PDA

View Full Version : ПРОБЛЕМ! СВИ*КИ! [Only girl]



haxo
09-14-2010, 06:53
Преди да започна ще кажа момче на 21 съм и от 3 години някаде вода редовен полов живот.
Проблема ми е следният. До сега съм стигал до по интимни моменти с около 7 момичета и когато ми правят сви*ки или свърша след се*са така съм свършвал главно в лицето им или в устата им. Но от много време вече имам сериозна приятелка, която още в началото на връзката ми беше споделила, че това и е неприятно и аз понеже много я обичам ест. не съм го правил. Ама нз как явно ми идва от вътре (мъже :D ) от време на време си подмятам подобни закачливи намеци. И след месец примерно тя взе, че се съгласи. Лошото, е че според мене въобще не и харесва, но се съгласи, защото много се обичаме и си правиме доста компромиси, обаче вече ми се струва малко брутално и се чуда на момичетата, които им свършват така, ЗАЩО ГО ПРАВЯТ? ЗАЩОТО ВИ ХАРЕСВА ИЛИ ЗАЩОТО ОБИЧАТЕ ПРИЯТЕЛА СИ И ИСКАТЕ ДА МУ ДОСТАВИТЕ УДОВОЛСТВИЕ ?

ПС: мс за отг и се извинявам ако има такива милиони теми, но нямам време да разгледам 80 000 теми

FenaNaGei4eto
09-14-2010, 06:58
Не съм момиче , но ще дам отговор.Момичетата не им е кеф да им го бутат в устата , те не получават удоволствие от това, но го правят, защото обичат приятелите си,ако искаш да и се реваншираш ближи я , ти се сещаш къде 8-) 8-) 8-)

haxo
09-14-2010, 07:02
Що пък да не обичат, аз лично обичам да ближа приятелка ми и да и оставям удоволствие.

FenaNaGei4eto
09-14-2010, 07:04
ОМФГ , прочети ми по добре мнението :?

haxo
09-14-2010, 07:09
Еми да и аз ти отг, защо да не им е кеф и да го правят само заради приятелите си. Много момичета са ми споделяли, че им харесва да прявят сви*ки, но въпроса ми е малко др дали им харесва да свършват в устата им или по лицете, което лично мене малко ме съмнява ама ...

x3eme
09-14-2010, 07:11
Кое те съмнява?
Нищо съмнително няма.Всяка е индивидуална сама по себе си и харесва различни неща.

ImSoInLove
09-14-2010, 08:28
Аз обичам да правя свирки и да ми свършва в устата :oops: :D

BaRcEloNa4
09-14-2010, 09:07
Аз обичам да правя свирки и да ми свършва в устата :oops: :D

ама гълташли го :D

ImSoInLove
09-14-2010, 09:09
Аз обичам да правя свирки и да ми свършва в устата :oops: :D

ама гълташли го :D

да :D

BaRcEloNa4
09-14-2010, 09:09
Еми да и аз ти отг, защо да не им е кеф и да го правят само заради приятелите си. Много момичета са ми споделяли, че им харесва да прявят сви*ки, но въпроса ми е малко др дали им харесва да свършват в устата им или по лицете, което лично мене малко ме съмнява ама ...

що да не им харесва :D като и се изпразвам по лицето и прая един вид крем :) а в устата против кариеси трябва да са доволни :D

BaRcEloNa4
09-14-2010, 09:10
Аз обичам да правя свирки и да ми свършва в устата :oops: :D

ама гълташли го :D

да :D

:D после поне миешли си зъбите като се целувате :lol:

ImSoInLove
09-14-2010, 09:11
Аз обичам да правя свирки и да ми свършва в устата :oops: :D

ама гълташли го :D

да :D

:D после поне миешли си зъбите като се целувате :lol:

разбира се :D :D :D

BaRcEloNa4
09-14-2010, 09:12
Аз обичам да правя свирки и да ми свършва в устата :oops: :D

ама гълташли го :D

да :D

:D после поне миешли си зъбите като се целувате :lol:

разбира се :D :D :D

:D
пп пича ако е решил да се изпразва на гаджето си в устата или на лицето сигурно не е гнуслив аз съм МНОГО гнуслив и на тея дето съм се изпразвал на лицето и в устата не съм се целувал повече с тях :)

ImSoInLove
09-14-2010, 09:20
Аз обичам да правя свирки и да ми свършва в устата :oops: :D

ама гълташли го :D

да :D

:D после поне миешли си зъбите като се целувате :lol:

разбира се :D :D :D

:D
пп пича ако е решил да се изпразва на гаджето си в устата или на лицето сигурно не е гнуслив аз съм МНОГО гнуслив и на тея дето съм се изпразвал на лицето и в устата не съм се целувал повече с тях :)


Приятелят ми е същия,ако не си измия зъбите не иска да ме целуне (след свършване в устата ест) 8-)

BaRcEloNa4
09-14-2010, 09:22
Аз обичам да правя свирки и да ми свършва в устата :oops: :D

ама гълташли го :D

да :D

:D после поне миешли си зъбите като се целувате :lol:

разбира се :D :D :D

:D
пп пича ако е решил да се изпразва на гаджето си в устата или на лицето сигурно не е гнуслив аз съм МНОГО гнуслив и на тея дето съм се изпразвал на лицето и в устата не съм се целувал повече с тях :)


Приятелят ми е същия,ако не си измия зъбите не иска да ме целуне (след свършване в устата ест) 8-)

нормално ти трябва да си някъф обитак един вид ако иска да те целуне без да си измиеш зъбите аз не бих те целунал ако ще с 10 пасти за зъби да си измиеш зъбите :D

ImSoInLove
09-14-2010, 09:27
Аз обичам да правя свирки и да ми свършва в устата :oops: :D

ама гълташли го :D

да :D

:D после поне миешли си зъбите като се целувате :lol:

разбира се :D :D :D

:D
пп пича ако е решил да се изпразва на гаджето си в устата или на лицето сигурно не е гнуслив аз съм МНОГО гнуслив и на тея дето съм се изпразвал на лицето и в устата не съм се целувал повече с тях :)


Приятелят ми е същия,ако не си измия зъбите не иска да ме целуне (след свършване в устата ест) 8-)

нормално ти трябва да си някъф обитак един вид ако иска да те целуне без да си измиеш зъбите аз не бих те целунал ако ще с 10 пасти за зъби да си измиеш зъбите :D

е чак пък толкова :D
айде стига че оспамихме темата :D

BaRcEloNa4
09-14-2010, 09:28
:D как чак пък толкова :D абе зависи от човека начина на живот и т.н.
ако е някъф мурдар много ясно , че не го ебе дали си си измила зъбите :)

SEXTRAVAGANTE
09-14-2010, 09:32
Аз обичам да правя свирки и да ми свършва в устата :oops: :D

ама гълташли го :D

да :D

:D после поне миешли си зъбите като се целувате :lol:

разбира се :D :D :D

:D
пп пича ако е решил да се изпразва на гаджето си в устата или на лицето сигурно не е гнуслив аз съм МНОГО гнуслив и на тея дето съм се изпразвал на лицето и в устата не съм се целувал повече с тях :)




Пффф зна4и тя може да се абстрахира и да ти гълта децата , а ти не може да я целунеш тей ли ? Не е ли малко егоисти4но.....аз ако съм едно моми4е и някой не иска да ме цунка само заради тва , 4е съм му гълтала ,ще се разсърдя. Аз ли4но след като се изпразня в на мойта сладурана устата си я целувам след това...от какво да ме е гнус. Тя спермата си я моя...да не е на комшията.

BaRcEloNa4
09-14-2010, 09:34
Аз обичам да правя свирки и да ми свършва в устата :oops: :D

ама гълташли го :D

да :D

:D после поне миешли си зъбите като се целувате :lol:

разбира се :D :D :D

:D
пп пича ако е решил да се изпразва на гаджето си в устата или на лицето сигурно не е гнуслив аз съм МНОГО гнуслив и на тея дето съм се изпразвал на лицето и в устата не съм се целувал повече с тях :)




Пффф зна4и тя може да се абстрахира и да ти гълта децата , а ти не може да я целунеш тей ли ? Не е ли малко егоисти4но.....аз ако съм едно моми4е и някой не иска да ме цунка само заради тва , 4е съм му гълтала ,ще се разсърдя. Аз ли4но след като се изпразня в на мойта сладурана устата си я целувам след това...от какво да ме е гнус. Тя спермата си я моя...да не е на комшията.

:D значи ти нямаш никфо мъжко достойнство усещане и т.н за мене си измислен герой :) може да е егоистично но съм ГНУСЛИВ и не смятам да се променя :)

ImSoInLove
09-14-2010, 09:39
Етоо има всякакви хора :) мен лично целувка по бузата след свирка не ме устройва :?

BaRcEloNa4
09-14-2010, 09:40
Етоо има всякакви хора :) мен лично целувка по бузата след свирка не ме устройва :?

тфой проблем :)

SEXTRAVAGANTE
09-14-2010, 09:44
Аз обичам да правя свирки и да ми свършва в устата :oops: :D

ама гълташли го :D

да :D

:D после поне миешли си зъбите като се целувате :lol:

разбира се :D :D :D

:D
пп пича ако е решил да се изпразва на гаджето си в устата или на лицето сигурно не е гнуслив аз съм МНОГО гнуслив и на тея дето съм се изпразвал на лицето и в устата не съм се целувал повече с тях :)




Пффф зна4и тя може да се абстрахира и да ти гълта децата , а ти не може да я целунеш тей ли ? Не е ли малко егоисти4но.....аз ако съм едно моми4е и някой не иска да ме цунка само заради тва , 4е съм му гълтала ,ще се разсърдя. Аз ли4но след като се изпразня в на мойта сладурана устата си я целувам след това...от какво да ме е гнус. Тя спермата си я моя...да не е на комшията.

:D значи ти нямаш никфо мъжко достойнство усещане и т.н за мене си измислен герой :) може да е егоистично но съм ГНУСЛИВ и не смятам да се променя :)



Аве първото което е не знаеш сигурно зна4ението на думата "достойнство" па си тръгнал да ми говориш. Тука достойнството няма нищо общо. Зна4и по тая логика и приятелката ми няма достойнство ? Кат си гнуслив няма да им се празниш в устата , щото после ако посегне пи4ката да те целува рискуваш да се убиди. Един вид тя може да се прави на парцал да ти направи кефа , а ти една проста целув4ица в знак на благодарност не може да дадеш......тва ми е мисълта.

BaRcEloNa4
09-14-2010, 09:46
Аз обичам да правя свирки и да ми свършва в устата :oops: :D

ама гълташли го :D

да :D

:D после поне миешли си зъбите като се целувате :lol:

разбира се :D :D :D

:D
пп пича ако е решил да се изпразва на гаджето си в устата или на лицето сигурно не е гнуслив аз съм МНОГО гнуслив и на тея дето съм се изпразвал на лицето и в устата не съм се целувал повече с тях :)




Пффф зна4и тя може да се абстрахира и да ти гълта децата , а ти не може да я целунеш тей ли ? Не е ли малко егоисти4но.....аз ако съм едно моми4е и някой не иска да ме цунка само заради тва , 4е съм му гълтала ,ще се разсърдя. Аз ли4но след като се изпразня в на мойта сладурана устата си я целувам след това...от какво да ме е гнус. Тя спермата си я моя...да не е на комшията.

:D значи ти нямаш никфо мъжко достойнство усещане и т.н за мене си измислен герой :) може да е егоистично но съм ГНУСЛИВ и не смятам да се променя :)



Аве първото което е не знаеш сигурно зна4ението на думата "достойнство" па си тръгнал да ми говориш. Тука достойнството няма нищо общо. Зна4и по тая логика и приятелката ми няма достойнство ? Кат си гнуслив няма да им се празниш в устата , щото после ако посегне пи4ката да те целува рискуваш да се убиди. Един вид тя може да се прави на парцал да ти направи кефа , а ти една проста целув4ица в знак на благодарност не може да дадеш......тва ми е мисълта.

:D абе смешен научи ти значението на думата достойнство ! като не те притеснява да я целуваш след като ти гълта спермата си прай сам свирки мърша ! нали нямаш проблеми давай духай си сам и пак ти казах да егоизъм се вика ама кфо да прая мене ме е гнус ;) а и нали чу , че им харесвало бе те не се правят на парцал като ми гълтат спермата ......

SEXTRAVAGANTE
09-14-2010, 09:59
Barcelona.......Зна4ението на думата достойнство е: Положително качество на човек, което се основава върху правилна самооценка, съзнаване на качествата и самоуважение и т.н. Синоними са вторитет, престиж, тежест, чест. За какво достойнство ми говориш ти.......няма нищо общо с това , 4е след свирка целувам приятелаката си от уважение и благодарност. Правя го защото не ме е гнус , а и плюс това тя си го заслужава. Исках само да ти кажа , 4е ако така отказваш да целуваш рискуваш да не полу4иш свирка втори път. Тва си е твое решение.....аз просто си изказвам мнението. Няма нужда да ме убиждаш.

BaRcEloNa4
09-14-2010, 10:03
Barcelona.......Зна4ението на думата достойнство е: Положително качество на човек, което се основава върху правилна самооценка, съзнаване на качествата и самоуважение и т.н. Синоними са вторитет, престиж, тежест, чест. За какво достойнство ми говориш ти.......няма нищо общо с това , 4е след свирка целувам приятелаката си от уважение и благодарност. Правя го защото не ме е гнус , а и плюс това тя си го заслужава. Исках само да ти кажа , 4е ако така отказваш да целуваш рискуваш да не полу4иш свирка втори път. Тва си е твое решение.....аз просто си изказвам мнението. Няма нужда да ме убиждаш.

уикипедия абе ман :D аз 54 пъти ти казах , че ме е гнус пък че рискувам да не ми направят свирка нали живота е риск ;) има много общо ако уважаваш себе си един вид си лапаш кура ти викаш , че я целуваш веднага като и се изпразниш ..... мене ме е гнус и след като си измие зъбите :)

SEXTRAVAGANTE
09-14-2010, 10:15
Barcelona.......Зна4ението на думата достойнство е: Положително качество на човек, което се основава върху правилна самооценка, съзнаване на качествата и самоуважение и т.н. Синоними са вторитет, престиж, тежест, чест. За какво достойнство ми говориш ти.......няма нищо общо с това , 4е след свирка целувам приятелаката си от уважение и благодарност. Правя го защото не ме е гнус , а и плюс това тя си го заслужава. Исках само да ти кажа , 4е ако така отказваш да целуваш рискуваш да не полу4иш свирка втори път. Тва си е твое решение.....аз просто си изказвам мнението. Няма нужда да ме убиждаш.

уикипедия абе ман :D аз 54 пъти ти казах , че ме е гнус пък че рискувам да не ми направят свирка нали живота е риск ;) има много общо ако уважаваш себе си един вид си лапаш "мъжкия полов орган" ти викаш , че я целуваш веднага като и се изпразниш ..... мене ме е гнус и след като си измие зъбите :)





Е не веднага бе......тя си го глътва и след това я целувам. Въобще дори не се усеща , 4е е имало сперма в устата и. Няма от какво да те е гнус , особенно ако е измила зъбите. Дори мога да ти кажа , 4е спермата е много по 4ист секрет дори от слюнката......това е най-4истото нещо в тялото на 4овек 8-) И мен ме беше гнус преди ако трябва да съм 4естен , но това беше като бях по малък.....сега съм по широко скроен , хи4 не ме бъркат такива работи. Пове4е не искам да споря , щото ще трябва накрая да се скараме. Освен това много се отклонихме....само разваляме на мом4ето темата.

BaRcEloNa4
09-14-2010, 10:29
Barcelona.......Зна4ението на думата достойнство е: Положително качество на човек, което се основава върху правилна самооценка, съзнаване на качествата и самоуважение и т.н. Синоними са вторитет, престиж, тежест, чест. За какво достойнство ми говориш ти.......няма нищо общо с това , 4е след свирка целувам приятелаката си от уважение и благодарност. Правя го защото не ме е гнус , а и плюс това тя си го заслужава. Исках само да ти кажа , 4е ако така отказваш да целуваш рискуваш да не полу4иш свирка втори път. Тва си е твое решение.....аз просто си изказвам мнението. Няма нужда да ме убиждаш.

уикипедия абе ман :D аз 54 пъти ти казах , че ме е гнус пък че рискувам да не ми направят свирка нали живота е риск ;) има много общо ако уважаваш себе си един вид си лапаш "мъжкия полов орган" ти викаш , че я целуваш веднага като и се изпразниш ..... мене ме е гнус и след като си измие зъбите :)





Е не веднага бе......тя си го глътва и след това я целувам. Въобще дори не се усеща , 4е е имало сперма в устата и. Няма от какво да те е гнус , особенно ако е измила зъбите. Дори мога да ти кажа , 4е спермата е много по 4ист секрет дори от слюнката......това е най-4истото нещо в тялото на 4овек 8-) И мен ме беше гнус преди ако трябва да съм 4естен , но това беше като бях по малък.....сега съм по широко скроен , хи4 не ме бъркат такива работи. Пове4е не искам да споря , щото ще трябва накрая да се скараме. Освен това много се отклонихме....само разваляме на мом4ето темата.

