PDA

View Full Version : Ножици за подтригване?



sa6opi4a
09-13-2010, 13:22
От къде мога да разгледам разни видове ножици за подстригване, или по-точно, от тея филиращите. Косата ми е такава, че трябва на всеки 2 седмици, да кажем 3, трябва да махам обема, а това са бая пари. Сам си оправям дължината и така реших сега и сам да си взимам от обема, но не съм наясно точно каква ножица ми трябва. Ако може да ми дадете сайт от който да поръчам някаква понеже не знам от града къде да взема такава.

_crazy_baby_
09-13-2010, 13:56
казват се филажни ножици можеш да си поръчаш от всеки фриз. салон , но са доста скъпи ето ти една като ориентировъчна
http://www.bestshopbg.com/product.php?productid=20349&cat=557&page=1

SmilezZz
09-13-2010, 14:05
Има и на доста по-евтинни цени..
В някой сайт бях видяла за 10 лв.,но не
помня сайта..
Иначе можеш да си поръчаш от някой фриз.
салон или да погледнеш в по-големите магазини..
Даже в Технополис бях видяла една машинка за
подстригване,към който беше включено 1 обикновена
ножица и една ножица за филиране..
Гребени и т.н..
А пък в една тема бяха казали,че с бръснарско ножче,
също можеш да се филираш.. (:

Nqkuf
09-13-2010, 14:09
Как се филира с бръснарско ножче, ако може някой да обясни ;]

sa6opi4a
09-13-2010, 18:19
Тея ножици ги гледам по сайтовете от 40 лв нагоре? Няма ли нещо евтино е... еднострана, двустрана, така и не знам к'ва ми трябва. Ще трябва да отида пак на фризьор и да загледам с к'ва ми маха обема и как, па после да го мисля к'ва да взимам. Не си струва да дава човек по 6 лв през 3 седмици само за махане на обем, като може и сам да си го махне с една такава ножица. Така го разбирам аз; )

vagarious
09-13-2010, 18:23
Аз бях виждала за 14лв. в магазин за Джунджурийки(има сякви женски джаджи 8-) ).Кажи от къде си ...
А с бръснарското ножче и аз си филирам бритона.Просто всимам някое по-тънко кичурче и отгоре-надолу(бързичко), като си подлагам пръстите отдоло.Естествено внимавам да не се порежа. :grin: :)