PDA

View Full Version : Какво означава да си добър в секса според вас?



YouDontKnowMe
09-13-2010, 15:04
Чудех се , по какви критерии определяте дали един мъж/жена е добър/а в секса? Чували сме много отзиви за това кой какъв бил в леглото , но по какви критерии се съди ?
Какъв би бил/а перфектният/та любовник/ца за вас , какво трябва да умее?
Вие сте :)

Princessani
09-13-2010, 15:09
Да може да ми докарва няколко оргазма за кратко време :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

SEXTRAVAGANTE
09-13-2010, 15:22
Ами за мен много е важно в секса жената да е страстна и дива. Да има инициатива и сама да си знае какво да прави , не аз да я у4а.

cekokn
09-13-2010, 16:31
еми примерно да задоволява партниора дали е нежен страстен и т.н. то има мн критерии :P :P :-P :-P :-P :grin:

PepSsSi
09-13-2010, 18:58
Аз лично бих определила някого като добър в секса, когато не се интересува само от себе си, а и от партньорката си. Да знае как да вземе това, което му харесва на него и да знае как да даде това, което ми харесва на мен. Равновесие с една дума :) Другото, което е важно е и въображението, защото без него сексът всеки път е еднакъв :)

Korrnyy
09-13-2010, 18:59
Трябва да успее да ме подлуди от кеф! Да е страстен, див, активен... а не да легне по гръб и да ме чака само мене :)

7227
09-13-2010, 19:01
Може би важно е това,че след 1вия път да искаш да има още много други.

Wits
09-13-2010, 20:45
Авторке, общо взето всеки се кефи на собстените си фантазии(derp). Добрият партньор в леглото е този, който може да те разбере и знае как да подходи спрамо това в какво настроение си.

feshanch3
09-13-2010, 20:48
трябва момичето да си знае работата, а не аз тепърва да я уча... макар и неуките да са доста възбуждащи понякога :)

JakesInsanity
09-13-2010, 20:52
Та като цяло момичетата да се опитват поне да направят нещо, а не да чакат частни уроци и да не си мислят, че цялата работа е да си открехнат краката и да чакат. Ако са различни от това значи са добри в секса.

YouDontKnowMe
09-13-2010, 20:52
Авторке, общо взето всеки се кефи на собстените си фантазии(derp). Добрият партньор в леглото е този, който може да те разбере и знае как да подходи спрамо това в какво настроение си.
Аз добра ли съм :D

Wits
09-13-2010, 20:56
Аз добра ли съм :D

Хахаха, ти винаги си готова да ме задоволиш(не си го и помисляй) :razz:

PepSsSi
09-13-2010, 20:56
feshanch3, това, че е девствена не значи,че ще е и умрял сом :D не са малко пълните с идеи и фантазии, жадни за изпълнението им девственици :Д хаха, малко болка страх и после елеилей, експерименти :Д

Относно умрелите сомчета в леглото.... една от класа ми веднъж мрънкаше,че гаджето й й кръшкал с доста по-грозновата от нея....разчоплихме проблема ( ей,това женското любопитство мир няма) пък то се оказа,че милата си мисли,че щом е манекенка, може да не се старае, а само да си лежи и да чака овации. да бе да :D
sorry, нещо много ми е забавно тая вечер

feshanch3
09-13-2010, 21:25
pepsi, не съм казал девствена, а неука... точно за тия сомове говора ;dd И те са адски възбуждащи(сомовете), когато си доста загореличък ;dd :)

HeavensMaiden
09-13-2010, 21:44
Ами да прави нещата които искам на момента без дори да съм му казвала... да е внимателен и същевременно да ме задоволява.. и да е по-дълго от 10мин 8-)

YouDontKnowMe
09-13-2010, 21:52
Ами да прави нещата които искам на момента без дори да съм му казвала... да е внимателен и същевременно да ме задоволява.. и да е по-дълго от 10мин 8-)
За мен най-важното е времетраенето ^^ Да не е по-малко от 20 минути (само секс). Предоволна съм на това :D

feshanch3
09-13-2010, 21:57
^
то това зависи от тебе самата.. ако си някаква неустоима, трябва авера ти да е някакъв пълен факир на тема секс ;dd Демек няма да можеш да се влюбиш в човек, който да те задоволява, или по-скоро шанса е минимален, но пък, ако не си толкова неустоима нещата стават по-лесни и кръга на момчетата, които е възможно да ти бъдат авери и занапред мъже се увеличава :) Не можеш да се сърдиш на партьора ти, че свършва бързо :P Или поне в повечето случаи

PepSsSi
09-13-2010, 22:10
Тая работа с времетраенето....хваща й се цаката :D Пак де, всички момчета са различни. Моя скоромен брой от двама, доказа тезата,че, за да остана доволна аз, първо трябва да се погрижа за него веднъж, после игрички а-у, секс, втори край за него, веднага след който го подхващам, както си знам :D Поне при моите двамка (ест не са били едновременно, две поредни сериозни връзки) тая тактика действаше в 90% от случаите...

j0rko7o
09-13-2010, 22:16
според мене лично жената/мъжа трябва да са активни а не да чакат на другия и определено да е див/а да има голяма фантазия.Лично моята партниорка е много дива и определено гореща :П 8) 8) :grin: :grin: :grin: :grin:

HeavensMaiden
09-13-2010, 22:25
PepSsSi така си е има си цака тая работа... ама има и др момент ако го правите по-често нещата са по-продължителни ;) аз тва съм го забелязала при нас със мъжо ми :) аз имах в предвид тия 10мин нямат нищо общо с игричките и тва онова а самия полов акт ;) иначе много ясно, че аз си играя с него, той с мен тва онова и ето ти ги 30мин хаха и после поне още 20 иначе съм се трудила напразно :D :D

RoSKo0o0
09-13-2010, 22:29
Да изпитам 3 оргазма за 3 секунди:Д

PepSsSi
09-13-2010, 22:32
HeavensMaiden, аз съм малко бъгната в това отношение....за мен 30мин са много малко време...Дано и следващия път попадна на издържлив,че не знам какво ще правя...ще си остана незадоволена :D Обичам да ми е хубаво, а като ми е хубаво искам да ми е още по-хубаво...цялото нещо отнема към 4-5 часа, когато може повече - супер! ( в това време се включва всичко, игрите, малките паузи, шоколада) :D

feshanch3
09-13-2010, 22:33
Да изпитам 3 оргазма за 3 секунди:Д
няма как да се осъществи, защото един оргазъм трае от 5 до 11/13(не помня точно) секунди... така че скоро няма да си намериш подходящ партньор(освен, ако не е някой от друга планета)

YouDontKnowMe
09-13-2010, 22:40
HeavensMaiden, аз съм малко бъгната в това отношение....за мен 30мин са много малко време...Дано и следващия път попадна на издържлив,че не знам какво ще правя...ще си остана незадоволена :D Обичам да ми е хубаво, а като ми е хубаво искам да ми е още по-хубаво...цялото нещо отнема към 4-5 часа, когато може повече - супер! ( в това време се включва всичко, игрите, малките паузи, шоколада) :D
Ууу, цял ден секс, ей това е бижу партньор. Жалко , че с моя нямаме време ^ И терен понякога :D А на вън е егати студа сега,хич не ми се излиза.

PepSsSi
09-13-2010, 22:41
О, то навън не е хава.... То техните кат бачкат и в тях свободно до 8 вечерта, айляк работа. Сега студентството би трябвало да поднесе повече свободно време и пространство :D

RoSKo0o0
09-13-2010, 22:44
Да изпитам 3 оргазма за 3 секунди:Д
няма как да се осъществи, защото един оргазъм трае от 5 до 11/13(не помня точно) секунди... така че скоро няма да си намериш подходящ партньор(освен, ако не е някой от друга планета)

Благодаря за съвета, отивам на Марс !!! :D Фантааа :>

HeavensMaiden
09-14-2010, 08:15
PepSsSi е ти пък 4-5 часа :D толкова време нямаме с мъжо ми :D само 1 сме го правили около 2-3 часа и то щото бяхме подпиинали и тогава той се задържа по-дълго... :lol: бахти кви неща коментирам в тоя форум тцтцт хаха по интересно е няколко пъти за 4-5 часа ;) вземем си душ тва онова 2-3 пъти ала бала ей тва вече ме устройва .. ама ако се налага 4-5 часа да го правим аз ще изтрещея хаха нямам нерви чак толкова :D

AniBG
09-14-2010, 10:03
За мен човекът, който е добър в леглото трябва да разбира нуждите на партньора си, да е страстен, активен, див и същевременно нежен! Сексът е удоволствие, не да отидеш някъде, да се из****те за половин час и да си отидете! :?

DarkTemplar
09-14-2010, 10:12
Аз лично бих определила някого като добър в секса, когато не се интересува само от себе си, а и от партньорката си. Да знае как да вземе това, което му харесва на него и да знае как да даде това, което ми харесва на мен. Равновесие с една дума :) Другото, което е важно е и въображението, защото без него сексът всеки път е еднакъв :)Съгласен съм. Както и с мнението на AniBG.

