PDA

View Full Version : Малко помощ



bebsinkaaa
09-14-2010, 08:51
Здравейте ... една приятелка има нужда от малко помощ и реших да попитам и вас ако можете да дадете някое съветче :) М значи ходеше с едно момче 2 години ... След като скъсаха той замина за Испания и вече 1 години поддържат връзка по скайпа ... Тя тук си има приятел и той знае за това обаче той я обича страшно много и още има някакви надежди че между тях може да се получи нещо когато се прибере ... А тя вече има други чувтва към него ... приема го за най-добрия си приятел , за по-голямо братче което винаги е готово да я изслуша и подкрепи ... Беше я страх да му признае какви точно са чувствата и към него, за да не го загуби като приятел, но вчера събрала смелост и му признала какво чувства ... Наранила го много и той просто и казал да не иска това от него ( да останат добри приятели) защото когато си дойде нямало да понесе да я вижда с друг ... Сега тя е много объркана страшно много е свикнала с него и не може да издържи без да поддържат контакти ... Единствено той я познава повече от колкото тя самата се познава и единствено на него има такова доверие както на никой друг дори и на мен ... А бе с две думи израстнала е пред очите му свикнала е с него и вече не може да гледа с други очи на него освен като приятел и по голям брат ... Това е всичко моля ви дайте съвети какво да прави щото наистина и е много трудно, просто иска той да гледа на нея като на приятелка .....

RoSKo0o0
09-14-2010, 09:01
Явно винаги това са й били чувствата. За любовта граници няма, нито разстояние ;) Еми жива и здрава да е, момчето ще страда, но ще си намери много по-добра ;)

Elenichkaa
09-14-2010, 15:03
направила е каквото трябва!

AsHbRoWnIE
09-14-2010, 17:54
Така...като за начало ..твоята приятелка или ти имаш проблема...По-вероятно е да си ти, но въпреки това няма лошо...все пак затова е форума

Та.. според мен трябва да запази връзката си със нейния приятел,който е в Испания...Щом й е толкова нужен да му каже, че е така .Вероятно той може да прояви малко толерантност :) :)

AniBG
09-14-2010, 18:31
Така...като за начало ..твоята приятелка или ти имаш проблема...По-вероятно е да си ти, но въпреки това няма лошо...все пак затова е форума

Та.. според мен трябва да запази връзката си със нейния приятел,който е в Испания...Щом й е толкова нужен да му каже, че е така .Вероятно той може да прояви малко толерантност :) :)
Офф, момичето каза, че проблемът е на нийна приятелка, не на нея самата!! Защо все някой потребител ще ѝ се нахвърли с думите "Не се срамувай, твой е проблемът, нали!?"! Много се нервя на такива хора! :x Аз лично бях пуснала тема, в която написах за една моя прителка и проблемът не беше мой, а нейн...
...и пак се намериха 3-4ма, които казаха "Защо не си кажеш - твой е проблемът"! :x

Paramour
09-15-2010, 11:49
Няма какво повече да направи. Била е честна с него и той й е казал какво мисли. Остава момчето да се изясни: Иска ли да я вижда и да поддържат някаква връзка/дори и приятелска/ или иска да не я вижда повече.

sasha_90
09-15-2010, 14:10
просто иска той да гледа на нея като на приятелка .....
Това да не е концерт пожелание?Тя не може да изтрие чувствата му като с магическа пръчка.А щом са толкова далеч един от друг,мога само да си направя извод колко силни са те(чувствата му).

Bolux
09-15-2010, 18:55
След една връзка е трудно да се задържи поне приятелство между тях..Ако евентуално приятелката ти изпитва нещо и сега към момчето от Испания нека да си поговорят и да продължат връзката си заедно!

soul1199
09-15-2010, 20:37
еми нека да се върне от Испания и сами 6е си преценят