PDA

View Full Version : Дайте съвет и кажете какво мислите



Rysotto
09-13-2010, 18:19
Всичко се започна през май месец запознахме се в един сайт писахме си много време... темите за който си говорехме бяха предимно за секс (тогава бях все още девтвена ) . Най накрая решихме да се видим . Аз му бях казала че искам той да ми е първият защото знам че няма да ме зареже след това .Той ме омайваше с неговите думи че много ме харесва иска да бъде с мен и тем подобни ... Всичко беше ок видяхме се разбира се бях с една приятелка бяхме в тях ,бях много наплашена от болката която ще изпитам първият път и от всичко .... Видяхме се той още повече ме омая с неговите думи че ако го направим ще бъде до мен и след това . Аз нейсках тогава да стане всичко и така и нестана разбрахме се за другият път . Дойде и дръгият път (след 3 дни) бях се подготвила горе долу бях чела повече но пак ме беше страх. Казах си че нетрябва да се плаша и да го направя защото той ми е казал че ще бъде с мен . Направихме го .... той тръгна да ме изпраща и като вървяхме кум спирката той дори и не ме гушна , качих се в рейса и това беше .. Мислех че той ще е до мен но не беше така на следващият ден той ми каза че имал друга и аз не съм била момиче за него тоест бил с мен само заради секса . Преживях голяма болка и много разкаяние знаех че той никога няма да пише или да ми се обади .. Бях с много момчета след него и забравих всичко сега й не съжелявам . Преди няколко дена на 05.09.2010 той се усмели да ми пише бях много учарована защотото това беше момчето което ме научи какви може да са момчетата . Той ми предложи пак да тръгнем , аз приех ... Днеска се видяхме пак в тях много му се зарадвах след като се усамотихме защото бях довела и една приятелка с мен и той беше довел негов приятел той ми каза че ме иска (тоест иска да правим секс) аз му отказвах много пъти и той все още го искаше най накрая ме "помоли" така да се каже да му правя свирки аз отново отказах и казах че нейскам да става така както миналият път .. Той ми отвърна че няма да стане и че този път ми го обещава това .. Както идее не го направихме защото се инатих . Разбрахме се за другият път да стане всичко. Според вас има ли смисъл отново да го правя ? Има ли смисъл от тази връзка ? Дали според вас мога отново да му се довера ? И ако стане така както миналият път какво да направя ? Дайте ми съветии

SummerRain
09-13-2010, 18:28
Първия път си постъпила изключително глупаво, като си повярвала, че след разговори само в нета и то основно за секс и секс на първа среща, той ще остане с теб. Той ти е показал веднъж какъв е..боклук. Защо приемаш да тръгваш с него? На какво се надяваш? То е ясно като бял ден, че те е потърсил пак само за секс-показва го поведението му още при втората ви "първа" среща. Реално погледнато не се познавате изобщо...Пъврия път си направила грешка, ама не продължавай да се държиш като глупачка...
ПП. Колко си неграмотна само, ужас!

Smrazqvashta
09-13-2010, 18:30
Между вас няма връзка. Ти си глупачка, ако си въобразяваш, че между вас има нещо повече от чисто е*абе от негова страна и огромно заблуждение от твоя.

newenka
09-13-2010, 18:44
НЕ ГО ПРАВИ! Нека те иска още и още, мъжете си мислят, че тря все да им се казва ДА, докажи им, че не е така. И то на такъв "мъж" като този!

PepSsSi
09-13-2010, 18:46
Не знам на колко години си била тогава, но си постъпила АДСКИ глупаво! Както и да е, поне си минала с едното разбито самочувствие. Ако го направиш отново....е,това вече те прави глупаво момиче (не искам да ставам по-крайна с думите си)
Изборът е твой,животът също!

FenaNaGei4eto
09-13-2010, 18:48
НЕ ГО ПРАВИ!!! Той е с теб само защото иска да те изчука пак , откажи му , не се съгласявай.

Di
09-13-2010, 18:59
връзките с цел секс не включват любов
ако има и любов по нататък става лошо
аз прекратих една такава.много по-добре и за двама ви :)

SEXTRAVAGANTE
09-13-2010, 19:09
Според мен отново те лъже.......и все пак ако си заслужава из4укай се , 6том ти харесва пи4а какъв е проблема. Само недей да се надяваш прекалено , 4е нещо пове4е може да се слу4и....ще се разо4ароваш най-вероятно. :)

Korrnyy
09-13-2010, 19:15
Не е истина как те лъже и ти продължаваш да му вярваш...
Еми отиди, правете там, каквото ще правите и чакай да ти се обади пак след 3 месеца :)

BaRcEloNa4
09-13-2010, 19:20
Всичко се започна през май месец запознахме се в един сайт писахме си много време... темите за който си говорехме бяха предимно за секс (тогава бях все още девтвена ) . Най накрая решихме да се видим . Аз му бях казала че искам той да ми е първият защото знам че няма да ме зареже след това .Той ме омайваше с неговите думи че много ме харесва иска да бъде с мен и тем подобни ... Всичко беше ок видяхме се разбира се бях с една приятелка бяхме в тях ,бях много наплашена от болката която ще изпитам първият път и от всичко .... Видяхме се той още повече ме омая с неговите думи че ако го направим ще бъде до мен и след това . Аз нейсках тогава да стане всичко и така и нестана разбрахме се за другият път . Дойде и дръгият път (след 3 дни) бях се подготвила горе долу бях чела повече но пак ме беше страх. Казах си че нетрябва да се плаша и да го направя защото той ми е казал че ще бъде с мен . Направихме го .... той тръгна да ме изпраща и като вървяхме кум спирката той дори и не ме гушна , качих се в рейса и това беше .. Мислех че той ще е до мен но не беше така на следващият ден той ми каза че имал друга и аз не съм била момиче за него тоест бил с мен само заради секса . Преживях голяма болка и много разкаяние знаех че той никога няма да пише или да ми се обади .. Бях с много момчета след него и забравих всичко сега й не съжелявам . Преди няколко дена на 05.09.2010 той се усмели да ми пише бях много учарована защотото това беше момчето което ме научи какви може да са момчетата . Той ми предложи пак да тръгнем , аз приех ... Днеска се видяхме пак в тях много му се зарадвах след като се усамотихме защото бях довела и една приятелка с мен и той беше довел негов приятел той ми каза че ме иска (тоест иска да правим секс) аз му отказвах много пъти и той все още го искаше най накрая ме "помоли" така да се каже да му правя свирки аз отново отказах и казах че нейскам да става така както миналият път .. Той ми отвърна че няма да стане и че този път ми го обещава това .. Както идее не го направихме защото се инатих . Разбрахме се за другият път да стане всичко. Според вас има ли смисъл отново да го правя ? Има ли смисъл от тази връзка ? Дали според вас мога отново да му се довера ? И ако стане така както миналият път какво да направя ? Дайте ми съветии


няма кфо друго да кажа :lol: :lol: :lol:

Cucko0
09-13-2010, 19:32
хаха знам ги тея с омайващите думи не си струва....не с занимавай .....пак ще се нараниш жестоко :)

rali4ka1
09-13-2010, 20:21
Аз ако съм на тебе ще се навия.Ще го заведа у нас,и ще го удървя до толкова,че да не може да издържа.След като го раздразня достатъчно ще му кажа,че наще ще си дойдат и трябва да си ходи.Това ти препоръчвам да направиш и ти.Върни му го така че да те запомни.И не се връзвай на празни приказки,че това няма да се повтори.То ще се повтори и пак,и пак,и пак.После жените били курви.

feshanch3
09-13-2010, 20:23
Виж сега, ти осъзнаваш ли, че това, което си направила е крайно безумно... пича направо се гаври с тебе, а ти не го осъзнаваш :) По-добре му позволи да те изчука мъжката и да те зареже на спирката, та дано тогава да си вземеш поука :-D Аз ако бях още като ме канеше щях да го отрежа... та ти си направила сефтето си с него и той те е зарязал веднага след това.. това е адски гадно :-x

PullMeCloser
09-13-2010, 20:30
Ох,като ти чета разсъжденията и проблемите,имам чувството,че си на не повече от 12-13 годинки.Права ли съм?
Аз не разбирам как може ей така,на някой случаен,с който си се запознала в сайт,да му пуснеш на втората среща,без дори да го знаеш какъв е,без дори да си го опознала.И ще ти мрънка,ще те моли за секс,за свирки...Не знам каква идиотка трябва да си,че да му се вържеш,че дори и да се замисляш за повторение.И,момиче,за каква връзка говориш,това не е връзка.Пък и не схващам,как след такава подигравка от негова страна спрямо теб,пак ше се съгласиш да сте "заедно"?Аз никога не бих търпяла подобно поведение.Нямам думи просто...Има едно нещо,което се нарича "достойнство".Много е хубаво,да знаеш,може да пробваш.

cekokn
09-13-2010, 20:32
:shock: :shock: :shock: :shock:

YouDontKnowMe
09-13-2010, 20:42
Аз ако съм на тебе ще се навия.Ще го заведа у нас,и ще го удървя до толкова,че да не може да издържа.След като го раздразня достатъчно ще му кажа,че наще ще си дойдат и трябва да си ходи.Това ти препоръчвам да направиш и ти.Върни му го така че да те запомни.И не се връзвай на празни приказки,че това няма да се повтори.То ще се повтори и пак,и пак,и пак.После жените били к**ви.
Мда, и аз мислех да предложа нещо подобно.

feshanch3
09-13-2010, 20:50
според мене темата даже може да е фейк, тъй като трябва да си доста кух човек, за да тръгнеш да се срещаш с някой от интернет, който за първи път ще виждаш... та може и някакви болести да пренася, нищо не се знае.. и то на първа среща :shock: :shock: :shock:

Princessani
09-13-2010, 20:56
Той иска само да те чука :D никаква връзка не е това. :D

DarkTemplar
09-14-2010, 11:22
Достатъчно хора ти го казаха. Недей да правиш глупости, от които после дълго време ще ти е гадно и ще предизвикат още глупости.

BonnieandClyde666
09-14-2010, 12:19
Ще те опиша с две думи само- Куха Лейка. :)

babylove
09-14-2010, 18:47
Мисля си, че само когато му се е*е, тогава те търси. Недей да се занимаваш с него. Ако имаше сериозни намерения, нямаше втория път когато сте се видели да иска секс и дори да ти се помолва. Щеше да иска да го карате по-бавно и първо да докаже чувствата си.
Ако много го харесваш вариянт, според мен, е да го накараш първо да докаже чувствата си и после да мисли за секс.
Дано да направиш правилни избор за теб. :))