PDA

View Full Version : имам труден характер



teodora87
09-13-2010, 07:35
Имам труден характер,не се сприятелявам лесно,но когато се сприятеля мн държа на хората и съм добър приятел.По принцип чакам да направят първата крачка към сприятеляването,запознава ето и сближаването,дори и самото говорене.Днес майка ми каза че шефа не ме е писал в гравика,защото не се разбирам с колежките,страня от тях.Но не мога да се държа с тях все едно се познаваме от сто години.Ако ме кефят ще говоря,ако не просто не им обръщам внимание.Не мога да вървя по улицата и да се хиля като луда,но пък изражението ми е много сериозно,което придава вид на много тъжен и сърдит дори понякога човек,което не е съвсем така.Какво да правя :(

HoKKurT
09-13-2010, 07:43
Ми ако беше на 6, да ти променим характера освен, но очевидно си на повече :D така че няма много какво да се направи. Все ще си намериш приятели и добро работно място, където ще те одобрят, такава каквато си.
Аз съм абсолютно същия, никога не отивам аз да се запозная с някого, но веднъж запознаем ли се и тръгне ли ни приказката, всичко се подрежда :)

Tempest
09-13-2010, 08:26
ако от това ти зависи работното място - трябва да се правиш... или си се отказала да опитваш, или колежките ти са квази злета..

Ryapoff
09-13-2010, 09:01
Характер. Добре.
А не може ли шефът да не те е писал в графика, защото не те харесват? Може би проблемът е в телевизора, не в телевизията. Макар, че сега нормалният е луд.

teodora87
09-13-2010, 09:14
аз давах вс възможно д асе харесам на клиентите,усмихвах се,бях любезна поне клиентите бяха доволни от мен

SmilezZz
09-13-2010, 10:50
Но пък може да са били недоволни от нещо друго..
Нещо да не им е допаднало..
Не ми се вярва само заради "трудният ти характер" да
не са те писали в графика..
Но все ще се намери добро работно място,стига да имаш
търпение и силна воля..

Moderatorius
09-13-2010, 15:49
Не мисля, че ще успееш да се промениш. Може би след някакво "такова" събитие, като сватба и раждане... може да се измениш коренно ;д

fuckme
09-13-2010, 16:00
според това, което прочетох ми се струва, че вече е късно да си промениш характера.промени си светогледа. :)

radeberger
09-13-2010, 16:36
На твоята възраст (87 набор) вече би трябвало да знаеш къде как да се държиш.

galet0
09-13-2010, 22:00
според това, което прочетох ми се струва, че вече е късно да си промениш характера.промени си светогледа. :)

+++++

GD
09-14-2010, 05:11
Ами виж сега: колко и да ти е труден характера на работа ли си гледай си работата преди всичко. И другото което e приказвай си с тях само докат работиш не е хубаво така да правиш колкото и да имаш сложен характер.Контактувай с тях. ;)

mrankoniiii
12-17-2012, 17:47
Това не означава , че имаш труден характер не си се сблъсквала с труден характер

CoNviCt
12-17-2012, 18:02
Какво е труден характер?