PDA

View Full Version : Училищния психолог



KumchoValcho
09-13-2010, 18:28
Някой консултирал ли се е с училищния психолог? Ако да, можете ли да споделите за какво беше за какво беше или пък поне помогна ли ви по някакъв начин?

Ако не - бихте ли?

В моето училище не знам даже дали има такъв, ама айде. В предишното ми училище имаше..

SummerRain
09-13-2010, 18:31
Не, не съм и е бих. Изобщо не знам за какво продължават да ги държат т.нар "психолози" по училищата, като реално погледнато не правят нищо

ecstazy
09-13-2010, 18:33
Не ми се е налагало. В сегашното даскало не бих го посетила. В миналото обаче, бих я посетила, ако имам нужда. Но уви... 8-)

SladkotoPoly
09-13-2010, 18:35
в сегашното ми училище още не съм ходила, но в старото тя ме беше повикала...говорихме на всякакви теми като започнем от неща за училище,предмети(справям ли се,имам ли слаби оценки и ако да каква е причината,какво мисля за учителите) ,съученици(разбирам ли се с тях,харесвам ли ги,как се държат с мен и т.н.), какво мисля за семейството ми(разбирам ли се,близка ли съм с тях,споделям ли им,разбират ли ме и т.н)Добре мина...излях си душата, понякога е хубаво да има на кой да споделяш ;)И мисля скоро да отида и при сегашната ни пък и не влизаш в часовете,докато си при нея :grin:

Di
09-13-2010, 18:36
Да,няколко пъти

Първия беше заради бой,на които бях свидетел и ме разпитва
Втория път ме извика заради скандал с учителката по английски и ме пита защо съм толкова агресивен,бал бла
С нищо не помогна тая,не че има проблеми де

Жоржжж :oops: 8-)

Nqkuf
09-13-2010, 18:50
Мда ходил съм няколко пъти заради разни скандали, а един път имахме свободен час и тя заместваше и си говорихме на тема секс :D

KumchoValcho
09-13-2010, 18:51
Иначе по принцип е напълно дискретно, нали
В смисъл няма право да плямпа за кво сме говорили? :-o

ScarletBite
09-13-2010, 18:52
Да, в 7-ми клас се скарах с едни от стария ми клас.

December
09-13-2010, 18:55
При нас нема такова нещо.(за щастие!щото иначе сигурно щяха да ме пратят и при него/нея).
Но госпожата по математика ми се прави на разбираща. Веднъж след часа ме задържа за да ми чете лекции.Защо не съм се усмихвала,изглеждала съм много депресирана и т.н. Иууу беше много гадно.Точно на нея да си разказвам историята на живота ли?Не мерси :? Знам ли с кого може да поклюкарства. Иначе предполагам,че бих отишла на психолог, но не училищен.По-скоро някого когото после няма да ми се налага да виждам...

Di
09-13-2010, 19:01
няма право да казва за какво сте говорили,но го правят :)

Tempest
09-13-2010, 19:41
мм... тя наща е мн зле.. нямам й вяра.. приятен разговор тя приема за крещене по коридорите... облягане на врата за нея е блъскане в нея... на нея й трябва психиатър май

PepSsSi
09-13-2010, 20:09
Искало ми се е, по едно време бях доста зле емомционално, ама бааш при училищния....не мерси, те всички в даскало са един дол дренки - клюкари!

sladkish_14
09-13-2010, 20:28
Консултирала съм се, но наистина не помня. Мисля, че беше към 6-8 клас.
Там някъде в новото (вече старо) у-ще има една, където всички я имат за първа приятелка, а аз в нейно лице виждам голяма клюкарка. Не знам противна ми е. Дори да имам проблем бих отишла на психотерапевт, а не при нея. Жалко, наистина. Защото милеех да има такъв човек в училище.
Бих споделила :)

a1a2b3v
09-13-2010, 20:46
Дамм ама не по мое желание :D :D
Беше за дето стъжних на един зубар живота, ама не е безпричинно, тази година допродължавам мисията :grin: :grin:

KumchoValcho
09-14-2010, 09:13
Дамм ама не по мое желание :D :D
Беше за дето стъжних на един зубар живота, ама не е безпричинно, тази година допродължавам мисията :grin: :grin:доста си тъпа

WaterLilly
09-14-2010, 10:30
Дамм ама не по мое желание :D :D
Беше за дето стъжних на един зубар живота, ама не е безпричинно, тази година допродължавам мисията :grin: :grin:
Оуу, колко си прост(а)

Не съм ходила никога и нямам намерение, като знам как ги разнася тия хора пред всички. Случвало се е да ни замества учителката по психология и нищо не я спира да плямпа за всеки, независимо дали е бил при нея или просто е дочула от някой. :? Пък и аз на приятелите не си казвам проблемите, остава на нея да кажа...

SmilezZz
09-14-2010, 14:44
В предишното ми даскало нямаше,
в сегашното има,но надали ще отида някога..
Тъй като имам чувството,че ще каже всичко това
,което съм разказала на някого..
Е,само в краен случай мога да се отбия 8-)

Bukmopu
09-14-2010, 19:21
И в двете ми предишни училища имаше психолог,но не съм ходила при него.Поне не на личен разговор.
В най-първото ми даскало често ни водеха целия клас заради дисциплината ни и т.н. в някои определени часове като руски и биология,защото някои мои бивши съученици направо разказваха играта на даскалиците,особено на биоложката... :lol: Друг път пък ни водеха пак целия клас при психоложката и тя ни обясняваше за наркотиците,секса и тем подобни.
В следващото ми даскало психолога беше един брадат дядка,който беше голям особняк,но поне беше симпатяга.Преподаваше и по философия и са ми казвали,че е много приятно в часовете му,въпреки че аз така и не достигнах до там да ми преподава лично. :-D Та,веднъж си чаках там за някакъв час и бях близо до неговия кабинет с една приятелка и аз нещо й се разкрещях и той в същото време излизаше.Спря,позагледа ни,хвана ме така подръка и ме попита `Искате ли да поговорим за нещо?` и аз се стреснах и му викам `Ами,не,благодаря...` и това беше.Убедена съм,че училищните психолози не помагат,ако имаш проблем.Само после ще те разнасят,че си чалнат.Имам бивши съученици,които са били на разговор при психолога и след това вече цялото даскало ги знае като някакви побъркани и ги къса от подигравки...

bloodyF
09-14-2010, 19:59
тая нашата ми бърка в нервната система...адски е досадна

мислила съм да отида обаче никога не бих :)

pentxayc
09-14-2010, 20:02
там живея