PDA

View Full Version : Мазоли



Claymore
09-14-2010, 09:49
Вчера си купих едни обувки, като продавачката ми каза, че ще се отпуснат много понеже са от истинска кожа. Ходих известно време с тях и след това видях, че имам мазоли там. На единия крак е много голям 1.5-2 см диаметъра. На другия не толкова. Сега едвам хода и искам да ви попитам какво да направя утре, за да не куцам като идиот пред цялото даскало. :D
Изпробвах номера с разтягането с мокри кърпи във фризера. Обаче като си мушна крака е една неописуема болка дори без да ходя... :(
Други обувки не мога да обуя.

AniBG
09-14-2010, 09:51
Амии... Носи други обувки, докато ти зарастнат мазолите, после, като ти се оправят краката ги носи пак! Ако не се отпуснат до половин-един месец и отново ти правят мазоли, отиди пак в магазина и им обясни ситуацията! Ако има гаранция поне 1 месец - още по-добре! 8)

Claymore
09-14-2010, 10:06
Амии... Носи други обувки, докато ти зарастнат мазолите, после, като ти се оправят краката ги носи пак! Ако не се отпуснат до половин-един месец и отново ти правят мазоли, отиди пак в магазина и им обясни ситуацията! Ако има гаранция поне 1 месец - още по-добре! 8)



Други обувки не мога да обуя.

Нося униформа, а никога не съм носила пола, най-омразното ми нещо. Не мога да я нося с кецове, маратонки или джапанки. Обувките са специално за това. :(
За това ще помоля за други съвети.

П.П. Аз не съм чувала, но може да има някакви мазила за мазоли. Някой знае ли или да ходя да питам в аптеките.

AniBG
09-14-2010, 10:09
Да, видях, че си написала, че неможеш да носиш други обувки, но трябваше да напишеш причината! (Помислих си, че нямаш изобщо други обувки! :razz: ) Иначе иди и попитай в аптеките! Там ще ти дадат пълна информация относно кремчета и мазила относно това! :wink: