PDA

View Full Version : Доста неприятен проблем ?!



Source
09-14-2010, 10:07
Здравейте,имам доста лош проблем и искам да се допитам за съвет !? Вече при 3-4 различни момичета не ми става ???! Просто не се възбуждам,при 2 бях доста пиян,но тва според мен няма значение .... Имах сериозна връзка,доста години и при приятелката ми тогава,само както я целуна с език и бях на кокъл...а преди нея с 1 момиче,не ми стана,а сега след нея при 2!?При чикийте всичко си ми е ОК,при това момиче (серизоната връзка) и там,но вече ми се насъбират доста такива моменти с други и е кофти....моля за сериозни отговори.Мерси предварително !!!

(Пия доста,ако това може да се окаже проблем и то като казвам доста,значи найстина е доста,но и по на трезво,пак не ми стана,така чее....да отбележа)

SummerRain
09-14-2010, 10:19
Да, възможно е от това, че си пиян, да не ти става. Вече изводите си ги направи сам.

DarkTemplar
09-14-2010, 10:25
Чел съм, че прекаляването с алкохола влияе на потентността. Понамали го и пак ще вдигаш самолета (стига мацките, с които си лягаш, да те кефят достатъчно).

SEXTRAVAGANTE
09-14-2010, 10:40
Пи4 и аз като тебе съм в кюпа. Преди 2 месеца бях с една , но не бях пил. И на мен не ми стана , дори накрая се ядосах и просто си тръгнах. Също така алкохола влиае. Пробвал съм да правя секс с приятелката ми докато съм пиян и трябва да ти кажа , 4е доста трудно го вдигам , а дори и да го вдигна стои мек като лионска наденица. При4ините да не ти става са 3 , или тея дето си искал да 4укаш не те възбуждат , или си пил прекалено много , или се притесняваш от нещо. Помисли си кое от трите е.


п.с. Преди секс пий мастика , 4увал съм , 4е повишава либидото. Не е лошо да пробваш и без това оби4аш да си пийваш. 8-)

Di
09-14-2010, 11:09
голям мъж пия много бла бла
а сега дори не може да го вдигнеш
много ясно, че е от алкохола

dimitar_ak
09-14-2010, 11:14
"Алкохола повишава мераците, но ограничава възможностите"

Народна мъдрост.

SEXTRAVAGANTE
09-14-2010, 11:29
"Алкохола повишава мераците, но ограничава възможностите"

Народна мъдрост.


Хаха....вярно , вярно :D

FreakBitch
09-14-2010, 12:00
Само аз ли съм с грешни наблюдения за алкохола и мъжката ерекция... :lol:
Моя като пийне, няма свършване, няма падане... часове може да кара.. :D
Може просто мацките да не успяват да те възбудят.

TheAnnoyingAwesomnes
09-14-2010, 12:21
Само аз ли съм с грешни наблюдения за алкохола и мъжката ерекция... :lol:
Моя като пийне, няма свършване, няма падане... часове може да кара.. :D
Може просто мацките да не успяват да те възбудят.

Да ама твоя пие малко и рядко ;) А ако всяка вечер се налива като прасе то просто няма как ;)
Алкохола, цигарите и наркотиците в редовно ползване увреждат ерекцията.
Друг вариант е, че си наранен от това, че сте се разделили с мацката...

Source
09-14-2010, 14:26
Явно проблема от всичко изредено е от пиенето,защото аз се уливам,така си мисля,че утолявам мъката,но явно настъпват проблеми след това.А,ако е от алкохол,за постоянно ли съм увредил примерно,или като намаля,всичко ще си дойде на мястото ?!

DarkTemplar
09-14-2010, 14:28
Зависи от колко време пиеш активно. Според мен ако спреш с наливането постепенно всичко ще си е окей.

И още нещо - алкохолът не решава проблемите, даже в повечето случаи ги задълбочава. Много по-добре е да си адекватен, мъката е до време.

gia_sena_mono
09-14-2010, 14:30
Просто е! Бил си влюбен и нещо те е свързвало с това момиче - просто тя те е възбуждала от нищото,а другите преди и след нея са ... просто други. - ЧУВСТВА БЕ МЕН! Ама като знам мъжките екземпляри какви "чувства" имаааат ... хмм

DarkTemplar
09-14-2010, 14:33
^Всички имат чувства, просто повечето от "мъжките екземпляри" рядко си ги признават.

gia_sena_mono
09-14-2010, 14:47
Аз мисля,че това му е проблемът.

DarkTemplar
09-14-2010, 14:58
Имал съм подобен проблем и е напълно лечим, стига да си намери нова приятелка, която да чувства близка и да му допада. Със случайни бройки любовна мъка не се лекува. И все пак е добре да намали значително алкохола.

BoBa4eWeR
09-14-2010, 16:05
на мен като не ми стане си пускам народна музика и си сипвам ракия !

JakesInsanity
09-14-2010, 16:11
И аз имам същия проблем обаче без логично обяснение, при теб поне знаем че е от алкохола :p

AsHbRoWnIE
09-14-2010, 17:25
при 2 бях доста пиян,но тва според мен няма значение ....

(Пия доста,ако това може да се окаже проблем и то като казвам доста,значи найстина е доста,но и по на трезво,пак не ми стана,така чее....да отбележа)
От пиенето е младежо.....не си голям мъж като пиеш много нали тфа ти е ясно...щото после ...ъ ...ъ напън..ама нестава...наръчник ли ти трябва ? :shock:

Source
09-15-2010, 13:27
Ми,всеки казва от пиенето,явно е ясно за какво става дума... ;( ... чудя се ако отида на оролог,но дали има смисъл ?!

sexypetia91
09-15-2010, 17:52
Имам един приятел, той също пиеше доста, но нямаше проблеми с ерекцията. След това не знам какво се е случило, но имаше проблем като твоя и това почна адски много да го депресира и допълнително се притесняваше като е с момиче и се беше гипсирал. И тогава го посъветва някакъв приятел да отида не уролог и срам не срам отиде. Не знам какво са му правили и какво са му давали да пие, обаче се излекува. Така, че ако това може да ти помогне, поинтересувай се и ти пожелавам в скоро време да летиш отново. :)

hugeZ
09-15-2010, 18:32
Емм.. пробвай с други и ако пак не го вдигнеш.. купи си Трибестан! 8-)

amazingwoman
09-15-2010, 22:35
Емм.. пробвай с други и ако пак не го вдигнеш.. купи си Трибестан! 8-)
Много си прост, човека иска мнение ти веднага се подиграваш. Работата е сериозна, малд човек е не му става, ако е на 50 години ок ще отиде и ще вземе трибестан.
По темата, аз предлагам да намалиш алкохола и все си мисля, че ако престанеш да се самозадоволяваш, рано или късно ще имаш сексуален нагон и ще ти стане.

hugeZ
09-16-2010, 12:32
Емм.. пробвай с други и ако пак не го вдигнеш.. купи си Трибестан! 8-)
Много си прост, човека иска мнение ти веднага се подиграваш. Работата е сериозна, малд човек е не му става, ако е на 50 години ок ще отиде и ще вземе трибестан.
По темата, аз предлагам да намалиш алкохола и все си мисля, че ако престанеш да се самозадоволяваш, рано или късно ще имаш сексуален нагон и ще ти стане. Не се подигравам. Дадох му съвет както и ти просто по това време имаше реклама на тва лекарство и реших, че може да помогне.. :)