PDA

View Full Version : някой ако може да ми даде съвет.. ще съм много благодарна...



fen7asy
09-14-2010, 12:04
Проблемът ми е,че се влюбвам АДСКИ бързо.. примерно на улицата видя някое красиво момче ии веднага си го харесвам, а дори не го познавам.. после цели дни наред си мисля за него и ми е гадно, че не мога да го имам и не ми е познат.. знам, че това звучи мноого тъпо, но за мен е много гадно.. просто не се чувствам добре и си съсипвам дните.. ако някой има да каже нещо или да даде някакъв съвет да заповяда..

Keorai
09-14-2010, 12:08
Ами щом си харесаш някое момче защо не го заговориш ? Само с харесване доникъде не се стига :?

honeybabe
09-14-2010, 12:10
Има разлика от това да се влюбиш и да си харесаш някой.

BlindedAngel
09-14-2010, 12:15
Увлечение - да, но влюбване - НЕ ! :) Спокойно в пубертета е така 8-)

fen7asy
09-14-2010, 12:32
Ами щом си харесаш някое момче защо не го заговориш ? Само с харесване доникъде не се стига :?
ами срамежлива съм.. а и как по-точно .. може ли да се запознаем? .. ами ако каже "не" а е с компанията си.. доста ще се изложа :х ..

m0
09-14-2010, 12:34
Ами щом си харесаш някое момче защо не го заговориш ? Само с харесване доникъде не се стига :?
ами срамежлива съм.. а и как по-точно .. може ли да се запознаем? .. ами ако каже "не" а е с компанията си.. доста ще се изложа :х ..

Какво от това?! xD Нали повече сигурно няма да се видите... Да не ти пука :) :)

fen7asy
09-14-2010, 12:35
Увлечение - да, но влюбване - НЕ ! :) Спокойно в пубертета е така 8-)
Увлечение, увлечение ама цял ден си мисля за момчето после :х :D ии тос шибан пубертет :-x , а какво точно означава да се влюбиш..? има хиляди теории..

Greennight
09-14-2010, 12:35
И аз много бързо си харесвам момичета :lol: Не чак толкова бързо де...,но някоя по-хубава да ми се мярка 1 седмица пред погледа и вече само за нея мисля :lol:

fen7asy
09-14-2010, 12:38
[/quote]

Какво от това?! xD Нали повече сигурно няма да се видите... Да не ти пука :) :)[/quote]
А ако се видим? :D || междодругото на всички ви благодаря за мненията (bow)

justwondering
09-14-2010, 12:46
^

Може и да не те помни. Или ти се прави, че не го помниш, ако толкова се притесняваш. :wink: Но няма НИЩО лошо да се запознаваш- ако той реагира лошо, значи той е виновният (е освен ако ти не се изцепиш нещо де :-D ). Иначе това, че ти е харесал, като си го видяла, не значи, че си влюбена, а че просто го харесваш или си увлечена. Иначе и аз лесно харесвам, ама не всеки, дето видя по улицата. :)

fen7asy
09-14-2010, 12:54
хора, моля ви се.. някой да ми обясни значенията и разликите между "увлечение" "влюбване" и "харесване" .. ся ш' кажете "тая е е*ати простото парче" ама не е така :D :D просто никога не съм имала гадже и никога не съм се интересувала от тези чувства, но наскоро забелязах, че се влюбвам толкова често в случайни минувачи (така да се каже) :D :D

PullMeCloser
09-14-2010, 13:11
наскоро забелязах, че се влюбвам толкова често в случайни минувачи (така да се каже) :D :D

Боже... :shock:
Няма как да се влюбиш в "случаен минувач",просто ти е направил впечатление с външния си вид.Това си е чисто физическо привличане,а любовта(поне за мен) не е само това,много повече е.

mArMaLaDkA
09-14-2010, 13:14
12 имаш ли?

fen7asy
09-14-2010, 13:16
12 имаш ли?
14 ..

PullMeCloser
09-14-2010, 13:18
12 имаш ли?
14 ..

