PDA

View Full Version : ПОМОГНЕТЕ МИ :x



elki4ka
09-14-2010, 10:44
Правих секс с едно момче, с което не ходя . Просто така се случиха нещата-приятели сме и постоянно се целувахме когато оставахме насаме.Реших че му имам доверие (бях девствена) и спах с него за 1ви път.Вече 2 пъти сме правили секс .Вначалото всичко беше за забавление,обаче сега имам чувства към него.Искам да спра всичко,което е имало до сега ,но не мога.Чувствам се като някаква мазохистка вечее :( :( :( Искам да му кажаа ,но знам че повече няма да го видя,дори приятелството ше си загубя с него .Много хора казват,че с 1вия с които си правил секс после се влюбваш в него-сиг и при мен е така.Според вас е по добре да спра всичко ,нали, защото незнам вече се чувствам като курва само за секс . ПС: знам че много хора няма да ме разберат,но моля не се заяждайте,наистина се чувствам много shit

DarkTemplar
09-14-2010, 10:49
Темата май е по-скоро за раздел Любов. Бих ти препоръчал да поговорите и да го питаш какво очаква от отношенията ви (все пак сте приятели, пък и сте правили секс). Сексът принципно сближава и може да е повлиял и на неговите чувства спрямо теб. Важно е как те възприема. Не се страхувай, а поговорете искрено и не му прави излишни драми.

Qnkishhh
09-14-2010, 10:50
Прекъсни всичко с него. Просто намери начин да си го избиеш от главата. И гледай да не постъпваш така друг път, защото, както виждаш, страдаш ти, и то немалко.

Princessani
09-14-2010, 10:50
Правих секс с едно момче, с което не ходя . Просто така се случиха нещата-приятели сме и постоянно се целувахме когато оставахме насаме.Реших че му имам доверие (бях девствена) и спах с него за 1ви път.Вече 2 пъти сме правили секс .Вначалото всичко беше за забавление,обаче сега имам чувства към него.Искам да спра всичко,което е имало до сега ,но не мога.Чувствам се като някаква мазохистка вечее :( :( :( Искам да му кажаа ,но знам че повече няма да го видя,дори приятелството ше си загубя с него .Много хора казват,че с 1вия с които си правил секс после се влюбваш в него-сиг и при мен е така.Според вас е по добре да спра всичко ,нали, защото незнам вече се чувствам като к***а само за секс . ПС: знам че много хора няма да ме разберат,но моля не се заяждайте,наистина се чувствам много shit Ако на него изобщо не му дреми за теб,по -добре спри :?

DarkTemplar
09-14-2010, 10:51
Прекъсването е най-крайния вариант, нека първо поговорят и да прецени дали му пука за нея.

SEXTRAVAGANTE
09-14-2010, 10:51
Прави това което 4увстваш.....знам , 4е вътршно знаеш кое е правилно. И все пак ако искаш моя съвет ще ти го дам. Тръгни с него щом го харесваш и ако заслужава. Дори ако продължиш да имаш само сексулна връзка с него пак няма нищо лошо в това....все пак го правиш само с него. Тва не те слага на един кантар с курвите по магистралата. Правиш го за удоволствие и това , кво толкоз.

AniBG
09-14-2010, 10:52
Не, изобщо НЕ се отказвай! Ако той изпитва същото към теб!? Поеми рискът, бъди директна с него, в най-скоро време му признай, че изпитваш нещо към него! :) Може да се получи нещо, ако той те харесва визуално, вътрешно и в "леглото", ако мога така да се изразя! :? Ето затова има толкова разпаднали се и не осъществени връзки - защото хората нямат смелост да си признаят, че се обичат! :x
С две думи - Давай смело напред, ние сме с теб! :D :D :D

Di
09-14-2010, 11:04
От мен да знаеш връзка започнала със цел секс не стига до никъде
Аз скъсах една такава ,време и ти да го направиш
ЗАЩОТО
той ще ти казва,че те обича и бла бла само заради секса
няма да е като с връзка започнала с любов

BonnieandClyde666
09-14-2010, 12:22
Правих секс с едно момче, с което не ходя . Просто така се случиха нещата-приятели сме и постоянно се целувахме когато оставахме насаме.Реших че му имам доверие (бях девствена) и спах с него за 1ви път.Вече 2 пъти сме правили секс .Вначалото всичко беше за забавление,обаче сега имам чувства към него.Искам да спра всичко,което е имало до сега ,но не мога.Чувствам се като някаква мазохистка вечее :( :( :( Искам да му кажаа ,но знам че повече няма да го видя,дори приятелството ше си загубя с него .Много хора казват,че с 1вия с които си правил секс после се влюбваш в него-сиг и при мен е така.Според вас е по добре да спра всичко ,нали, защото незнам вече се чувствам като к***а само за секс . ПС: знам че много хора няма да ме разберат,но моля не се заяждайте,наистина се чувствам много shit
Може ли да си толкова плиткоумна?