PDA

View Full Version : Девствен е!



Luscious_Heart
09-13-2010, 11:38
Предстои ми полов акт с новия ми приятел, който е девствен... Аз не съм, но все пак се притеснявам - в предишната ми връзка момчето беше опитно и не съм била първа на никого.
Да купя ли презервативи Durex Performa, за да не мине прекалено бързо, ще има ли ефект от тях?

PepSsSi
09-13-2010, 11:42
Е,какво като е девствен де? Надали е и непипнат от момиче преди... Карай го така, както с предишния ти приятел, няма кой знае каква разлика, щом ти водиш :-D Впрочем ако започнете и ти си отгоре ще мине по-гладко :) Относно презервативите...не знам, само недей от тия най-тънките,май екстра сейф са най-подходящи

FeelMyPain
09-13-2010, 11:42
Принципно, кaквото и да правиш, ще мине бързо.
Просто повторете веднага след това.

OneGuy
09-13-2010, 11:43
Няма да има ефект ... толкова бързо ще му е първия тек че...... като свърши 1 път ... слагаш другия майна и .. давай давай

Princessani
09-13-2010, 11:46
Предстои ми полов акт с новия ми приятел, който е девствен... Аз не съм, но все пак се притеснявам - в предишната ми връзка момчето беше опитно и не съм била първа на никого.
Да купя ли презервативи Durex Performa, за да не мине прекалено бързо, ще има ли ефект от тях? не е кой знае каква разлика :-D

PepSsSi
09-13-2010, 11:48
Абе не се знае дали ще свърши бързо.... За цялата ми практика с първия ми, по време на сефтето най-много време издържа, някъде 25минутки (проклетия часовник до леглото хаха). А и от приятелки съм чувала подобни куриозни случаи :Д

Luscious_Heart
09-13-2010, 11:48
Хмм, сега гледам и сайта на Дюрекс... Искаше ми се първоначално да купя Select... :lol: А може би наистина ще е Extra Safe.. :D Плюс това той може би също ще си е приготвил някакви. :booooomb:

dimitar_ak
09-13-2010, 11:49
Възможни са 2 варианта. По-гадния е да засече и да не го вдигне. В другия просто като свърши почивка и пак.

FenaNaGei4eto
09-13-2010, 11:53
Възможни са 2 варианта. По-гадния е да засече и да не го вдигне. В другия просто като свърши почивка и пак.

+1 , пък не вярвам да има много разлика с Durex Performa , щом му е за първи път ще потърпиш 8-) 8-)

cekokn
09-13-2010, 13:29
а бе като го направите и тои сварши една кратка почива слагаш друг капут и почвате пак 8) и ше се опраи ти води не тои :grin: :razz: :razz: :P :-P

PyCoKoCkA93
09-13-2010, 14:18
Първияъ път ти ще останеш малко на сухо :D :D :D После повторете и сте готови :)

xinfamous
09-13-2010, 14:24
недей перформа,миришат мн гадно и ше му стане тъпо първия път,постарай се да го накараш да се отпусне и не очаквай да е някъв изгрубял

YouDontKnowMe
09-13-2010, 14:55
Спала съм с трима девствени, като единият свърши след повече от час чисто лашкане, вторият изобщо не свърши, пак повече от час секс , третият свърши за около 10 минутки, ама той си беше бърз през цялата ни връзка. То момчето май достатъчно се притеснява , та може и да не свърши, а да му спадне. Вземи си от тез презервативи все пак, ако има чак пък толкова голям ефект.

SmilezZz
09-13-2010, 16:28
Ти щом си по - опитна можеш да "водиш",
нали ? 8-)
Да го "научиш" какво да прави и така..
Както и да е...
Накарай го да се отпусне...Защото това
притеснение може да развали всичко :D

FeelMyPain
09-13-2010, 16:31
Спала съм с трима девствени, като единият свърши след повече от час чисто лашкане, вторият изобщо не свърши, пак повече от час секс
пияни,напушени,наперкани?

Luscious_Heart
09-13-2010, 16:32
Взех си Extra safe. 8-)
Ако ми предложи да пием текила/водка например, до колко милилитра да се ограничим? 30 мл? Все пак не искам да се замайвам дори малко, камо ли да забравя за кондомите. :shock:

FeelMyPain
09-13-2010, 16:34
Сега все едно питаш отколко ще се напия...
Ние откъде да знаем?

Luscious_Heart
09-13-2010, 16:35
Мен ме интересува повече за него да не ни ебе майката на секса още повече. :razz: :(

SEXTRAVAGANTE
09-13-2010, 17:02
200-300 грама мастика , а за мезе сладолед или диня. нека да изпие няколко чашки преди секса и прави сметка ,4е ще ебе като магаре 8-) Мастиката помага да се удължи сексуалния акт...успех !

YouDontKnowMe
09-13-2010, 17:55
Спала съм с трима девствени, като единият свърши след повече от час чисто лашкане, вторият изобщо не свърши, пак повече от час секс
пияни,напушени,наперкани?
Не бе, без медикамети . Не съм фен на изброените от теб неща .

TheAnnoyingAwesomnes
09-13-2010, 21:18
Сигурна ли си, че той е девствения ? Щото като ти гледам въпросите си доста зле... Кво като е девствен, все едно ще му паднат ушите като си го вкара, баси хората.... Вместо да питаш НАС какво харесва НЯКОЙ СИ, що не вземеш да го питаш него ? Или в днешно време да питаш партньора/партньорката какво харесва е срамно ? Що не вземеш да зададеш въпроса "кво бельо ми харесва", или "кво обичам да ям"....

JakesInsanity
09-13-2010, 21:22
Те хората си го казаха, ако е по-срамежлив може да не го вдигне въобще, а ако е по-срамежлив + загорял - ще свърши при първото мушкане. Не е ясно на науката, стига си мрънкала че бил девствен, трябва да се радваш даже. Аз първия ми път въобще не си спомням да съм свършвал ако тва ти помага, беше нещо като тренировка преди основното занятие. Ще трябва да му помогнеш първо за да се наслаждавате после на яко ебане. Като за начало гледай да му е хубаво, след като свикне сигурно и той ще гледа да ти доставя колкото може наслада.

j0rko7o
09-13-2010, 22:24
Каквото и да направиш ще мине много бързо така е с девствените бързо им идва :? :( :( :(

RoSKo0o0
09-13-2010, 22:45
Ебахти егоизма, ебахти обичта, ебахти наглия нагон :D

sexypetia91
09-13-2010, 22:54
Има два варианта:
1. Да е притеснителен и е решил за да не се изложи да се самоманипулира предварително преди или малко преди да извършите акта. Което е кофти понеже може да не го вдигне или да му отнеме повече време да свърши или изобщо да не свърши освен ако не му направиш свирка накрая.
2. Ако не е предприел нищо със самоманипулирането, 100% 60 секунди ще са му много да изпусне напрежението.
Вземи Ultra Thin и го предупреди да не пипа пищова предварително.

awerw
09-14-2010, 08:20
Е,какво като е девствен де? Надали е и непипнат от момиче преди... Карай го така, както с предишния ти приятел, няма кой знае каква разлика, щом ти водиш :-D Впрочем ако започнете и ти си отгоре ще мине по-гладко :) Относно презервативите...не знам, само недей от тия най-тънките,май екстра сейф са най-подходящи

ултра фин са тънките мноо са яки :lol: :razz: