PDA

View Full Version : Какво ви е мнението?



YouDontKnowMe
09-13-2010, 15:28
Какво ви е мнението за продуктите на Ейвън и Орифлейм ? И кое предпочитате от двете (ако си поръчвате от там). Така де, често ли си взимате козметика от тези фирми и как я оценявате ?

fuckme
09-13-2010, 15:47
ползвала съм само молив на ейвън, добър беше :)

ri41
09-13-2010, 16:01
балсам за устни на ейвън-пълен боклук
шампоан на ейвън-г/д
дезодорант ейвън-мн приятен
чувала съм, че Орифлейм са по-качествени

Moderatorius
09-13-2010, 16:34
И двете НЕ ги харесвам. Но все пак предпочитам повече Орифлейм. По принцип съм зле настроена за скъпата козметика.

hrisana
09-13-2010, 16:52
предпочитам Орифлейм, но имам и на Eйвън продукти.

Jaune
09-13-2010, 16:57
само за Ейвън имам реална представа..
нещата за коса не стават, освен едно зелено спрейче, не знам още дали го продават, ама шампоаните са зле.
моливи/гланцове/сенки също стават
за коректори и пудри не знам
парфюми от там много съм взимала, харесвам си:д
за лаковете съм чувала, че не са хубави
лосиончетата за тяло също са хубави

Infinity
09-13-2010, 17:07
Не харесвам особено и двете марки.
Доволна съм от един почистваш гел на Ейвън , а и лосионите им биват.
На Орифлейм съм ползвала гланц и фон дьо тен , които бяха пълни болклуци.

girl91
09-13-2010, 17:33
Аз съм за AVON. Имам страшно много неща - душ гелове, гланцове и балсами за устни, моливи, лакове, парфюмчета и др.

lenito_sf
09-13-2010, 17:43
много са надценени..
боклуци на не особено ниска цена

taNcheto93
09-13-2010, 18:04
Аз предпочитам Орифлейм, малко по-скъпички са им продуктите, но са по-качествени. От Ейвън имам само от плодовите лосиони за тяло :)

rosencetooo
09-13-2010, 18:07
Мм.. ползвала съм продукти и на двете марки , но честно казано доволна съм останала само от продукти на Орифлейм .. (коректор, 3в1 за почистване на грим , крем за лице,гланц за устни - в момента само за тези продукти се сещам ;д )

Sintya
09-13-2010, 18:08
На Ейвън са по добри, казвам ти. Орифлейм са хем скъпи, хем обикновени :)

Biskfitka
09-13-2010, 19:02
Аз предпочитам Орифлейм, малко по-скъпички са им продуктите, но са по-качествени.
От Ейвънн имам един любим парфюм ;д ..ии бижута имам и са мн хубави :)
От орифлейм всичко,което имам е било хубаво.
Не поръчвам често,защото ме мързии да ходя да поръчвам и после да си взимам нещата 8-)

Sladurchoo
09-13-2010, 19:28
не ги харесвам

eminemfenka
09-13-2010, 20:10
Орифлейм по принцип са по - качествени . Но и от двете съм доволна освен тия гривничи , герднчета.. брошки.. много съм зимала и на 2рия ден се късат.. не се залъгвай по тях :)

AniBG
09-14-2010, 05:11
Аз предпочитам Орифлейм, малко по-скъпички са им продуктите, но са по-качествени. От Ейвън имам само от плодовите лосиони за тяло :)
+1! Но като цяло и двете марки не ми харесват особено!! :?

Hilary_
09-14-2010, 07:28
Ейвън си купувам от 3-4 години и повечето неща съм ползвала с идеята следващия път да си взема по - хубаво, но след толкова време осъзнах, че в крайна сметка от нито един техен продукт не съм била доволна .. :?

Тоалетните им води съсържат алкохол .. (Avon Naturals)
Разни серуми, повдигащи неща, серумът за предпазване на косата не ми действат! :? (Advence Techniques)
Моливите за очи се размазват ..
Спиралите не седят добре ..
Сенките им също не ми харесват как се нанасят .. много са твърди .. (Color Trend)
Ползвала съм серията за пъпки преди време .. не видях кой знае какъв ефект ..
Червилата и гланцовете що годе биват, но само колкото за цвят .. :? (и то за краткотрайно време)
Имам маската за коса с хималайски боровинки .. нито ми е помогнала, нито ми е хнавредила общо взето .. :?
Лаковете им стават, но бързо се люпят .. :?
Заздравителите няма да ги коментирам .. :?

Това, което не съм използвала са техните кремове за лице ии разни фон дьо тени и пудри по простата причина, че обичам за тези неща да има тестери, за да преценя кое как ми седи ..
Сериите за крака също не съм ползвала ..

Единственото нещо, което ми е харесало бяха два парфюма ..

п.п. Съжалявам, че направих такава антиреклама на Ейвън, но явно това не е козметиката за мен .. :lol:

Колкото до Орифлейм .. от там почти нищо не съм си взимала, защото повечето неща ми се струват предназначение за по - възрастните .. :-o

RalittyYy
09-14-2010, 08:38
Аз предпочитам Орифлейм.
Но имам и продукти на Ейвън които не са лоши. :)

PinkMojo
09-15-2010, 10:30
Не харесвам нито Avon, нито Oriflame. Преди майка ми ми купуваше непрекъснато разни боклуци, най-вече на Avon и мога да кажа, че всички спирали, сенки, шампоани и някои от червилата и гланцовете, които съм имала не стават за нищо. Най-много си заслужават там разни бутери, душ-гелове, лосиони и подобни, защото поне миришат хубаво.