PDA

View Full Version : Не искам на училище



snekity94
09-14-2010, 03:33
значи от вчеера ме обхванало някво стаанно чувство някфо такова като се сета че утре е е 15ти и трябва да сам на училище :shock: :shock: и нз кво ми става квоо толкова като е 15ти :? и мисла кво може да стане постоянно :cry: :cry: преместиха ме в ново училище сега никой не познавам и ще съм сама и отиевам при напьлно непознати :cry: :cry: нз що се притеснявам токова и ме страх да не стане някои гафф :-# например миналата година тогава замалко да припадна ако не беше еднo момче зад мен даме хване :cry: някои ме видяха после даже се смяха някои и постояноо ме гледаха в час постояно :oops: и сега като ида ще е по зле. не ми се мисли кво ще сстане ..на всеку 15ти става по някои гаф а на другите ме е срам да ги пиша :booooomb: а тогава бяхме две с една приятелка и само нея познавах...сега и тя няма да е с мен :cry: неискам да хода майка ми ме задъльва..как да я обеда да не хода после ще вида как да хода но неискам утреда не стане нещо и пак и да ми се смеят :-s

sladkish_14
09-14-2010, 05:06
И затова стана в 6:30?! Да кажеш, че не искаш да идеш?
Всичко идва от мозъка ти, сама се настройваш за лошо, пък после 'всяка година става гаф' я се отпусни и иди спокойно. Пък ако ти е толкова напрегнато просто стани сутринта облечи се и излезни някъде другаде, не е нужно да идеш в у-ще. Просто да залъжеш майка ти..
Да знаеш по-кофти ще е да се появиш на 16-ти ;)


Пиши по-разбираемо.

iPurple
09-14-2010, 08:00
Пий малко валериан да се успокоиш.. ;)

DieselBlood
09-14-2010, 08:12
На тебе ти трябва да идеш на училище,защото като видях колко правописни грешки имаш и се хванах за главата.

По темата:Споко,всичко ще е ок.Само недей да казваш,че няма да спиш тая вечер.

zlatina17
09-14-2010, 08:31
Прави йога, може малко да се успокоиш

ecstazy
09-14-2010, 08:35
Спокойно.. как ще мине на 15-ти си зависи до една степен от теб. Бъди сигурна, че първата седмица ще е неприятна и ще се чустваш доста awkward. Но бъди по-усмихната. Колкото и да ти е трудно счупи тая преграда и се отвори към класа. Разговаряй се с тях и още на 15-ти се запознай. Много неприятно. Не знам точно какви съветида ти дам.. успех..

WaterLilly
09-14-2010, 10:35
Никой не те пита.

nefchi_bs
09-14-2010, 10:41
И на мен не ми се ходи,ама пак ще ми е яко.

Martio
09-14-2010, 10:57
И на мене ми се ходи, понеже учителите ни са ужасни само ще викат "Вече не сте във ваканция" и разни такива. Имаме една по математика дето само ни сравнява с другите паралелки.

Di
09-14-2010, 11:01
всички сте така в началото на 8 клас
стегнете се

Martio
09-14-2010, 11:06
Аз като стана 8 клас ще се надявам да няма толкова брутални заешки истории, за каквито четох в темата за зайците :D

SmilezZz
09-14-2010, 11:13
Наистина - Ти сама се настройваш
за лошо..Недей се притеснява - мисли си,че
всичко ще мине много хубаво..
Но пък ако наистина толкова се притесняваш
да отидеш утре на училище - не отивай,
измисли нещо и кажи на майка си,че не искаш..
Или просто излез по-рано от вас и не отивай..
Но наистина на 16 септември ще е по-кофти..

diksi
09-14-2010, 11:22
Ще се справиш..

fenche22
09-14-2010, 11:27
На 16-ти ще е по-зле. Отивай на 15-ти, давай букета на даскалката и се чупи от там, на следващия ден се запознай и всичко ще е наред.

suNnykaty96
09-14-2010, 12:14
хей, я по - спокойно! Аз също съм нова ученичка, но нямам търпение да се запозная с новия ми клас. Мисли по - позитивно, усмихвай се приятелски на всички, ако те е срам да отидеш направо и да се запознаеш. Не се притеснявай, на всички ни е познато това напрежение преди училище, но всичко ще е наред. Отиди утре, на 15 защото ако се появиш чак на 16, всички ще те запомнят като ; момичето, което не с появи на първия учебен ден ; и може да те помислят за надута или мислеща се за нещо повече от другите. А това не е така. Затова купи цветя за даскалките, облечи си някои готини дрешки, и - право на училище. Дръж се естествено, контактувай с колкото се може повече хора и бъди уверена в себ си, защото ти можеш! Успех! :)

vagarious
09-14-2010, 12:26
всички сте така в началото на 8 клас
стегнете се

Ако съдя по ник-а на авторката, тя май ще е 10кл. :-o Което е още по-зле де...предполага се, че е по-голяма и няма да се притеснява чааак толкова.Споко бе момиче, отпусни се, не е болка за умиране.Без паника и всичко ще е 6.

danibebi
09-14-2010, 13:25
Хмм..аз пък броях дните до 15-ти и много искам да стане утре :grin: :grin: запомни,че си при нови хора и те не са стария ти клас..бъди по-уверена в себе си и мисли по-позитивно.Запознай се с някой и бъди спокойна.Всичко ще е ок. :)

YourFavouriteDrug
09-14-2010, 13:29
пийни малко за смелост :D

Djuff
09-14-2010, 16:58
Мисли позитивно.Успокой се.

snekity94
09-14-2010, 17:30
Наистина - Ти сама се настройваш
за лошо..Недей се притеснява - мисли си,че
всичко ще мине много хубаво..
Но пък ако наистина толкова се притесняваш
да отидеш утре на училище - не отивай,
измисли нещо и кажи на майка си,че не искаш..
Или просто излез по-рано от вас и не отивай..
Но наистина на 16 септември ще е по-кофти..


що всички казват че на 16ти ще е по зле :shock: :(

snekity94
09-14-2010, 17:36
всички сте така в началото на 8 клас
стегнете се

Ако съдя по ник-а на авторката, тя май ще е 10кл. :-o Което е още по-зле де...предполага се, че е по-голяма и няма да се притеснява чааак толкова.Споко бе момиче, отпусни се, не е болка за умиране.Без паника и всичко ще е 6.







да 10 клас ще съм и висчки ще се познават а мене не :cry: :cry:

snekity94
09-14-2010, 20:29
И затова стана в 6:30?! Да кажеш, че не искаш да идеш?
Всичко идва от мозъка ти, сама се настройваш за лошо, пък после \'всяка година става гаф\' я се отпусни и иди спокойно. Пък ако ти е толкова напрегнато просто стани сутринта облечи се и излезни някъде другаде, не е нужно да идеш в у-ще. Просто да залъжеш майка ти..
Да знаеш по-кофти ще е да се появиш на 16-ти ;)


Пиши по-разбираемо.



немогаа да спя :?

snekity94
09-14-2010, 20:36
няма ли някои да напише нещо :-o

fenasf
09-14-2010, 20:51
Старият ти ник да се е Sneki ?

snekity94
09-14-2010, 22:22
Старият ти ник да се е Sneki ?

aa? откаде знаеш името :-o
нямам друг ник..що?

xKiFlA
09-14-2010, 23:47
Същото положение съм..3 часа е и не съм лягала :? и аз няма никой да познавам и мисла да не стане нещо нередно да объркам нещо класа... а дано не стане и нещо по лошо.. щото нз :D

Dr3amy
09-15-2010, 00:00
И затова стана в 6:30?! Да кажеш, че не искаш да идеш?
Всичко идва от мозъка ти, сама се настройваш за лошо, пък после 'всяка година става гаф' я се отпусни и иди спокойно. Пък ако ти е толкова напрегнато просто стани сутринта облечи се и излезни някъде другаде, не е нужно да идеш в у-ще. Просто да залъжеш майка ти..
Да знаеш по-кофти ще е да се появиш на 16-ти ;)


Пиши по-разбираемо.

xKiFlA
09-15-2010, 01:19
пийни малко за смелост :D

за нея незнам но аз ще пия нещо (малко) :D
решила съм

4 минава :?

xrusinka
09-15-2010, 03:44
Избор имаш ли?? Не .. Ми тогава к'во си се ушашавила толкова, спокойно ще мине к'вото стане стане, кой знае пък веднага може да си намериш някой приятел или приятелка, спокойно, а на осмокласниците питаш ли ни нас как ни е в ново даскало, деца които не познаваме, но не сме се притеснили толкова много. Успокой се пийни едно валерианче както прочетох малко по - нагоре и се приготви ..