Айде няма да се хваля колко пъти съм докарвал докрай мацка за едно виждане, че ще е леко прекалено. :oops: ;)

henrietta
09-14-2010, 10:30
Добрият партньор е уверен в себе си, има самочувствие, няма задръжки, които да го спират да задоволява и да бъде задоволяван.

DarkTemplar
09-14-2010, 10:37
^true, true.

kremen4eto
09-14-2010, 13:21
Според мен няма такова понятие като 'добър в секса'. Изключвам начинаещите, които все още се учат на елементарни пози или примерно кое се ближе при френска любов. От там нататък - на един му харесват едни неща, на друг - други и когато партньорите в леглото имат сходни желания, то те имат добър секс и остават с впечатление, че човекът, с който са го правили е бил 'добър в леглото'. Но нещата, които той е правил, може да не са се харесали на друг.

Пример: Някой харесват бързия и див секс. Намират си такъв партньор и всичко е идеално. Той си мисли, че е супер в леглото и при следващата прави същите неща, но тя пък иска бавен и романтичен секс.

С 2 думи - всичко е до нагаждане.

GD
09-15-2010, 08:38
Според мен няма такова понятие като 'добър в секса'. Изключвам начинаещите, които все още се учат на елементарни пози или примерно кое се ближе при френска любов. От там нататък - на един му харесват едни неща, на друг - други и когато партньорите в леглото имат сходни желания, то те имат добър секс и остават с впечатление, че човекът, с който са го правили е бил 'добър в леглото'. Но нещата, които той е правил, може да не са се харесали на друг.

Пример: Някой харесват бързия и див секс. Намират си такъв партньор и всичко е идеално. Той си мисли, че е супер в леглото и при следващата прави същите неща, но тя пък иска бавен и романтичен секс.

С 2 думи - всичко е до нагаждане.


+1 ;)

xCut0utMyTearsx
09-15-2010, 11:39
Какво по - перфектно от това да си напълно задоволен?

tanch3t093
09-15-2010, 13:24
За мен добър партньор е да знае как да ти достави удоволствие, да се чувстваш желан и задоволен. Да е активен, див, страстен ..

FunkyBoy
09-16-2010, 19:48
Какво означава да си добър в секса според вас?

Това, което правиш, да се харесва на теб и на партньора ти :)

batalizator
10-08-2010, 22:17
Да си добър в секса означава ти и партньорът ти да сте харесали изживяването си и да сте готови с удоволствие да повторите сексуалният акт. Но е ясно, че за един партньор може да си добър, а за друг - да не си. Зависи от човекът - всички правят секс по различен начин, всички изпитват различни усещания и харесват различни пози/движения.

ladykeisy
10-08-2010, 22:24
Хубаво е една жена да е всеотдайна и вярна на половинката си. Да е мила, добра, да изглежда скромна до някаква степен пред другите, но да е същински звяр в леглото и да може да докара мъжа до няколко оргазма, един след друг. Някой би нарекъл жена, която може много неща в леглото курва, но според мен курва има съвсем друго значение. И въпреки всичко жени с такъв залепен епитет се предполага, че са добри в леглото. Защо да не сме такива за партньора си? Само и единствено за него. Всеки мъж мечтае да има способна жена във всички насоки. :)

kremen4eto
10-10-2010, 12:55
Хубаво е една жена да е всеотдайна и вярна на половинката си. Да е мила, добра, да изглежда скромна до някаква степен пред другите, но да е същински звяр в леглото и да може да докара мъжа до няколко оргазма, един след друг. Някой би нарекъл жена, която може много неща в леглото к***а, но според мен к***а има съвсем друго значение. И въпреки всичко жени с такъв залепен епитет се предполага, че са добри в леглото. Защо да не сме такива за партньора си? Само и единствено за него. Всеки мъж мечтае да има способна жена във всички насоки. :)

Подкрепям с 2 ръце. И съм 99% убедена, че мъжете искат точно такава жена. Да е миличка, срамежлива и скромничка пред другите, а в леглото да е много дива. :)

Destroyer89
10-10-2010, 16:53
Аз да си лежа, а тя да върши цялата работа. Несбъдната мечта :?

kremen4eto
10-10-2010, 17:28
Аз да си лежа, а тя да върши цялата работа. Несбъдната мечта :?

И на моят беше мечта. Казах му, че ще го направя за него. И една вечер бях доста пийнала и го осъществихме :P

Но той пак си го мечтае естествено :D

torresinho
10-11-2010, 17:02
Зависи. Ако си с някоя кофа, и да щеш, и да нещеш-неможеш да я задоволиш. Сигурно тряя крака да си вкараш, ако е некоя курва.

Ако е нормално момиче-може би ласки преди и по време на секс, да знаеш какво правиш с инструмента и да правиш всичко така, че да доставяш удоволствие не само на себе си :)

SunShinePearl
10-11-2010, 17:16
Да дава максимума от себе си да няма задръжки и естествено накрая и на двамата да ни е било страхотно

YouDontKnowMe
10-11-2010, 17:38
Подкрепям с 2 ръце. И съм 99% убедена, че мъжете искат точно такава жена. Да е миличка, срамежлива и скромничка пред другите, а в леглото да е много дива. :)
Хич не харесвам този тип поведение.
Срамежливичкааа, скромничкааа, детската градина.
Надявам се да имаш в предвид по-сдържано поведение.

SolemnityOfDeath
10-11-2010, 20:37
Мда, тва щях да кажа и аз.

Лично мен една 'скромничка, послушничка', едва ли не кученце на каишка би ме изнервила супер много след някакво време.

Сексът - а и връзката като цяло, трябва да е между двама души в общо-взето равнопоставени отношения, без да се излиза в крайности (прекалени) естествено. Не някой да ми прислужва.

loll
10-11-2010, 21:25
Да може да ми докарва няколко оргазма за кратко време :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

KaK ?

loll
10-11-2010, 21:27
Аз лично бих определила някого като добър в секса, когато не се интересува само от себе си, а и от партньорката си. Да знае как да вземе това, което му харесва на него и да знае как да даде това, което ми харесва на мен. Равновесие с една дума :) Другото, което е важно е и въображението, защото без него сексът всеки път е еднакъв :)

+1

kremen4eto
10-12-2010, 11:51
Подкрепям с 2 ръце. И съм 99% убедена, че мъжете искат точно такава жена. Да е миличка, срамежлива и скромничка пред другите, а в леглото да е много дива. :)
Хич не харесвам този тип поведение.
Срамежливичкааа, скромничкааа, детската градина.
Надявам се да имаш в предвид по-сдържано поведение.

Имах впредвид да не и личи отдалеч, че обича да се плющи. Това да го знае само приятеля и, а хората да се чудят дали е девствена. :)

YouDontKnowMe
10-12-2010, 17:17
Абе, хората за куп други неща се тревожат. Не за това кой девствен и кой- не.
Не виждам смисъл момиче да играе ролята на "света вода ненапита" , при положение, че не е.

хората да се чудят дали е девствена
Това според мен е безсмислено.
Не знам, девствеността за мен не определя кой знае какво.
Важното е срещу теб да стои зряла , отговорна , здравомислеща жена.
А не някое момиченце да ми се прави на девица.
В смисъл, защо хората трябва да се чудят и да мислят за нечий друг сексуален живот.
Не знам, такава партньорка, каквато ми описа- не би ми допаднала.
Мъжете да си кажат тука.

И все пак , говорехме за секс.
Темата я писах, защото с един приятел си говорехме относно "еди коя си негова партньорка била много добра" и се зачудих какви са ви критериите (него съвсем пък забравих да го попитам).

kremen4eto
10-13-2010, 12:04
^ Критерии няма. Просто явно са си паснали.

Момчетата например (не всички), мислят, че трябва да задържат много, а на малко жени пък ще се хареса, да ги чукат цял нощ.

Момичетата трябва да са добри в духането, но пък има момчета, които не обичат свирките. В същото време, някои мъже си умират да им духат, но пък жените не искат. Когато желанията съвпаднат, всичко е ОК.

Бившият ми искаше да го правим само на легло, сегашният иска да го правим на по-разнообразни места. Желанията ми съвпаднаха с 2рия и имаме по-хубав секс.

Някои ги мързи да се движат, други обичат да се движат. А какъв ще е секса, в който и двамата ги мързи? И какъв ще е той, когато и двамата се раздават на макс?

Някои момичета обичат да им мачкат гърдите, други-не, същото е и при мъжете. Ако жената се мръщи като започне мъжът да ги пипа, той ще остане неудовлетворен.

Мнението си е лично мое, но мога да дам още много примери, с които да го подкрепя. :)


YouDontKnowMe, повечето ми познати биха си паднали точно по такова момиче, което описах. На теб не ти харесват. ОК. :)