хахаха няма да ме завлечеш в безната с тебе бе ...... не беше ли ти човека пуснал тема как приятелката му искала да го ебе с вибратор ли там кфо беше в анала :D остава и да не си ШИРОКО СКРОЕН ...... мене ме е гнус ти казах и НЯМА да се променя :)

SEXTRAVAGANTE
09-14-2010, 10:59
Barcelona.......Зна4ението на думата достойнство е: Положително качество на човек, което се основава върху правилна самооценка, съзнаване на качествата и самоуважение и т.н. Синоними са вторитет, престиж, тежест, чест. За какво достойнство ми говориш ти.......няма нищо общо с това , 4е след свирка целувам приятелаката си от уважение и благодарност. Правя го защото не ме е гнус , а и плюс това тя си го заслужава. Исках само да ти кажа , 4е ако така отказваш да целуваш рискуваш да не полу4иш свирка втори път. Тва си е твое решение.....аз просто си изказвам мнението. Няма нужда да ме убиждаш.

уикипедия абе ман :D аз 54 пъти ти казах , че ме е гнус пък че рискувам да не ми направят свирка нали живота е риск ;) има много общо ако уважаваш себе си един вид си лапаш "мъжкия полов орган" ти викаш , че я целуваш веднага като и се изпразниш ..... мене ме е гнус и след като си измие зъбите :)





Е не веднага бе......тя си го глътва и след това я целувам. Въобще дори не се усеща , 4е е имало сперма в устата и. Няма от какво да те е гнус , особенно ако е измила зъбите. Дори мога да ти кажа , 4е спермата е много по 4ист секрет дори от слюнката......това е най-4истото нещо в тялото на 4овек 8-) И мен ме беше гнус преди ако трябва да съм 4естен , но това беше като бях по малък.....сега съм по широко скроен , хи4 не ме бъркат такива работи. Пове4е не искам да споря , щото ще трябва накрая да се скараме. Освен това много се отклонихме....само разваляме на мом4ето темата.

хахаха няма да ме завлечеш в безната с тебе бе ...... не беше ли ти човека пуснал тема как приятелката му искала да го е** с вибратор ли там кфо беше в анала :D остава и да не си ШИРОКО СКРОЕН ...... мене ме е гнус ти казах и НЯМА да се променя :)



Да аз бях пуснал тая тема и кво ? това не зна4и , 4е ще си дам гъза :D Влез пак в темата и ще видищ , 4е съм написал , 4е не искам да го правя. Ве4е постигнах споразумение с нея ви4ко да е както преди. Не съм 4ак такъв извратеняк , споко.


п.с. И не е с вибратор , а с пенис колан !!!! :D

Princessani
09-14-2010, 11:04
не ме кефи да свършват на лицето ми определено и не го позволявам :? в устата понякога позволявам ,ако много ми е кеф :D :oops: :oops: :oops:

BaRcEloNa4
09-14-2010, 11:08
SEXTRAVAGANTE споко ама виж аз кфо ти писах ;) няма значение с пенис колан или с вибратор самата приятелка е изкала да те ебе в анала тфа ми беше достатъчно за да разбера връзката ви а ти си я целувай след като и се празниш в устата :D

haxo
09-14-2010, 11:21
Еее оспамихте ми темата начи :Д
Чакам женски изказвания по темата :Д Дали им е приятно или го правят само заради приятеля си :)
ПП: Са като се замисля ме е страх и да не я задава горката :С Като задържа 2-3 пъти после, когато свърша прелита през хола и чупа прозорци :Д

BaRcEloNa4
09-14-2010, 11:32
Еее оспамихте ми темата начи :Д
Чакам женски изказвания по темата :Д Дали им е приятно или го правят само заради приятеля си :)
ПП: Са като се замисля ме е страх и да не я задава горката :С Като задържа 2-3 пъти после, когато свърша прелита през хола и чупа прозорци :Д

аз замалко да удава 1 да я задавиш ти е най - малкия проблем дет се вика :)

FreakBitch
09-14-2010, 11:56
Изцепи и се в устата. Няма лошо. На момчетата май много ви харесва това. Момиче съм и не мога да кажа, че не ме кефи. Кефи ме. За него физическо, за мен психическо удоволствие. Мисля, че приятелката ти ще се изкефи. Няма нищо гнусно в спермата.

Относно пича дето разправяше, че го било гнус да я целуне после.. Върви се застреляй, ако те е гнус от собсвения ти чеп.. отиде! Мирише ли, не го миеш? .. знам ли.. :X

kremen4eto
09-14-2010, 12:00
Изцепи и се в устата. Няма лошо. На момчетата май много ви харесва това. Момиче съм и не мога да кажа, че не ме кефи. Кефи ме. За него физическо, за мен психическо удоволствие. Мисля, че приятелката ти ще се изкефи. Няма нищо гнусно в спермата.

Относно пича дето разправяше, че го било гнус да я целуне после.. Върви се застреляй, ако те е гнус от собсвения ти чеп.. отиде! Мирише ли, не го миеш? .. знам ли.. :X

Най-точното мнение.

BaRcEloNa4
09-14-2010, 12:01
Изцепи и се в устата. Няма лошо. На момчетата май много ви харесва това. Момиче съм и не мога да кажа, че не ме кефи. Кефи ме. За него физическо, за мен психическо удоволствие. Мисля, че приятелката ти ще се изкефи. Няма нищо гнусно в спермата.

Относно пича дето разправяше, че го било гнус да я целуне после.. Върви се застреляй, ако те е гнус от собсвения ти чеп.. отиде! Мирише ли, не го миеш? .. знам ли.. :X

ти зле ли си гръмни се .... не че мерише гнус ме е да си целувам спермата 1 вид .... като толкова иска ония да си прай свирки сам нали няма нищо бахти идиота ..........

kremen4eto
09-14-2010, 12:17
Изцепи и се в устата. Няма лошо. На момчетата май много ви харесва това. Момиче съм и не мога да кажа, че не ме кефи. Кефи ме. За него физическо, за мен психическо удоволствие. Мисля, че приятелката ти ще се изкефи. Няма нищо гнусно в спермата.

Относно пича дето разправяше, че го било гнус да я целуне после.. Върви се застреляй, ако те е гнус от собсвения ти чеп.. отиде! Мирише ли, не го миеш? .. знам ли.. :X

ти зле ли си гръмни се .... не че мерише гнус ме е да си целувам спермата 1 вид .... като толкова иска ония да си прай свирки сам нали няма нищо бахти идиота ..........

А тя да лапа там и да гълта СПЕРМАТА ТИ, а ти няма да я целунеш, така ли? Голямо уважение таиш към нея .... нямам думи

TheAnnoyingAwesomnes
09-14-2010, 12:17
Да те е гнус от себе си :lol: :lol: :lol: Представяш ли си колко нечистоплътен трябва да си :lol: :lol: ... Като ми свършва в устата е просто божествено. Аз лично обожавам да си играя с него и да го изцеждам с устни до последната капчица 8) Никакъв проблем не съм имала с приятеля ми с целувките... Само за пояснение - спермата е най-чистия и най-пефектния създавам от човешкото тяло секрет (от здрав човек). А да наричаш себе си МЪЖ и да си гнуслив и то от себе си, си просто едно малоумно лапе. 8)

kremen4eto
09-14-2010, 12:19
А да наричаш себе си МЪЖ и да си гнуслив и то от себе си, си просто едно малоумно лапе. 8)

Именно.

GreenFairy
09-14-2010, 12:23
Аз обичам да правя свирки, обичам да ми свършва в устата, за мен това е просто естественият начин за приключване на свирката... И въпреки, че съм разрешавала само на сегашният ми приятел да го прави, страшно много ми харесва. Той няма нищо против да ме целува после, както и аз нямам нищо протива да се целуваме след като той ме е лизал, даже напротив, това ме възбужда още повече.

BaRcEloNa4
09-14-2010, 12:24
Да те е гнус от себе си :lol: :lol: :lol: Представяш ли си колко нечистоплътен трябва да си :lol: :lol: ... Като ми свършва в устата е просто божествено. Аз лично обожавам да си играя с него и да го изцеждам с устни до последната капчица 8) Никакъв проблем не съм имала с приятеля ми с целувките... Само за пояснение - спермата е най-чистия и най-пефектния създавам от човешкото тяло секрет (от здрав човек). А да наричаш себе си МЪЖ и да си гнуслив и то от себе си, си просто едно малоумно лапе. 8)

кой е казал ,че ме е гнус от мене бе много си проста ма овцо ...... по тая логика си яж лайната представи си колко болна психически трябва да си ти овца .... яж си лайната бе лапе недъгаво ..... казах че съм гнуслив и няма да се променя не че ме е гнус от мене ама не ми е приятно да си целувам спермата тфа че ти си инвалид и не ти е проблем да си целуваш лайната и си стигнала дъното е тфой проблем ;) няма нищо лошо човек да е гнуслив и пак казвам не съм казал че е към мене а ме е гнус да целувам спермата неможе всички мурдари да са като тебе и да ползват 1 четка с зъби с приятела си или да им падне в тоалетната чиния четката и те да я изплакнат и да се мият с нея тъпа проста и СЕЛСКА пръчка си ти .......... ;)

kremen4eto
09-14-2010, 12:27
Да те е гнус от себе си :lol: :lol: :lol: Представяш ли си колко нечистоплътен трябва да си :lol: :lol: ... Като ми свършва в устата е просто божествено. Аз лично обожавам да си играя с него и да го изцеждам с устни до последната капчица 8) Никакъв проблем не съм имала с приятеля ми с целувките... Само за пояснение - спермата е най-чистия и най-пефектния създавам от човешкото тяло секрет (от здрав човек). А да наричаш себе си МЪЖ и да си гнуслив и то от себе си, си просто едно малоумно лапе. 8)

кой е казал ,че ме е гнус от мене бе много си проста ма овцо ...... по тая логика си яж лайната представи си колко болна психически трябва да си ти овца .... яж си лайната бе лапе недъгаво ..... казах че съм гнуслив и няма да се променя не че ме е гнус от мене ама не ми е приятно да си целувам спермата тфа че ти си инвалид и не ти е проблем да си целуваш лайната и си стигнала дъното е тфой проблем ;)


Лайната са ненужните вещества, които организмът изхвърля. В тях има микроби. А и лайната имат натъртваща миризма. А за спермата няма нищо такова. Тя е чисто вещество. Твърди се, че е и полезна. Сравнението е не на място. Глупости дрънкаш, дете. :)

BaRcEloNa4
09-14-2010, 12:30
Да те е гнус от себе си :lol: :lol: :lol: Представяш ли си колко нечистоплътен трябва да си :lol: :lol: ... Като ми свършва в устата е просто божествено. Аз лично обожавам да си играя с него и да го изцеждам с устни до последната капчица 8) Никакъв проблем не съм имала с приятеля ми с целувките... Само за пояснение - спермата е най-чистия и най-пефектния създавам от човешкото тяло секрет (от здрав човек). А да наричаш себе си МЪЖ и да си гнуслив и то от себе си, си просто едно малоумно лапе. 8)

кой е казал ,че ме е гнус от мене бе много си проста ма овцо ...... по тая логика си яж лайната представи си колко болна психически трябва да си ти овца .... яж си лайната бе лапе недъгаво ..... казах че съм гнуслив и няма да се променя не че ме е гнус от мене ама не ми е приятно да си целувам спермата тфа че ти си инвалид и не ти е проблем да си целуваш лайната и си стигнала дъното е тфой проблем ;)


Лайната са ненужните вещества, които организмът изхвърля. В тях има микроби. А и лайната имат натъртваща миризма. А за спермата няма нищо такова. Тя е чисто вещество. Твърди се, че е и полезна. Глупости дрънкаш, дете. :)

хахах абе дете ти дрънкаш глупости като ти е толкова вкусна спермата да минавам ли всеки ден да ти се изпразвам в устата нали толко ти харесва :)

kremen4eto
09-14-2010, 12:33
Да те е гнус от себе си :lol: :lol: :lol: Представяш ли си колко нечистоплътен трябва да си :lol: :lol: ... Като ми свършва в устата е просто божествено. Аз лично обожавам да си играя с него и да го изцеждам с устни до последната капчица 8) Никакъв проблем не съм имала с приятеля ми с целувките... Само за пояснение - спермата е най-чистия и най-пефектния създавам от човешкото тяло секрет (от здрав човек). А да наричаш себе си МЪЖ и да си гнуслив и то от себе си, си просто едно малоумно лапе. 8)

кой е казал ,че ме е гнус от мене бе много си проста ма овцо ...... по тая логика си яж лайната представи си колко болна психически трябва да си ти овца .... яж си лайната бе лапе недъгаво ..... казах че съм гнуслив и няма да се променя не че ме е гнус от мене ама не ми е приятно да си целувам спермата тфа че ти си инвалид и не ти е проблем да си целуваш лайната и си стигнала дъното е тфой проблем ;)


Лайната са ненужните вещества, които организмът изхвърля. В тях има микроби. А и лайната имат натъртваща миризма. А за спермата няма нищо такова. Тя е чисто вещество. Твърди се, че е и полезна. Глупости дрънкаш, дете. :)

хахах абе дете ти дрънкаш глупости като ти е толкова вкусна спермата да минавам ли всеки ден да ти се изпразвам в устата нали толко ти харесва :)

Да бе, аз си вървя по улицата и моля всеки срещнат за спермата му 8-) Не съм казала, че ми е толкова вкусна, а че няма причина нито ти, нито аз да се гнусим от нея. И че няма база за сравнение с лайната. Не знам на колко години си, но по начина на мислене на 14-15. Един ден ще мислиш друго. :)

BaRcEloNa4
09-14-2010, 12:36
Да те е гнус от себе си :lol: :lol: :lol: Представяш ли си колко нечистоплътен трябва да си :lol: :lol: ... Като ми свършва в устата е просто божествено. Аз лично обожавам да си играя с него и да го изцеждам с устни до последната капчица 8) Никакъв проблем не съм имала с приятеля ми с целувките... Само за пояснение - спермата е най-чистия и най-пефектния създавам от човешкото тяло секрет (от здрав човек). А да наричаш себе си МЪЖ и да си гнуслив и то от себе си, си просто едно малоумно лапе. 8)

кой е казал ,че ме е гнус от мене бе много си проста ма овцо ...... по тая логика си яж лайната представи си колко болна психически трябва да си ти овца .... яж си лайната бе лапе недъгаво ..... казах че съм гнуслив и няма да се променя не че ме е гнус от мене ама не ми е приятно да си целувам спермата тфа че ти си инвалид и не ти е проблем да си целуваш лайната и си стигнала дъното е тфой проблем ;)


Лайната са ненужните вещества, които организмът изхвърля. В тях има микроби. А и лайната имат натъртваща миризма. А за спермата няма нищо такова. Тя е чисто вещество. Твърди се, че е и полезна. Глупости дрънкаш, дете. :)

хахах абе дете ти дрънкаш глупости като ти е толкова вкусна спермата да минавам ли всеки ден да ти се изпразвам в устата нали толко ти харесва :)

Да бе, аз си вървя по улицата и моля всеки срещнат за спермата му 8-) Не съм казала, че ми е толкова вкусна, а че няма причина нито ти, нито аз да се гнусим от нея. И че няма база за сравнение с лайната. Не знам на колко години си, но по начина на мислене на 14-15. Един ден ще мислиш друго. :)

имаш грешка набор 93 съм ;) ти като станеш на 10 след време ще мислиш по друг начин има база за сравнение с лайната пак ти казвам като толко ти харесва освен на гаджето ти моли и приятелите ти да се цедът в чаша и да си пиеш всеки ден ти нямаш нищо против ;)

DarkTemplar
09-14-2010, 12:38
Пич, разбрахме, че си гнуслив и тва е неприемливо за теб, ама говориш нелепи неща. Айде поспри се малко. 8)

BaRcEloNa4
09-14-2010, 12:39
Пич, разбрахме, че си гнуслив и тва е неприемливо за теб, ама говориш нелепи неща. Айде поспри се малко. 8)

пич ти говориш нелепи неща щом съм гнуслив значи съм гнуслив спирам с спама :) само , че не казвай само на мене защото 2 те пръчки почнаха с спама 1 ви

kremen4eto
09-14-2010, 12:40
Да те е гнус от себе си :lol: :lol: :lol: Представяш ли си колко нечистоплътен трябва да си :lol: :lol: ... Като ми свършва в устата е просто божествено. Аз лично обожавам да си играя с него и да го изцеждам с устни до последната капчица 8) Никакъв проблем не съм имала с приятеля ми с целувките... Само за пояснение - спермата е най-чистия и най-пефектния създавам от човешкото тяло секрет (от здрав човек). А да наричаш себе си МЪЖ и да си гнуслив и то от себе си, си просто едно малоумно лапе. 8)

кой е казал ,че ме е гнус от мене бе много си проста ма овцо ...... по тая логика си яж лайната представи си колко болна психически трябва да си ти овца .... яж си лайната бе лапе недъгаво ..... казах че съм гнуслив и няма да се променя не че ме е гнус от мене ама не ми е приятно да си целувам спермата тфа че ти си инвалид и не ти е проблем да си целуваш лайната и си стигнала дъното е тфой проблем ;)


