо.. обясних му, че всичките лъжи, изневери и прочие са ми още в главата и искам да започна на чисто.. искам да имам доверие на някого. Той се съгласи и се разделихме...
Оттогава се чухме точно веднъж просто , за да видя как е, а изобщо сякаш не му и пукаше.. Не му се говореше. Някаква работа уж имал, а го познавам и знам, че ме лъже.
И така.. това е моята история накратко... Какво мислите? Дали постъпих правилно? Имайки предвид всичко, което ни се е случило, смятам, че не бъркам като го оставям завинаги... просто една мъничка част от мен още държи на него и искам да бъда сигурна.

ImSoInLove
09-13-2010, 06:27
Колкото и да е болезнено си постъпила правилно :) . Мисля че този човек ще се осъзнае,но късно..

lubomirky
09-13-2010, 06:52
дам, правилно решение си взела и не си допуснала да те разиграват повече. споко, първите седмици ще ти е малко кофти като се замисляш за него, обаче после ще осъзнаеш, че за теб е много по-добре, отколкото за него :)

mynichka
09-13-2010, 07:23
правилно си постъпила

anonimchetou
09-13-2010, 08:13
Браво на теб !Трудна, но правилна постъпка. Тука колко тези се изчетаха за момичета, които нямат смелостта да сложат края на таква обречена връзка : ) Трудно ще е , но по-добре така.

rosencetooo
09-13-2010, 08:52
Поздравления , правилно си постъпила и не трябва да съжеляваш :)

terii
09-13-2010, 11:29
Браво на теб !Трудна, но правилна постъпка. Тука колко тези се изчетаха за момичета, които нямат смелостта да сложат края на таква обречена връзка : ) Трудно ще е , но по-добре така.

PyCoKoCkA93
09-13-2010, 13:09
Браво,много добре си направила...Има ли смисъл да седиш с човек,който те лъже на всяка крачка?Имаш ли нужда от връзка без перспектива и да очакваш всеки момент,че могат да ти бият шута?Според мен сама знаеш отговора...И к'ъв е той,че ще се разпорежда с
ТВОИТЕ чувства и желания и ще каже просто "събираме се и толкова"?Чакай малко,светът не се върти около г-н "Пълен мухльо" и неговите желания-той започнал да раздава правосъдие и всички трябва да му играят по свирката...Откъде накъде...!Не съжалявай за нищо,това е било,колкото трудно,толкова и правилно решение...и за двамата. :)

Di
09-13-2010, 13:17
това няма да е края

justwondering
09-13-2010, 17:01
правилно си постъпила

съгласна. Не съжалявай, забрави го и гледай напред. :)

sasha_90
09-13-2010, 18:47
Правилно си постъпила,но е трябвало да предприемеш тази крачка по-рано.

Biskfitka
09-13-2010, 19:11
това няма да е краяМда!
Иначе си постъпила правилно

Moderatorius
09-13-2010, 20:13
Дано и аз да последвам примера ти, защото наистина тва е правилното решение, но и аз мисля, че тва няма да е края, защото дългите връзки не свършват така изведнъж.

tuzaro
09-13-2010, 20:26
правилно си постъпила майна, аз съм свободен между другото

MsIrony
09-13-2010, 20:27
правилно си постъпила майна, аз съм свободен между друготоВестник Лична драма за тебе ,тука не е мястото .

tuzaro
09-13-2010, 20:30
правилно си постъпила майна, аз съм свободен между друготоВестник Лична драма за тебе ,тука не е мястото .тука е мойто място!

honeybabe
09-13-2010, 21:18
Правилно си постъпила,но един съвет - не го търси...той това иска,доставя му удоволствие да си му в краката.Забрави го за известно време,не го търси и продължавай с хладното държание.Явно той това заслужава,а щом спомена и изневерии...нз как изобщо се занимаваш с обречена връзка.Потърси щастието в някой друг. :)

RoSKo0o0
09-13-2010, 21:48
...

beachy_bunny
09-13-2010, 21:55
Очаквай обаждане в близките 2-3 дена .. искренно се надявам това обаждане да не се превърне в тормоз за теб ,защото в повечето случеи така се получава ..

GD
09-14-2010, 06:58
Браво,много добре си направила...Има ли смисъл да седиш с човек,който те лъже на всяка крачка?Имаш ли нужда от връзка без перспектива и да очакваш всеки момент,че могат да ти бият шута?Според мен сама знаеш отговора...И к'ъв е той,че ще се разпорежда с
ТВОИТЕ чувства и желания и ще каже просто "събираме се и толкова"?Чакай малко,светът не се върти около г-н "Пълен мухльо" и неговите желания-той започнал да раздава правосъдие и всички трябва да му играят по свирката...Откъде накъде...!Не съжалявай за нищо,това е било,колкото трудно,толкова и правилно решение...и за двамата. :)


+1 И живота е пред теб момчета много не страдай заради някой който не си заслужава. ;)

soul1199
09-14-2010, 07:10
Колкото и да е болезнено си постъпила правилно :) . Мисля че този човек ще се осъзнае,но късно..