PDA

View Full Version : Стягане на корема???



Crescent
09-13-2010, 14:11
Еми значи аз съм от тоя тип хора,които повече говорят,а по-малко действат и в началото на лятото си казах ся цяло лято ша правя коремни,лицеви и набирания и тн.И ся се сещам,чя лятото мина.Значи смея да кажа,че съм слаб,имам само малко месце по корема.Така проблема е там,че искам да махна "месцето" и корема ми да придобие форма.Значи сутрин към 8-9 часа отивам да тичам.През деня правя коремни преси(към 100-150 на ден) и към 20 лицеви опори на ден.Не ям сладко и мазно и избягвам хляба.Храня се често и по малко.На този режим съм от 2 дена.До 1-2 седмици ще има ли видим ефект според вас?
И забравих да кажа- на 14 съм :)

Jaune
09-13-2010, 14:35
ми ще има вероятно, ама зависи колко време тичаш според мен
и хляба може да не го изключваш напълно, стига да е пълнозърнест

Crescent
09-13-2010, 14:41
Имаме машина за хляб у нас и си правим xD
Хляб най-вече на закуска ям.И да попитам нормално ли е като хапна нещо(например 1 филийка хляб) веднага корема става по-голям(така да се каже).И сутринта като стана корема ми е супер плосък почти идялен :Д .А след вечеря е...балон..все едно гледаш друг корем
И забравих да кажа,че след 7 часа не ям.Вечерята ми е към 6:30

mArMaLaDkA
09-13-2010, 14:49
Подутия стомах обикновено се получава от нередовно хранене. :)

Crescent
09-13-2010, 14:57
Ами храня си се редовно.Даже цяло лято ядях често и по много,ама ся съм се кротнал малко :Д Значи искаш да кажеш,че ако стомаха ти е наред, сутринта корема ти трябва да изглежда горе-долу така както изглежда след вечеря?

mArMaLaDkA
09-13-2010, 15:02
Не, смисъл... Нещо не те разбрах. 8-)
Мисълта ми беше, че стомахът ти НЕ трябва да се подува след хранене, не и чак да става като балон. ;д Или прекаляваш с количеството, или ядеш боклуци.

Коремните ги прави сутрин и вечер, за да има по-голям ефект.

Crescent
09-13-2010, 15:18
Значи да кажем,че имам проблем със стомаха.А ако всичко със стомаха ти е наред,корема ти сутрин преди да си закусил и вечер след като си ял би трябвало да изглежда по сходен начин,не като при мен сутрин да е плосък,а вечер подут?И вечер коремните преди вечеря нали?И...не мисля,че ям "боклуци"

HexGirl
09-13-2010, 15:35
Мило момиче просто имаш нередовен стомах .
Явно не ходиш често по голяма нужда нали .
ако ходиш само сутрин е логично тогава да е най плосък

Crescent
09-13-2010, 15:48
Ами почти всеки ден се изхождам.Но има случаи да не ходя 1 или 2 дни,И не ходя само сутрин по нужда.Ходя различно,сутрин,вечер, абе когато ме напъне хД Ииии...ЪЪЪ... момче съм :Д

HexGirl
09-13-2010, 15:53
и пак мисля че е от това :)
защото няма логика сутрин да е нормален вечер не

ri41
09-13-2010, 15:58
и моят стомах е супер плосък сутрин, вечер не толкова, след хранене се подува ако съм яла салата пр или повечко плодове и от тях се получава това, но после се оправя, нямам нередовен стомах, тоест тва е нормално

Crescent
09-13-2010, 16:16
Добре какво ще рече "нередовен стомах"???
Ааа мога да постна и снимки сутрин как е положението и след вечеря, за да видите разликата :Д

a1a2b3v
09-13-2010, 20:01
От личен опит ти казвам, че ще го осещаш по-стегнат и като го стягаш, че е по-твърд, но не очаквай плочки. Правила съм 200 на ден в продължение на месец и няма и следа от плочки поне при мен, но поне се оформя малко от малко. После обаче се отказах и спрях. Не пречи да опиташ нищо не губиш ама трябва упоритост. :)