Лайната са ненужните вещества, които организмът изхвърля. В тях има микроби. А и лайната имат натъртваща миризма. А за спермата няма нищо такова. Тя е чисто вещество. Твърди се, че е и полезна. Глупости дрънкаш, дете. :)

хахах абе дете ти дрънкаш глупости като ти е толкова вкусна спермата да минавам ли всеки ден да ти се изпразвам в устата нали толко ти харесва :)

Да бе, аз си вървя по улицата и моля всеки срещнат за спермата му 8-) Не съм казала, че ми е толкова вкусна, а че няма причина нито ти, нито аз да се гнусим от нея. И че няма база за сравнение с лайната. Не знам на колко години си, но по начина на мислене на 14-15. Един ден ще мислиш друго. :)

имаш грешка набор 93 съм ;) ти като станеш на 10 след време ще мислиш по друг начин има база за сравнение с лайната пак ти казвам като толко ти харесва освен на гаджето ти моли и приятелите ти да се цедът в чаша и да си пиеш всеки ден ти нямаш нищо против ;)

Някъде да съм се издразнила с теб? Казах няколко неща, на които ти не обърна внимание. - 1во - че няма значение на колко си, понеже мисленето ти е на дете, 2ро - никъде не съм написала, че ми е толкова вкусна (имах друго впредвид).

Обясни ми коя е базата за сравнение на спермата с лайната.

DarkTemplar
09-14-2010, 12:41
Аз нищо нелепо не съм казал, щото не съм се намесвал в спора ви. Това, което за теб е гадно и гнусно, може да харесва на някой друг. Окей?

Айде мир и разбирателство. ;)

radybt
09-14-2010, 12:50
ШАнтава ви работа

BaRcEloNa4
09-14-2010, 12:54
Да те е гнус от себе си :lol: :lol: :lol: Представяш ли си колко нечистоплътен трябва да си :lol: :lol: ... Като ми свършва в устата е просто божествено. Аз лично обожавам да си играя с него и да го изцеждам с устни до последната капчица 8) Никакъв проблем не съм имала с приятеля ми с целувките... Само за пояснение - спермата е най-чистия и най-пефектния създавам от човешкото тяло секрет (от здрав човек). А да наричаш себе си МЪЖ и да си гнуслив и то от себе си, си просто едно малоумно лапе. 8)

кой е казал ,че ме е гнус от мене бе много си проста ма овцо ...... по тая логика си яж лайната представи си колко болна психически трябва да си ти овца .... яж си лайната бе лапе недъгаво ..... казах че съм гнуслив и няма да се променя не че ме е гнус от мене ама не ми е приятно да си целувам спермата тфа че ти си инвалид и не ти е проблем да си целуваш лайната и си стигнала дъното е тфой проблем ;)


Лайната са ненужните вещества, които организмът изхвърля. В тях има микроби. А и лайната имат натъртваща миризма. А за спермата няма нищо такова. Тя е чисто вещество. Твърди се, че е и полезна. Глупости дрънкаш, дете. :)

хахах абе дете ти дрънкаш глупости като ти е толкова вкусна спермата да минавам ли всеки ден да ти се изпразвам в устата нали толко ти харесва :)

Да бе, аз си вървя по улицата и моля всеки срещнат за спермата му 8-) Не съм казала, че ми е толкова вкусна, а че няма причина нито ти, нито аз да се гнусим от нея. И че няма база за сравнение с лайната. Не знам на колко години си, но по начина на мислене на 14-15. Един ден ще мислиш друго. :)

имаш грешка набор 93 съм ;) ти като станеш на 10 след време ще мислиш по друг начин има база за сравнение с лайната пак ти казвам като толко ти харесва освен на гаджето ти моли и приятелите ти да се цедът в чаша и да си пиеш всеки ден ти нямаш нищо против ;)

Някъде да съм се издразнила с теб? Казах няколко неща, на които ти не обърна внимание. - 1во - че няма значение на колко си, понеже мисленето ти е на дете, 2ро - никъде не съм написала, че ми е толкова вкусна (имах друго впредвид).

Обясни ми коя е базата за сравнение на спермата с лайната.

на тебе мисленето ти на дете аз 1000 пъти казах , че съм гнуслив и вие започнахте да ме нападате нормално за любителки на спермата спермогълтачки :D

BaRcEloNa4
09-14-2010, 12:54
Аз нищо нелепо не съм казал, щото не съм се намесвал в спора ви. Това, което за теб е гадно и гнусно, може да харесва на някой друг. Окей?

Айде мир и разбирателство. ;)

и аз нищо нелепо не съм казал казах , че съм гнуслив и те почнаха да ме нападат :D

exis7
09-14-2010, 13:12
Приятелят ми е същия,ако не си измия зъбите не иска да ме целуне (след свършване в устата ест) 8-)

Исусе Христе... хем искат свирки и да свършват в устата,хем имат и претенции след тва...един вид ги е гнус от самите тях... "ай сиктир" :D

BaRcEloNa4
09-14-2010, 13:16
Приятелят ми е същия,ако не си измия зъбите не иска да ме целуне (след свършване в устата ест) 8-)

Исусе Христе... хем искат свирки и да свършват в устата,хем имат и претенции след тва...един вид ги е гнус от самите тях... "ай сиктир" :D

не гнус ме е от спермата не от мене :) а на тебе щом ти е кеф да я гълташ ами гълтай бе пръчка :D

exis7
09-14-2010, 13:18
"Ужасяващо си тъп,Саше!" . Гнус те от спермата.. ТВОЯТА си сперма... => те е гнус от тебе си. И другото което е-никъде не съм споменавала нищо за себе си,не виждам що реши,че аз гълтам и че ми харесва ; ))

haxo
09-14-2010, 13:20
Добре бе разбрахме всички, че те е гнус :х ай сектир ебати 3 страници изписа! Спри се да спамиш и да отговаряш като не ти харесва!

exis7
09-14-2010, 13:25
Я пак,че не разбрах,гнус те е викаш? :razz:

haxo
09-14-2010, 13:28
Стига де недей и ти :Д Стигат ми 3 страници спам не искам още толкова :)

BaRcEloNa4
09-14-2010, 13:29
"Ужасяващо си тъп,Саше!" . Гнус те от спермата.. ТВОЯТА си сперма... => те е гнус от тебе си. И другото което е-никъде не съм споменавала нищо за себе си,не виждам що реши,че аз гълтам и че ми харесва ; ))

абе и тебе те е гнус от лайната ти нали ? значи те е гнус и от самата тебе ако пък не те е гнус и от тфа само мога да те съжелявам :) боклук .........

exis7
09-14-2010, 13:29
Ууух не се сдържах ! Гнусливият младеж нещо замря.. :lol:

BaRcEloNa4
09-14-2010, 13:30
Добре бе разбрахме всички, че те е гнус :х ай сектир ебати 3 страници изписа! Спри се да спамиш и да отговаряш като не ти харесва!

абе турски боклук такъв вие спамите да не си пускал темата аз казах , че не ми харесва ама вие гълтачките на сперма се обиждата всъщност не ми пука гълтайте ни спермите :)

BaRcEloNa4
09-14-2010, 13:30
Стига де недей и ти :Д Стигат ми 3 страници спам не искам още толкова :)


нали виждаш кой спами бе боклук майкати деба побъркана

BaRcEloNa4
09-14-2010, 13:31
Ууух не се сдържах ! Гнусливият младеж нещо замря.. :lol:

абе индвалид майкати замря путка заспала нали виждаш , че ти спамиш гълтай ми спермата и мълчи селска пръчка такава :D

exis7
09-14-2010, 13:31
"Ужасяващо си тъп,Саше!" . Гнус те от спермата.. ТВОЯТА си сперма... => те е гнус от тебе си. И другото което е-никъде не съм споменавала нищо за себе си,не виждам що реши,че аз гълтам и че ми харесва ; ))

абе и тебе те е гнус от лайната ти нали ? значи те е гнус и от самата тебе ако пък не те е гнус и от тфа само мога да те съжелявам :) боклук .........

Хехех.. да бе,наиситна имаш ли поне 15г?! Не знам само защо правиш сравнение с "лайната".... едното няма общо с другото.. ти да не би като изпитваш оргазъм да сереш бе,тъпако? Направи съпоставка м/у изпразване и сране... говедо тъпо... Аман от дървени философи ;)

BaRcEloNa4
09-14-2010, 13:32
"Ужасяващо си тъп,Саше!" . Гнус те от спермата.. ТВОЯТА си сперма... => те е гнус от тебе си. И другото което е-никъде не съм споменавала нищо за себе си,не виждам що реши,че аз гълтам и че ми харесва ; ))

абе и тебе те е гнус от лайната ти нали ? значи те е гнус и от самата тебе ако пък не те е гнус и от тфа само мога да те съжелявам :) боклук .........

