PDA

View Full Version : ПРАВА КОСАА...



natalinka
09-13-2010, 21:22
Здравейте на всички...Значи аз съм маниачка на тема ПРАВА КОСА..изправям я всеки ден..с преса(керамична),със сешоар..дори съм пробвала с ютия..Ефекта е невероятен,но много гори косата зарова се отказах..Искам да ме посъветвате за някоя маска или балсам за коса,който сте ползвали и сте доволни от него за права коса..Някой продукт,който помага косата ви да е ПРАВА ...МОЛЯ ПОМОЩ... :) :) :) :)

PepSsSi
09-13-2010, 21:32
Една позната си я изправяше с една мн шантава четка,като преса, но с косъмчета отвътре и естествено неелектрическа, май от магазин за левче е, не знам. И със сещоара, косата й е леко чуплива. Слага си и едно дет мирише мн готино :D вакса мисля, малко втвърдява краищата :)
Сори, не ги чаткам много, много тия неща, моята прокоба е по рождение пррава като праз коса, която все мъча да къдря :(

natalinka
09-13-2010, 21:41
Хайде да ги разменим.. :D

PepSsSi
09-13-2010, 21:45
Ох, колко пъти съм си я предлагала, ама на, не става :D
Май, май хората сме проектирани недоволни, все искаме това, което нямаме. Ей ме на, русолява по рождение и права, а аз искам черна и къдрава :-D

хаха, има перуки с естествен косъм :razz:

MorningLight
09-13-2010, 21:55
Като бях по-малка имах идеално права коса и само се чудех как да я къдря, сега съм с ужасно къдрава коса и се чудя как да се изправям.
ПП. Когато се изправям ползвам шампоан и балсам за изправяне на Рубела и съм много доволна. :grin:

BladeOfMySoul
09-14-2010, 03:33
Има нещо като балсам на Сънсилк, за изправяне на косата.(лилавата серия). Ползвах го преди след къпане, наистина имаше ефект, но моята коса си е по принцип права. От шампоана обаче не съм доволна.

Също когато се къпеш може да пробваш да си миеш косата по дължината, не да я мачкаш на топка.

fuckme
09-14-2010, 05:21
доколкото знам и аз , ваксата втвърдява краищата като се изправиш :)

DarkKisss
09-14-2010, 05:28
Пробвай с балсам за права коса, на мен ми действа, въпреки че косата ми е доста своенравна и чуплива. Аз си слагах на Сънсилк, но не съм сигурна, че още го продават. :-o

xSANYAx
09-14-2010, 07:24
Един въпрос-усещаш ли как скапваш косата си до неузнаваесмост,ако продължаваш все така,наистина ще ти изпопада косата.. :?

annamari
09-17-2010, 16:08
ако има в града ти DM, Балеа имат хубави неща за коса, аз имам балсам за изправяне снимка нямам но е в една жълта тубичка, и е на неква смешна цена 3 4 лв, но все пак всичко зависи от косата, поспри с малко с пресата вкарай някакво разнообразие къдравите коси, дори и само на вълни, също са много хубави

MissNothing
09-17-2010, 18:59
Спри се малко, ще останеш без коса. Няма да немирш нещо толкова добро, че косата ти да седи супер права.и

BeezyJey
09-17-2010, 19:37
Един въпрос-усещаш ли как скапваш косата си до неузнаваесмост,ако продължаваш все така,наистина ще ти изпопада косата.. :?

KidCudi
09-17-2010, 23:39
Просто отиди при някой фризьор и попитай !



Тази тема може да ти е полезна ... http://forum.rozali.com/viewtopic.php?t=6676



Все пак фризьорите знаят най-добре !

Diiddy
09-18-2010, 08:49
Трайно изправяне.

tItEufFf
09-18-2010, 12:41
Маската на Гарниер Фруктис ( Shine & Repair ) е невероятна. Но тази дето веднага се измива.
Но недей да я изправяш всеки ден. Моята коса е къдрава и я изправям веднъж, максимум 2 пъти месечно. И пак имам чувството, че много се изтощава

MyAll
09-18-2010, 12:49
Един въпрос-усещаш ли как скапваш косата си до неузнаваесмост,ако продължаваш все така,наистина ще ти изпопада косата.. :?

+1