PDA

View Full Version : Вашето мнение?



Dragonflyelf
09-14-2010, 12:20
Хъм хъм...

Доста се съмнявах дали изобщо да започна темата... Ще ви попитам нещо, защото все пак искам да прочета мнение, но не мисля, че лесно ще променя своята гледна точка. Точно заради това се страхувам дали няма да ми се изпокарате и всичко да свърши с мен, в гардероба, седяща и оплакваща се на съдбата. Стига толкова драми.

Имам изключително ексцентричен характер, непрекъснато променям настроенията си. Мога лесно да се разтроя, но и лесно се усмихвам, защото първата ми цел е да бъда оптимист! Най-добрият! Ненавиждам да ме контролират, твърде енергична съм. И така историята продължава до всякакви невероятни философски дълбини на моята същност. Аз се харесвам така, а нещата, които не ми - работя върху промяната.
Но... Винаги има едно "но". Винаги накрая завършвам с "промени се". (става въпрос за приятелите ми) В никакъв случай не намесвам любовта тук, защото това наистина не мисля, че ме интересува кой знае колко xD. Но или човекът ще се оплаче от това, че съм твърде щастлива, или от това, че съм била твърде тъжна. Или от това, че нямам самочувствие, или от това, че имам (точно тук, еми смятам, че нещата са си наред.. но хора ги има всякакви и мнения още толкова)
Та винаги накрая завършваме с "промени се, иначе ще бъдеш вълк единак, а никой не ги харесва".

Въпросът ми е следният - заслужава ли си да бъда това изчадие и ужас за околните, но да бъда в повечето време сама?

Аз смятам, че самотата не е толкова голям проблем. Проблемът е, когато се довериш, повярваш, че някой ще бъде до теб, и накрая ти изтърси подобно нещо. Затова не мисля и да се променям... Променям единствено това, което не ми идва от вътре, или онова, което застрашава живота на околните.

п.с. Не бъдете много груби, все пак сме едно цяло, би било тъпо xD

JuStElly
09-14-2010, 12:24
Ами ... до колкото разбрах аз това са ти го казали твоите приятели.Имам да ти кажа само едно-приятелите ти не струват.Не променяй себе си промени приятелите си.Имам предвид да потърсиш други. 8-)

StilianStoqnov
09-14-2010, 15:17
Едно цяло ще сме аз и ти в леглото, тука никой не е едно цяло с друг!
А колкото до проблема ти - явно не си си намерила мястото, не си с подходящи хора - трябва ти баланс, който никой не ти осигурява !

SmilezZz
09-14-2010, 15:37
Не би трябвало да се променяш,заради приятелите
си..А както ти и казаха - промени приятелите си..
Не струват..
Промяната я направи чак,когато ти я искаш,а не околните..
Нали знаеш "За всеки влак,си има и пътници"..
Няма смисъл да се правиш на такава,каквато не си (:

Dragonflyelf
09-14-2010, 17:03
Благодаря на всички ви ^^