PepSsSi
09-13-2010, 20:35
Тази част ми се струва най-трудна за оформяне....къртовски труд за единия фаянс :-o
За да не се подуваш, пий много вода, никакво газирано! То може при всеки да е различно, но аз и от тестени неща се подувам. Не преяждай, движи се много, не позволявай на стомаха си да е нередовен ;)
Отделно коремни преси 5 пъти седмично, всяка седмица увеличаваш с по 10-20 примерно,за да не привикват мускулите. Прави различни видове преси, не само за горната част, но и за долната, за страничната също. Спомена,че си слаб, но ако ограничиш вредните храни, спортуваш (тичай често) ще свалиш мазнинката над мускулната стена :)
Момчетата по-лесно оформят мускули от момичетата. То моята мъка....с бая упоритост бях оформила плочки ама пусти му болници и лекарства :D сега пак се мъча :D w/e, успех ти желая :)

DarkKisss
09-14-2010, 05:25
Не разбрах .. ти МОМЧЕ ли си? :-o
И правиш по 20 лицеви и по 100 коремни?
Ебати ташака, честно, извинявай, че ти го казвам .. :lol:

fuckme
09-14-2010, 05:27
стига да се храниш здравословно и да спортуваш, ще стане работата 8-)

DarkKisss
09-14-2010, 05:30
Абе проблемът е там, че всеки иска 3 дена да прави упражнения да бяга общо 30 мин. и да е изял 5 праскови и 2 кофички мляко и да е Кейт Мосс да речем. Деазнам, мега тъпо е.. Нужно е постоянство за твърди резултати ;)

Crescent
09-14-2010, 06:32
Така първо да благодаря за отговорите ви Второ,къде за бога съм казал,че искам да го постигна за 3 дена ???
За мен не е толкова важно да имам плочки,а просто искам плосък корем и да не ме е срам като отида на море или басейн.Значи газирано не пия,сутрин правя 3 обиколки на училището бегом и 3 обиколко ходя.Прибирам се правя 20 коремни,закусвам плод(това се пада някъде към 9 часа) към 11:30 правя леко ядене,във 2 часа пак хапвам, в 3:30 правя коремни и в 4:20 пак ям.Вечерята ми е в 6:50.След това не ям нищо.Аааа споменахте,че вода тряабва да се пие много,и да попитам да я пия преди или след хранене?

HexGirl
09-14-2010, 06:55
Ум не че нещо амааа
за момче това което правиш като "тренировки" е нищо .
То дори за момиче е твърде малко

Crescent
09-14-2010, 07:01
Еми колкото толкова.Аз не бързам толкова много за резултати.В последсвтие ще правя повече "тренировки".А имате ли идеи как като почна даскало и съм втора смяна,да вечерям преди 7 часа?Да нося храна в училище ли и аз не знам :(

HexGirl
09-14-2010, 07:09
Просто тръгни на някакви истински тренировки :)
или поне на фитнес .
Със 100 коремни на ден нииищичко не правиш ако искаш да стягаш корем . А и то е комплексно не са само коремни и 3 обиколки на училище.
Трябват всякакви натоварвания и силови упражнения и повече кардио и правелен режим на хранене .
Просто това което ти правиш е много шум за нищо мислиш си че правиш нещо

ri41
09-14-2010, 07:20
аз съм момиче и като оправех по 300 коремни на ден на трисерии по 100 и за месец корема ми се прибра страшно много и естествено здравословен хранителен режим така, че полза от коремните ще имаш ама да са повече

Crescent
09-14-2010, 07:25
Добре,а това за водата,че помагала за стомаха?Също съм чувал,че е добре преди хранене да изпиеш 2 чащи вода,според да го правя ли?
Ааа относно фитнеса,мен малко ме е срам там.Аз някфо джуждже 1.60,а там някфи двуметрови мъжаги..

HexGirl
09-14-2010, 07:28
китки и фитки не може :)
щом искаш хубава фигура нямаш право на срам :)
спортуваи бе човеко момче си все пак ....
ходи тичаи на стадион по няколко км. прави упражнения на лостове .
Запиши се на спорт има такова разнообразие .... баскетбол,волеибол, плуване и прочие неща

ri41
09-14-2010, 07:44
Добре,а това за водата,че помагала за стомаха?Също съм чувал,че е добре преди хранене да изпиеш 2 чащи вода,според да го правя ли?
Ааа относно фитнеса,мен малко ме е срам там.Аз някфо джуждже 1.60,а там някфи двуметрови мъжаги..
това е срещу преяждане

Crescent
09-14-2010, 14:34
Четох,че трябва водата да се консумира 30 минути преди хранене,а вредно ли е ако пия точно преди хранене?А пиенето на вода след хранене?Четох,че трябва да минат минимум 30 мин след хранене за да се пие вода,вие как мислите?А защо всъшност ако си на диета трябва да пиеш много вода,освен че пази от преяждане,да не би да спомага храносмилането?