Хехех.. да бе,наиситна имаш ли поне 15г?! Не знам само защо правиш сравнение с "лайната".... едното няма общо с другото.. ти да не би като изпитваш оргазъм да сереш бе,тъпако? Направи съпоставка м/у изпразване и сране... говедо тъпо... Аман от дървени философи ;)

93 набор съм ама явно ти си 99 тъпа овца била си и оставаш си така :D

exis7
09-14-2010, 13:33
Ууух не се сдържах ! Гнусливият младеж нещо замря.. :lol:

абе индвалид майкати замря п***а заспала нали виждаш , че ти спамиш гълтай ми спермата и мълчи селска пръчка такава :D

Съветвам те да си обогатиш речника преди да седнеш да пишеш по форумите ;) Само едно си повтаряш и само ясуваш... "Да живее културата и аз покрай нея!"

BaRcEloNa4
09-14-2010, 13:33
Ууух не се сдържах ! Гнусливият младеж нещо замря.. :lol:

абе индвалид майкати замря п***а заспала нали виждаш , че ти спамиш гълтай ми спермата и мълчи селска пръчка такава :D

Съветвам те да си обогатиш речника преди да седнеш да пишеш по форумите ;) Само едно си повтаряш и само ясуваш... "Да живее културата и аз покрай нея!"

не приемам съвети от човек който гълта сперма :D

exis7
09-14-2010, 13:33
Господи личи си,че си ми набор! ВИнаги съм знаела,че момчетата от набора са пълни олигофрени ;)

kremen4eto
09-14-2010, 13:34
Като искаш дискусия, има нещо наречено 'цивилизован спор'. С тия изказвания като 'селска пръчка' и 'путка заспала', само доказваш, че не можеш да защитиш тезата си и минаваш на обиди. Дишай сега ... дишай ... :-D

BaRcEloNa4
09-14-2010, 13:34
Господи личи си,че си ми набор! ВИнаги съм знаела,че момчетата от набора са пълни олигофрени ;)


и ти си проста овца ама никой не ти казва нищо е не се здържах и ти го казах :) а пак ти казвам не приемам съвети от ЧОВЕК който гълта сперма :D

exis7
09-14-2010, 13:34
Ууух не се сдържах ! Гнусливият младеж нещо замря.. :lol:

абе индвалид майкати замря п***а заспала нали виждаш , че ти спамиш гълтай ми спермата и мълчи селска пръчка такава :D

Съветвам те да си обогатиш речника преди да седнеш да пишеш по форумите ;) Само едно си повтаряш и само ясуваш... "Да живее културата и аз покрай нея!"

не приемам съвети от човек който гълта сперма :D

Хахаха да де,ама забравяш нещо важно-човекът никъде не е казал,че го прави ;) Така че имаш много поздрави ;)

BaRcEloNa4
09-14-2010, 13:35
Като искаш дискусия, има нещо наречено 'цивилизован спор'. С тия изказвания като 'селска пръчка' и 'п***а заспала', само доказваш, че не можеш да защитиш тезата си и минаваш на обиди. Дишай сега ... дишай ... :-D


хахаха дишай сега дишай аз ти казах , че ме е гнус и вие почнахте да ме нападъте тфа се вика спермоядки казвам ти истината

exis7
09-14-2010, 13:35
Момче,престани да пишеш,че си проличаха и неграмотността ти,и бедния ти речник,и лочото възпитание и ниската СЕКСУАЛНА КУЛТУРА !

exis7
09-14-2010, 13:36
Като искаш дискусия, има нещо наречено 'цивилизован спор'. С тия изказвания като 'селска пръчка' и 'п***а заспала', само доказваш, че не можеш да защитиш тезата си и минаваш на обиди. Дишай сега ... дишай ... :-D
Хахахаааа затапи го качествено... и той пак обижда.. ххахах

BaRcEloNa4
09-14-2010, 13:37
Момче,престани да пишеш,че си проличаха и неграмотността ти,и бедния ти речник,и лочото възпитание и ниската СЕКСУАЛНА КУЛТУРА !

не приемам съвети от човек който гълта сперма :D и най малко от тъпа селска пръчка

пп аз не пиша прецентация а пиша на лешници като тебе като дойде да пиша нещо важно тогава ще се съобразавям няма причина да цепя басма на боклуци като тебе :lol:

BaRcEloNa4
09-14-2010, 13:38
Като искаш дискусия, има нещо наречено 'цивилизован спор'. С тия изказвания като 'селска пръчка' и 'п***а заспала', само доказваш, че не можеш да защитиш тезата си и минаваш на обиди. Дишай сега ... дишай ... :-D
Хахахаааа затапи го качествено... и той пак обижда.. ххахах

и аз ви затапих ама приятелите ви са ви затапили с сперма устите и гърлата :D

kremen4eto
09-14-2010, 13:39
И защо реши, че да ми повтаряш 'гълтачка на сперма', ще има някакъв ефект. За мен това е нещо нормално. 20 пъти повтори да си ядем лайната и нито веднъж не обясни за какъв чеп сравняваш спермата с лайната. Щото доколкото си спомням от часовете по биология, 2те вещества са съвсем различни и в различни физиологични системи. Обидите ти са селски, а другите наричаш селски пръчки. И с една обида к'во прайш - показваш некултурното си и безмислено поведение. И т'ва сичкото за една сперма .. :D

exis7
09-14-2010, 13:39
Момче,престани да пишеш,че си проличаха и неграмотността ти,и бедния ти речник,и лочото възпитание и ниската СЕКСУАЛНА КУЛТУРА !

не приемам съвети от човек който гълта сперма :D и най малко от тъпа селска пръчка

пп аз не пиша прецентация а пиша на лешници като тебе като дойде да пиша нещо важно тогава ще се съобразавям няма причина да цепя басма на боклуци като тебе :lol:

Боклуци като мене са нещо много повече от морално деградирало хлапе като тебе ;) Ам и още нещо - спермоядки,спермоядки.... ама вие тъпите говеда давате мило и драго за въпросните "спермоядки".. и като ви откаже някоя се молите като дечица за бонбонки ;) Така че много не знай,щото не вървиш..

MissDeadly
09-14-2010, 13:40
и на тея дето съм се изпразвал на лицето и в устата не съм се целувал повече с тях :)

аз не бих те целунал ако ще с 10 пасти за зъби да си измиеш зъбите :D

Ти мойто момче колкото момичета си целувал, кой знае те колко сперми са яли (включително и твойта) сигурно ти е бедна фантазията какво са правили преди теб. Не ми се вярва да си го правил само с момичета, които го правят за 1 път това с теб... Просто това, че си гнуслив и го изтъкваш по такъв начин те прави не тъп, а направо вдъбнат... Не се учудвай на факта, че си неразбран от всички тук и всички те нападат...

Ще ме извинява автора на темата обаче просто не се сдържах :lol:

Та и аз да си дам мнението.. попринип и на мен не ми е особенно приятно при мисълта, но на моменти ми става хубаво да го правя без той да ме е карал...

BaRcEloNa4
09-14-2010, 13:40
Момче,престани да пишеш,че си проличаха и неграмотността ти,и бедния ти речник,и лочото възпитание и ниската СЕКСУАЛНА КУЛТУРА !

не приемам съвети от човек който гълта сперма :D и най малко от тъпа селска пръчка

пп аз не пиша прецентация а пиша на лешници като тебе като дойде да пиша нещо важно тогава ще се съобразавям няма причина да цепя басма на боклуци като тебе :lol:

Боклуци като мене са нещо много повече от морално деградирало хлапе като тебе ;) Ам и още нещо - спермоядки,спермоядки.... ама вие тъпите говеда давате мило и драго за въпросните "спермоядки".. и като ви откаже някоя се молите като дечица за бонбонки ;) Така че много не знай,щото не вървиш..

напротив не давам нищо за такива боклуци като тебе спермоядки дето гълтат сперма бе лапенце сигурно си го чувала много пъти ГЪЛТАЙЙЙЙЙЙЙ :lol:

exis7
09-14-2010, 13:40
Като искаш дискусия, има нещо наречено 'цивилизован спор'. С тия изказвания като 'селска пръчка' и 'п***а заспала', само доказваш, че не можеш да защитиш тезата си и минаваш на обиди. Дишай сега ... дишай ... :-D
Хахахаааа затапи го качествено... и той пак обижда.. ххахах

и аз ви затапих ама приятелите ви са ви затапили с сперма устите и гърлата :D

Оф боже... да ти писне живота от селяни.. и какво доказваш с тея обиди бе? Колко си прост ли? Или колко голям невежа си? Или и двете?

