PDA

View Full Version : Сексология



Princessani
09-13-2010, 10:06
Сексология
--------------------------------------------------------------------------------
Първо искам да се извиня ако темата не е подходяща за форума. Въпроса ми е къде мога да уча сексология и какво трябва да завърша преди да запиша тази специалност. Някъде четох, че е необходимо първо медицина и за това реших да се попитам тук. Ако някой знае нещо моля да ми отговори Благодаря предварително

NASA
09-13-2010, 10:28
Здрасти!
Аз лично не знам, пък и моля за извинение, но не ме интересува чак толкова много и не ми се търси сега, но можеш да попиташ направо ЧОВЕКА :P ТУК (http://www.erbos.com/)

Успех!

1234565
09-13-2010, 13:40
нов български ама е част от психиятрията :D :D

Princessani
09-13-2010, 13:53
нов български ама е част от психиятрията :D :D с какъв предмет трябва да вляза тази специалност? :?

FunkyBoy
09-13-2010, 14:59
нов български ама е част от психиятрията :D :D с какъв предмет трябва да вляза тази специалност? :?

ми сигурно с Психология :lol:

TheAnnoyingAwesomnes
09-13-2010, 21:59
Сексология
--------------------------------------------------------------------------------
Първо искам да се извиня ако темата не е подходяща за форума. Въпроса ми е къде мога да уча сексология и какво трябва да завърша преди да запиша тази специалност. Някъде четох, че е необходимо първо медицина и за това реших да се попитам тук. Ако някой знае нещо моля да ми отговори Благодаря предварително

1во трябва да имаш IQ по-голямо число от това на годините ти (което ти нямаш)
2ро трябва да учиш в НБУ или СУ психология. А и сексологията не е това което очакваш ! Там няма да учите как се духа или коя поза е за най-добро проникване....

feshanch3
09-13-2010, 22:10
Сексология
--------------------------------------------------------------------------------
Първо искам да се извиня ако темата не е подходяща за форума. Въпроса ми е къде мога да уча сексология и какво трябва да завърша преди да запиша тази специалност. Някъде четох, че е необходимо първо медицина и за това реших да се попитам тук. Ако някой знае нещо моля да ми отговори Благодаря предварително

1во трябва да имаш IQ по-голямо число от това на годините ти (което ти нямаш)
2ро трябва да учиш в НБУ или СУ психология. А и сексологията не е това което очакваш ! Там няма да учите как се духа или коя поза е за най-добро проникване....
получи възможно най-точния и верния коментар :) Не губи надежда, ако искаш да станеш сексолог, просто спри да правиш секс и почни да учиш ;)

Princessani
09-13-2010, 22:49
Сексология
--------------------------------------------------------------------------------
Първо искам да се извиня ако темата не е подходяща за форума. Въпроса ми е къде мога да уча сексология и какво трябва да завърша преди да запиша тази специалност. Някъде четох, че е необходимо първо медицина и за това реших да се попитам тук. Ако някой знае нещо моля да ми отговори Благодаря предварително

1во трябва да имаш IQ по-голямо число от това на годините ти (което ти нямаш)
2ро трябва да учиш в НБУ или СУ психология. А и сексологията не е това което очакваш ! Там няма да учите как се духа или коя поза е за най-добро проникване.... Знам какво се учи спокойно :-D .мерси за информацията :D

L0ST
09-13-2010, 23:27
Бъркаш се...ти не сакаш да си сексолог, а гинеколог

kalpazanka
09-18-2010, 11:24
Първо кандидатстваш с биология и химия медицина. После специализираш психиатрия и едва тогава сексология. Доста учене ще ти се събере. ;)