PDA

View Full Version : Чувсвам се тъжно



Jesssy
09-13-2010, 17:55
3дравейте.
Ще пиша тук,эащото се окаэа,че нямам с кого да говоря.А ми е много болно.Най-блиэката ми приятелка ме пиэлъга днес,че е иэморена,а пък се окаэа,че е по купони.Но това е.Тъжно ми е много эа момчето,което обичам и имам връэка с него от почти година.Ще раэкага накратко.3нам,че той ме обича.Но не энам дали вече не е в минало време.3ащото има эначителна промяна в поведението му - почти не се обажда,някак отношението е раэлично,по-хладно.Раэбира се,говорих с нег она таэи тема,не веднъж эа съжаление.Той твърди,че ме обича и че иска да бъдем эаедно.Но,мамка му,эащо тогава не мога да спя,плача постоянно и усещам силна тежест в гърдите эаради неговото отношение...или по-точно липса на такова.Искам нежност,искам предишните ласки.... Аэ съм доста чувствителен и емоционален човек и това ми вреди на самата мен много,но съм такава.И пиша това преэ сълэи...споделих поне.Благодаря эа вниманието.Ако искате напишете нещо..
На 19 сме.

Jesssy
09-13-2010, 17:57
3аблавих да кажа,че след няколко дни пълно эатишие,аэ накрая му се обадих и проведохме раэговор,в който определено нямаше много любов.Почувстмах се още по-отвратително.Боли ме.Той беше на доста шумно място.

xCut0utMyTearsx
09-13-2010, 18:06
Може би не те обича вече, но не знае как да ти го каже или го е страх да не те нарани.

Или просто е временно...

потрай още малко, ако няма промяна му изясни положението, ама много хубаво, кажи му как страдаш заради това негово държание или по - скоро липсата на такова [както каза]. Ако и така не се промени... Явно няма да сте още мноого време заедно. :smt023

Di
09-13-2010, 18:09
не бъркай буквата 'з' с 'э'

говори с него
приятелката ти не е никаква приятелка зарежи я

ScarletBite
09-13-2010, 18:11
Отношенията между хората търпят развитие. Първите мигове на една връзка са най-сладки, но и те отминават. Знаеш го. :)

Възможно ли е захарното покритие да е свършило, но дъвката все още да е свежа в устата ти? Да преживяваш и представяш нещата леееко драматично?
Ако не е така и той наистина се държи толкова студено и безчувствено... значи краят е близо. :)

"Без нощ няма ден. Без край няма начало. Без смърт няма живот."

Smrazqvashta
09-13-2010, 18:14
В началото имай в предвид края.

ScarletBite
09-13-2010, 18:16
В началото имай в предвид края.
А, не, това си е на мястото. Бях объркала деня и нощта.

Converse333
09-13-2010, 18:17
Последните дни от предишната ми връзка бяха същите. Не се обаждаше, не се виждахме... Но всяко нещо има своя край, не забравяй. Знам, че това, което казвам не те утешава особено, но това е самата истина. При вас пък може да е просто момент на слабост, поговорете с момчето. А за приятелката - да не ти пука, следващия път и ти й направи така. ;)

Scouser
09-13-2010, 18:23
И аз се чувствам тъжно, ама....

Smrazqvashta
09-13-2010, 18:24
В началото имай в предвид края.
А, не, това си е на мястото. Бях объркала деня и нощта.

Това, което написах е друго. :-P

sasha_90
09-13-2010, 18:30
Редките обаждания и липсата на предишните ласки са знак,че вече чувствата му не са същите.Не знам защо те кара да мислиш обратното.

PepSsSi
09-13-2010, 19:14
Миличка, разбирам те идеално, за жалост.... Единственото , което мога да ти кажа е да събереш остатъците от сърчицето си, да си вземеш цялата гордост и да си тръгнеш от него. Явно е,че иска ти да свършиш ''мръсната'' работа.... Надеждата и вярата с това, което е било, само ще те кара да страдаш по-дълго....краят винаги е един...и е край....
Била съм в същото положение като теб, така,че не говоря измислени неща. Ще се справиш и пак ще си щастлива, колкото и да не ти се вярва сега! Успех ти желая и горе главата!

a1a2b3v
09-13-2010, 19:14
Дамм, чак на мен ми стана гадно... :(
Аз на твое място бих попитала приятелката ти, защо просто не ти е казала, не бързай да и се сърдиш все пак, не вярвам да е било, защото е искала да те нарани. А колкото до момчето бих ти казала, потърпи още малко, надявам се да е временно, мисля, че няма нужда да се притесняваш щом сте говорили и ти е казал, че те обича. Всеки има кофти дни.
Успех мила :-)

ScarletBite
09-13-2010, 19:16
В началото имай в предвид края.
А, не, това си е на мястото. Бях объркала деня и нощта.