BaRcEloNa4
09-14-2010, 13:41
И защо реши, че да ми повтаряш 'гълтачка на сперма', ще има някакъв ефект. За мен това е нещо нормално. 20 пъти повтори да си ядем лайната и нито веднъж не обясни за какъв чеп сравняваш спермата с лайната. Щото доколкото си спомням от часовете по биология, 2те вещества са съвсем различни и в различни физиологични системи. Обидите ти са селски, а другите наричаш селски пръчки. И с една обида к'во прайш - показваш некултурното си и безмислено поведение. И т'ва сичкото за една сперма .. :D

ГЪЛТАЙ ДРУГОТО НЕ ТИ СЕ ОТДАВА :D

BaRcEloNa4
09-14-2010, 13:42
и на тея дето съм се изпразвал на лицето и в устата не съм се целувал повече с тях :)

аз не бих те целунал ако ще с 10 пасти за зъби да си измиеш зъбите :D

Ти мойто момче колкото момичета си целувал, кой знае те колко сперми са яли (включително и твойта) сигурно ти е бедна фантазията какво са правили преди теб. Не ми се вярва да си го правил само с момичета, които го правят за 1 път това с теб... Просто това, че си гнуслив и го изтъкваш по такъв начин те прави не тъп, а направо вдъбнат... Не се учудвай на факта, че си неразбран от всички тук и всички те нападат...

Ще ме извинява автора на темата обаче просто не се сдържах :lol:

Та и аз да си дам мнението.. попринип и на мен не ми е особенно приятно при мисълта, но на моменти ми става хубаво да го правя без той да ме е карал...

а кой знае тфоя приятел клошара едвали си му 1 вата сигурно е ебал някоя циганка ;)

DarkTemplar
09-14-2010, 13:42
И аз обичам да ми гълтат, хич не е лошо. :D

exis7
09-14-2010, 13:42
Тъп си като манастиркска джапанка... не даваш.. ама ти се искаааа.Погледни се в огледалото и след това си погледни и тва м/у краката.. открий му функцията и след това обиждай... 100% сиг съм,че женско не си виждал

BaRcEloNa4
09-14-2010, 13:42
Като искаш дискусия, има нещо наречено 'цивилизован спор'. С тия изказвания като 'селска пръчка' и 'п***а заспала', само доказваш, че не можеш да защитиш тезата си и минаваш на обиди. Дишай сега ... дишай ... :-D
Хахахаааа затапи го качествено... и той пак обижда.. ххахах

и аз ви затапих ама приятелите ви са ви затапили с сперма устите и гърлата :D

Оф боже... да ти писне живота от селяни.. и какво доказваш с тея обиди бе? Колко си прост ли? Или колко голям невежа си? Или и двете?

ти жива ли си още бе 8-) мислих , че са те удавили в сепрма :D

BaRcEloNa4
09-14-2010, 13:44
Тъп си като манастиркска джапанка... не даваш.. ама ти се искаааа.Погледни се в огледалото и след това си погледни и тва м/у краката.. открий му функцията и след това обиждай... 100% сиг съм,че женско не си виждал

ти си тъпа като джапанка от женски пазар :D 100 % съм сигурен , че си дебела проста курва и си излива яда в форум понеже в училище я подиграват всички и от утре започва всички наново и унижението ти ХАХАхахаХ ама не си познала аз съм над тия неща бе овца няма да спра да ти казвам ГЪЛТАЙЙЙЙ за др не те бива и на 2 магарета сламата неможе да разделиш БОКЛУК

exis7
09-14-2010, 13:44
Хаха... колко си прост.. вЕрно си направо ВДЛЪБНАТ ! Като поррааснеш и спреш да си смучеш пръста,ще започнеш и секс да правиш,ама истински не на сън,и ще видиш за какво става въпрос.Айде чао,доизтребвайте се ;)

haxo
09-14-2010, 13:45
и на тея дето съм се изпразвал на лицето и в устата не съм се целувал повече с тях :)

аз не бих те целунал ако ще с 10 пасти за зъби да си измиеш зъбите :D

Ти мойто момче колкото момичета си целувал, кой знае те колко сперми са яли (включително и твойта) сигурно ти е бедна фантазията какво са правили преди теб. Не ми се вярва да си го правил само с момичета, които го правят за 1 път това с теб... Просто това, че си гнуслив и го изтъкваш по такъв начин те прави не тъп, а направо вдъбнат... Не се учудвай на факта, че си неразбран от всички тук и всички те нападат...

Ще ме извинява автора на темата обаче просто не се сдържах :lol:

Та и аз да си дам мнението.. попринип и на мен не ми е особенно приятно при мисълта, но на моменти ми става хубаво да го правя без той да ме е карал...

Няма за какво да се извиняваш, само нз за какво му обръщата внимание на детето... то с деца не се спори знаят само 1 и само това повтарят, а ако им кажеш нещо понеже нямат и 1 мозъчна клетка да ти отговорят и не могат да измислят нещо почват да псуват...

kremen4eto
09-14-2010, 13:45
И защо реши, че да ми повтаряш 'гълтачка на сперма', ще има някакъв ефект. За мен това е нещо нормално. 20 пъти повтори да си ядем лайната и нито веднъж не обясни за какъв чеп сравняваш спермата с лайната. Щото доколкото си спомням от часовете по биология, 2те вещества са съвсем различни и в различни физиологични системи. Обидите ти са селски, а другите наричаш селски пръчки. И с една обида к'во прайш - показваш некултурното си и безмислено поведение. И т'ва сичкото за една сперма .. :D

ГЪЛТАЙ ДРУГОТО НЕ ТИ СЕ ОТДАВА :D

Друго май днес няма да можеш да измислиш :D

BaRcEloNa4
09-14-2010, 13:45
Хаха... колко си прост.. вЕрно си направо ВДЛЪБНАТ ! Като поррааснеш и спреш да си смучеш пръста,ще започнеш и секс да правиш,ама истински не на сън,и ще видиш за какво става въпрос.Айде чао,доизтребвайте се ;)

ЯЖ МА ОВЦА сори обърках исках да кажа ГЪЛТАЙ :D

BaRcEloNa4
09-14-2010, 13:47
Тук избиващия комплекси си само ти :)

не ти избиваш коплекси овца чрез спамене в форума съжелявам ет сигурно си 100 кила утре пак ще те ебават в даскало а :) тъпа овца била и ОСТАВАШ си така :D

MissDeadly
09-14-2010, 13:48
а кой знае тфоя приятел клошара едвали си му 1 вата сигурно е е*** някоя циганка ;)

Не избивай комплекси тук, по-добре се засрами и спри да пишеш. Не ми пука ако не съм първата. Спри да ръсиш простотий и хвани се засрами, че кой те знае и ти къв галош си като те слушам... Спри да спамиш на човека темата. Айде приятно целуване с момичета.. и да не забравиш да си мислиш колко са им се празнили в устите :lol:

пп. Така те заковах, че найстина нямаш какво умно да кажеш, ако имаш какво още да ми казваш давай на лично, че мен ме досрамя да се карам със селянин пред всички.

BaRcEloNa4
09-14-2010, 13:50
а кой знае тфоя приятел клошара едвали си му 1 вата сигурно е е*** някоя циганка ;)

Не избивай комплекси тук, по-добре се засрами и спри да пишеш. Не ми пука ако не съм първата. Спри да ръсиш простотий и хвани се засрами, че кой те знае и ти къв галош си като те слушам... Спри да спамиш на човека темата. Айде приятно целуване с момичета.. и да не забравиш да си мислиш колко са им се празнили в устите :lol:

пп. Така те заковах, че найстина нямаш какво умно да кажеш, ако имаш какво още да ми казваш давай на лично, че мен ме досрамя да се карам със селянин пред всички.

