PDA

View Full Version : Въпрос за обеца.



Slamdancer
09-14-2010, 08:30
Така ... искам да ви попитам , ( по-специално момичетата) дали харесвате момчета с обеци и също така се чудq между обеца с камък от тия белите или обеца на Jordan (баскетболна).

fuckme
09-14-2010, 08:36
http://www.house8.com/weblog/earring.jpg с такива най - ги харесвам 8)

AniBG
09-14-2010, 09:14
Амии... Харесвам с камъчета и с хълки (например като на Слави Трифонов 8-) ) иначе си зависи от човека! На някой може да му седи, на друг - не! :)

mim4encetyyyy
09-14-2010, 09:26
С камъчетаа :grin: :grin: а иначе ме кефят и с флешове ,ама мънички, не някви огромни и отвратителни :D :D ,обаче наистина за всеки е различно на някой му отива, на друг не , зависи от човека

Lian4ety
09-14-2010, 09:38
Харесва ми с камъчета :grin:

whitebunny
09-14-2010, 09:54
никога не съм харесвала момчета с каквато и да е било обица :?

darrie
09-14-2010, 10:02
според мен на всеки му отива различно ...
но камъчета не ме кефят 8-)

honeybabe
09-14-2010, 10:11
Харесва ми с камъчета :grin:

+++

bebchoOoOoOo
09-14-2010, 10:56
Харесвам момчета с обици, а с приятеля ми често спорим, защото аз го харесвам повече с халка, а той се харесва повече с камъче :)

DesireToFire
09-14-2010, 12:09
Флешове или доре на хрущяла. Ако е стандартна без халки или камъчета и подобни. За там нещо, което не е висящо или блестящо..

Djuff
09-14-2010, 12:37
Момчета с флешове са яки.Не няква грамадна дупка, ама не й много малка.А пък момчета с халкичка или къмъче :? според мен е педалско.

xSANYAx
09-14-2010, 12:47
http://www.house8.com/weblog/earring.jpg с такива най - ги харесвам 8)

Ахахаха даа много често виждам такива! :grin: :D По темата-зависи от човека,не определям предварително. :)

sapphire5
09-14-2010, 14:49
http://www.house8.com/weblog/earring.jpg с такива най - ги харесвам 8)

Ъъъъ .. ъъ .. ебатти ташака :razz: :razz: .. многго яkoo :razz:

Sladurchoo
09-14-2010, 16:01
зависи от момчето

PepSsSi
09-14-2010, 16:55
Момче с обичка с камък....това ми е едно от най-противните неща! (не искам да обидя никого!) Ако е само на мекото на ухото, като цяло не ми допада. Ако има примерно индъстриъл,флеш или нещо интересно в допълнение на стандартната обичка, ме кефи :D А най-най ми харесва без нищо по ушите:)

KumchoValcho
09-14-2010, 17:12
Авторе, имам една идея

Защо не направиш това, което...НА ТЕБ САМИЯ ти харесва? :-o
Аман от безхарактерни типове :?

fuckme
09-14-2010, 19:03
Флешове или доре на хрущяла. Ако е стандартна без халки или камъчета и подобни. За там нещо, което не е висящо или блестящо..
чшш ее , аз ви пуснах снимка на хипер якия флешш 8)
не, сериозно. и мен ме кефят флешовете. ама тва не е от значение. важното е на теб какво ти харесва. айде сички да му кажем да си направи обица на х*я, да видим дали ще си направи? :-o

lovey0u
09-14-2010, 19:27
Флешове или доре на хрущяла. Ако е стандартна без халки или камъчета и подобни. За там нещо, което не е висящо или блестящо..
чшш ее , аз ви пуснах снимка на хипер якия флешш 8)
не, сериозно. и мен ме кефят флешовете. ама тва не е от значение. важното е на теб какво ти харесва. айде сички да му кажем да си направи обица на х*я, да видим дали ще си направи? :-o

айде 8-)


казваме ти ;) :D

Slamdancer
09-14-2010, 19:44
Оле... кво си занимавам и аз с някви ламери пълни.Пуснах тема просто да разбера кво мислите и вие веднага нападате.Браво супер готини сте.

N0_feAR
09-14-2010, 20:01
нямам против обиците по ушите при момчетата, стига да не са някакви блещукащи с камъчета и разни смешни украшение. Халкичка или нещо по-изчистено е доста по-приемливо

xSANYAx
09-14-2010, 20:10
http://www.house8.com/weblog/earring.jpg с такива най - ги харесвам 8)

Ъъъъ .. ъъ .. ебатти ташака :razz: :razz: .. многго яkoo :razz:

На твоята възраст,от устата ти звучи адски просташко,а и нали имаше цензура.. :?

CryToDie
10-29-2010, 16:46
Оле... кво си занимавам и аз с някви ламери пълни.Пуснах тема просто да разбера кво мислите и вие веднага нападате.Браво супер готини сте.
Бях видяла на накой на подписа да пише:
Американски форум - задаваш въпрос и ти отговарят
Руски форум - задаваш въпрос и на теб ти задават
Български форум - питаш нещо и започват да ти обясняват колко си прост...

Тъй че брат ситуацията тука е нещо такова с БГ форума... :P

fuckme
10-29-2010, 17:56
Оле... кво си занимавам и аз с някви ламери пълни.Пуснах тема просто да разбера кво мислите и вие веднага нападате.Браво супер готини сте.
Бях видяла на накой на подписа да пише:
Американски форум - задаваш въпрос и ти отговарят
Руски форум - задаваш въпрос и на теб ти задават
Български форум - питаш нещо и започват да ти обясняват колко си прост...

Тъй че брат ситуацията тука е нещо такова с БГ форума... :P

нали се сещаш, че и ти си част от този форум ;)

CryToDie
10-30-2010, 07:56
Оле... кво си занимавам и аз с някви ламери пълни.Пуснах тема просто да разбера кво мислите и вие веднага нападате.Браво супер готини сте.
Бях видяла на накой на подписа да пише:
Американски форум - задаваш въпрос и ти отговарят
Руски форум - задаваш въпрос и на теб ти задават
Български форум - питаш нещо и започват да ти обясняват колко си прост...

Тъй че брат ситуацията тука е нещо такова с БГ форума... :P

нали се сещаш, че и ти си част от този форум ;)
Ами сещам се, но не обяснявам на човека колко е прост или нещо от тоя род, както го правят НЯКОИ ;) ;)