Това, което написах е друго. :-P
А, добре. 8-)

JuStElly
09-13-2010, 20:15
Приятелката ти не ти е никва приятелка.А относно момчето и аз съм имала такъв момент и това значи,че или наистина минавате през лош период или не те обича вече.Поговори с него пак ...

MsIrony
09-13-2010, 20:25
приятелката ти не е никаква приятелка зарежи яТи от 3 изречения определи веднага тяхното приятелство ,евала на такива изцепки като тебе .

GD
09-14-2010, 07:04
Ами според мен прекрати отношенията с тази приятелка, а относно момчето може би е време за радяла, но не трябва да те боли запази хубавите спомени има и други момчета сега живееш. ;)

jghgh
09-14-2010, 20:31
Миличка, разбирам те идеално, за жалост.... Единственото , което мога да ти кажа е да събереш остатъците от сърчицето си, да си вземеш цялата гордост и да си тръгнеш от него. Явно е,че иска ти да свършиш ''мръсната'' работа.... Надеждата и вярата с това, което е било, само ще те кара да страдаш по-дълго....краят винаги е един...и е край....
И като го скъсаш той ако толкова те обича ще те търси и ще ти се моли да сте отново заедно. Така че колкото и да ти е гадно се раздели с него и не си задавай въпроса дали не сбъркала, може би момчето ти няма смелост да го направи вместо теб. Момчетата са такива. Ако може винаги те да са жертвите, да избегнат болезнена крачка, да избягат от отговорност... Лошо е.
Много болно ми стана от темата ти.

А за приятелката, според мен трябва да й простиш. Приятелите правят грешки. Ще говориш с нея, ще й искаш сметка за по-грижливо отношение, но недей и нея да "заебаваш", много ще ти дойде ;) А и нещата не стават току-така, както се пише във форум - заби тоя, заеби оня. Особено ако имате дългогодишно приятелство.

playhard1
09-14-2010, 20:42
3аблавих да кажа,че след няколко дни пълно эатишие,аэ накрая му се обадих и проведохме раэговор,в който определено нямаше много любов.Почувстмах се още по-отвратително.Боли ме.Той беше на доста шумно място.

в такъв случай режеш, но без да показваш, че те боли. Ако те потърси отново, ти поставяш условията и ако не му изнася му казваш да не те търси. Ако не те потърси, значи няма смисъл да се надяваш. В случая ти си играча, а той треньора. Това е.

s3nsual
09-14-2010, 20:45
3аблавих да кажа,че след няколко дни пълно эатишие,аэ накрая му се обадих и проведохме раэговор,в който определено нямаше много любов.Почувстмах се още по-отвратително.Боли ме.Той беше на доста шумно място.

в такъв случай режеш, но без да показваш, че те боли. Ако те потърси отново, ти поставяш условията и ако не му изнася му казваш да не те търси. Ако не те потърси, значи няма смисъл да се надяваш. В случая ти си играча, а той треньора. Това е. Напълно съм съгласна .

GD
09-15-2010, 07:01
Ами според мен прекрати отношенията с тази приятелка, а относно момчето може би е време за раzдяла, но не трябва да те боли запази хубавите спомени има и други момчета сега живееш. ;)

flyingmonkey
09-15-2010, 08:49
Не прави чест приятелката ти да те лъже, и да ти се води такава, аз бих прекратил всякакъв вид комункация и отношения с такъв човек, който ме лъже за нещо такова и ми се води "приятел". А момчето... вече според мен те смята за даденост... по добре говори с него, тогава наистина ще разбереш на къде отиват нещатата.

kombarka
09-15-2010, 10:52
Не можеш да го накараш да се влюби насила!
Не можеш да контролираш чувствата му!
Или го има, или не.

А защо винаги чакаш той пръв да те търси? Защо не поемеш инициативата?

gerilovedani
10-05-2010, 10:48
При мен е абсолютно същото :( :(
От различни градове сме,виждаме се през седмица аз ходя сега,защото така се бяхме разбрали слд нова година /ако все още сме заедно той ще идва,Но проблема е че само си пишем по скаип ,не ми се обажда по тела ,а и аз не го търся.Само когато уикенда не си ев тях тогава му се обаждам...в началото беше супер :( пишем си смс,говорим си.
Вчера му споменах ,защо само си пишим а не си гоорим и той ми нали си пишем ,заЩО И ДА говорим,е когато е на лекции аз като му пише и той ми пише смс.