всеки път като виждаш у вас майкати не забравяй аз колко и съм се празнил в устите а как приятела ти е бил заплашен с убийство за да те целуне :D боклук кой знае приятела ти са си напрайли ташак с цигането и са му дали 2 лева да се престори , че те харесва а всъщност пие хапчета против драфане преди да дойде в вас :D не искам да го забравяш :lol: пп забравих , че приятела ти е гей и са му се празнили и на него в устата :D не го забравяй ОВЧИ :D А СЕГА СИ ЗИМАЙ КОЖИТЕ И СЕ МАХАЙ :D

exis7
09-14-2010, 13:52
Са ако си преведеш написаното.. евала ти праа :D

BaRcEloNa4
09-14-2010, 13:53
Са ако си преведеш написаното.. евала ти праа :D

ако спреш да гълташ на всеки спермата аз евала ти прая :D

exis7
09-14-2010, 13:54
Не съм започвала,за да псирам кретенче такова :)

BaRcEloNa4
09-14-2010, 13:54
Не съм започвала,за да псирам кретенче такова :)

не ми се прай не ми се прай мълчаливи историй не обичам :D ти на колко си гълтала еби му майката начи :D

BaRcEloNa4
09-14-2010, 13:57
ее боклуци замряхте :D

MissDeadly
09-14-2010, 14:01
Внинавай ти да не замреш скоро... нарушаваш и правилата на форума вече :)

kremen4eto
09-14-2010, 14:01
И защо реши, че да ми повтаряш 'гълтачка на сперма', ще има някакъв ефект. За мен това е нещо нормално. 20 пъти повтори да си ядем лайната и нито веднъж не обясни за какъв чеп сравняваш спермата с лайната. Щото доколкото си спомням от часовете по биология, 2те вещества са съвсем различни и в различни физиологични системи. Обидите ти са селски, а другите наричаш селски пръчки. И с една обида к'во прайш - показваш некултурното си и безмислено поведение. И т'ва сичкото за една сперма .. :D

ГЪЛТАЙ ДРУГОТО НЕ ТИ СЕ ОТДАВА :D

Друго май днес няма да можеш да измислиш :D


не просто тфа най ти отива :D

Ха, ми благодаря ;)


Някой беше написал защо му се връзваме като е лапе и почва да обижда. Аз го оспорих понеже обичам да споря и си помислих, че ще се оформи хубава дискусия, ама до тука едно културно изречение не прочетох от него. Останах разочарована :D

BaRcEloNa4
09-14-2010, 14:03
Внинавай ти да не замреш скоро... нарушаваш и правилата на форума вече :)

внимавай ти да не замреш мене не ми пука за форума ;)

kremen4eto
09-14-2010, 14:05
^ Не говорех на теб, дете.

BaRcEloNa4
09-14-2010, 14:05
^ Не говорех на теб, дете.

абе дете аз говоря на тебе :D

kremen4eto
09-14-2010, 14:07
^ Не говорех на теб, дете.

Абе, дете, аз говоря на теб. :D

:)

Сам си прави изводите колко са грешките когато изречението е повече от едно. И не ми казвай, че било форум и не те интересувало. Тия съм ги чувала ...

М/у другото от кое село си?

BaRcEloNa4
09-14-2010, 14:08
^ Не говорех на теб, дете.

Абе, дете, аз говоря на теб. :D

:)

прочети поста който говорих на оная пача по горе :D но че съм пич да не търсиш щи кажа ,че не пиша прецентация а пиша на лешници като тебе като се наложи да пишна нещо важно ще се съобразявам през тфа време няма причина да се съобразявам с боклуци като вас :)

BaRcEloNa4
09-14-2010, 14:09
^ Не говорех на теб, дете.

Абе, дете, аз говоря на теб. :D

:)

Сам си прави изводите колко са грешките когато изречението е повече от едно. И не ми казвай, че било форум и не те интересувало. Тия съм ги чувала ...

сама си прави изводите виж отдолу кфо съм ти написал :) пък дали си ги чувал или не тфа въобще не ме бърка :)

MissDeadly
09-14-2010, 14:10
внимавай ти да не замреш мене не ми пука за форума ;)

Няма да замирам.. не се безпокой и като не ти пука млъквай и се махай :P

kremen4eto
09-14-2010, 14:11
Еее, приядоха ми се лешници :grin:

Кофти за автора на темата, няма да я бъде. Sorry.

BaRcEloNa4
09-14-2010, 14:11
внимавай ти да не замреш мене не ми пука за форума ;)

Няма да замирам.. не се безпокой и като не ти пука млъквай и се махай :P

ти се махай на мене не ми пука и спокойно не се безпокой за мене ;) самоче тфа , че не ми пука незначи че ще спра да ви дразна нали тфа е целта на занятието :D

BaRcEloNa4
09-14-2010, 14:11
Еее, приядоха ми се лешници :grin:

Кофти за автора на темата, няма да я бъде. Sorry.

не приемам съвети от гълтачка на сперма :D

kremen4eto
09-14-2010, 14:12
Еее, приядоха ми се лешници :grin:

Кофти за автора на темата, няма да я бъде. Sorry.

не приемам съвети от гълтачка на сперма :D

Де го видя тоз съвет? Или ти и значенията на думите не знаеш :D

BaRcEloNa4
09-14-2010, 14:13
Еее, приядоха ми се лешници :grin:

Кофти за автора на темата, няма да я бъде. Sorry.

не приемам съвети от гълтачка на сперма :D

Де го видя тоз съвет? Или ти и значенията на думите не знаеш :D

ами не ме поправяй не виждашли кфо ти пиша :)
ти май незнаеш значенията на думите както казах не приемам съвети от ГЪЛТАЧКА НА СПЕРМА ДЕМЕК НЕ МИ ПИШИ :D

kremen4eto
09-14-2010, 14:14
Еее, приядоха ми се лешници :grin:

Кофти за автора на темата, няма да я бъде. Sorry.


Ти в т'ва съвет или обръщение към теб видя?

BaRcEloNa4
09-14-2010, 14:15
Еее, приядоха ми се лешници :grin:

Кофти за автора на темата, няма да я бъде. Sorry.


Ти в т'ва съвет или обръщение към теб видя?


кфото и да е не видяли кфо ти пиша :D нито приемам съвети от гълтачка на сперма :D нито искам да комуникирам с такава :D

пп викаш , че ти се доядоха лешници ? обичашли сперма с лешници :D вземи лешниците а спермата е от мене :D

kremen4eto
09-14-2010, 14:17
20 пъти повтори едно и също. Глупаче :-D




Ако не искаш да комуникираш с момичета, които гълтат сперма, не си попаднал на правилната планета.

BaRcEloNa4
09-14-2010, 14:18
20 пъти повтори едно и също. Глупаче :-D




Ако не искаш да комуникираш с момичета, които гълтат сперма, не си попаднал на правилната планета.

думата беше на правилната ЖЕНА :D гълтачко на сперма :D мадам :D ХАхаха

Lyubeto
09-14-2010, 14:54
Правя го и заради приятеля си и защото ми харесва. Не мисля, че има нещо лошо, гнусно или странно в това. Направи го веднъж и следи реакциите на приятелката си. Според тях ще разбереш дали й харесва или не. Ако не й хареса, не го прави повече и това е .

haxo
09-14-2010, 15:08
Правя го и заради приятеля си и защото ми харесва. Не мисля, че има нещо лошо, гнусно или странно в това. Направи го веднъж и следи реакциите на приятелката си. Според тях ще разбереш дали й харесва или не. Ако не й хареса, не го прави повече и това е .
10x за отговора и на другите момичета дето се отзовха :-)

exis7
09-14-2010, 17:55
Леле Боже... тая тема се превърна в отдушник за емоции на некви.. "гнусливи момчета" :D:D А модераторите да не спят? Що не заключиха темата .. с тоя всезнайко.... Извинете мили модератори,нищо лично към вас :)

JakesInsanity
09-14-2010, 18:57
Още десет хиляди теми за свирките ако пуснете ще е супер :)

PepSsSi
09-14-2010, 19:03
На мен не ми харесва, а това е от наистина малкото неща за които съм твърдо против. Явно момичето ти е с по-мек характер и наистина те обича, защото ако й харесва въпросното действие, или поне и се иска да опита, нямаше да те чака тебе да я убеждаваш ;)

tomito
09-14-2010, 19:15
Надали им е приятно, възможно е заради самия теб. :)

Съвет: Лижи я, дай й и ти нещо, което да я кефи :)

SEXTRAVAGANTE
09-14-2010, 19:18
Тоя Барселона ако не бъде баннат заради тея глупости дето изприказва ще е 4ист късмет. Дори да не бъде блокнат , ако бях на негово място щях да спра да влизам с тая регистрация.....толкоз негативи си навле4е , 4е просто......... :?

tanch3t093
09-14-2010, 21:40
Ами на мен лично не ми харесва .. На понякога го правя заради него, защото знам, че му харесва. Но не винаги! И мразя да ми се изпразват в устата .. Да сега никога не се е случвало и се надявам да не стане :?

exis7
09-15-2010, 04:50
Е как мразиш,като никога не се е случвало?! Странно е :) "Най-голямото невежество е,да отблъснеш нещо,което не познаваш!" : )))

RoSKo0o0
09-15-2010, 07:43
Правя го, защото ми е кеф и на мен, а и когато ми е кеф на мен се надявам и на приятелката да й харесва... ако не й харесва - няма да го правя.

hamilcar
09-15-2010, 10:12
Темата се заключва заради големия flood. След известно време може да я отключа.

BaRcEloNa4 - ще получи бан.