Абе на тази възраст вече не трябва ли да започне да ти идва акъла? :-o

fen7asy
09-14-2010, 13:20
наскоро забелязах, че се влюбвам толкова често в случайни минувачи (така да се каже) :D :D

Боже... :shock:
Няма как да се влюбиш в "случаен минувач",просто ти е направил впечатление с външния си вид.Това си е чисто физическо привличане,а любовта(поне за мен) не е само това,много повече е.

да де.. отново ги обърках понятията.. наистина и други хора са ми го казвали това, когато съм споделяла с тях (това, че някой ми е направил впечатление с външния си вид имам предвид)

mArMaLaDkA
09-14-2010, 13:20
Късен пуберитет му се вика на това. 8-)
А контакти с момчета имаш ли по принцип?

fen7asy
09-14-2010, 13:23
Късен пуберитет му се вика на това. 8-)
А контакти с момчета имаш ли по принцип?
ДА.. как няма :D .. просто не ме привличат тези, с които контактувам.. иначе аз откакто се помня едно свястно момИче не съм имала за приятелка.. винаги си ходя с момчета..

AsHbRoWnIE
09-14-2010, 16:50
Влюбване е клише ....няма лошо да го използва щом й харесва повече от харесване и увличане...А това, че никога не си имала приятел може да е причината за "проблема" ти.И няма нищо срамно в това да го заговориш с нещо...Нашите момичета като видят някои по убав :) веднага му скачат.....Скачай и ти 8) нямай срам...освен ако не си *съм ъгли монстър*
:razz:
Давай да не ти пука! :)

xCut0utMyTearsx
09-14-2010, 17:11
Ти правиш ли разлика между привличане и влюбване? :-o
Не мисля.

Това, че ти харесва няма НИЩО ОБЩО с влюбването..

Влюбването е да си намериш човек когото да ти подава ръка когато дори ти не искаш да бъдеш спасен... да се събуждаш до горещо тяло и с усмивка да отваряш очи и да кажеш сладко "Добро утро" .. Да жадуваш за всяка среща, всеки допир .... всякаш всичко е за първи път и така нататък . Може да звучи банално ама е така. А това твоето.... тип "искам това.... нееееее, чакай, чакай, това искам !" .. Детински истории..

fen7asy
09-14-2010, 17:14
Влюбване е клише ....няма лошо да го използва щом й харесва повече от харесване и увличане...А това, че никога не си имала приятел може да е причината за "проблема" ти.И няма нищо срамно в това да го заговориш с нещо...Нашите момичета като видят някои по убав :) веднага му скачат.....Скачай и ти 8) нямай срам...освен ако не си *съм ъгли монстър*
:razz:
Давай да не ти пука! :)

оо със сигурност НЕ съм *съм ъгли монстър* :D:D щото брат ми го питат: "коя е сестра ти ве, оная дет всички я харесват?" (като не могат да се сетят по име коя съм) 8-) 8-) .. :D ии много мерси за съвета ^^ :-)

xCut0utMyTearsx
09-14-2010, 17:16
оо със сигурност НЕ съм *съм ъгли монстър* :D:D щото брат ми го питат: "коя е сестра ти ве, оная дет всички я харесват?" (като не могат да се сетят по име коя съм) 8-) 8-) .. :D ии много мерси за съвета ^^ :-)

Спри филма и намали volume-то на самочуствието. :>

fen7asy
09-14-2010, 17:18
оо със сигурност НЕ съм *съм ъгли монстър* :D:D щото брат ми го питат: "коя е сестра ти ве, оная дет всички я харесват?" (като не могат да се сетят по име коя съм) 8-) 8-) .. :D ии много мерси за съвета ^^ :-)

Спри филма и намали volume-то на самочуствието. :>


аз просто казвам истината! кой каквото иска тва да си мисли ; ) брат ми един ден като се прибра ми го каза това ; )

xCut0utMyTearsx
09-14-2010, 17:21
аз просто казвам истината! кой каквото иска тва да си мисли ; ) брат ми един ден като се прибра ми го каза това ; )

много ; ) ли ; ) си ; ) страшна ; ) с ; ) тези ; ) човечета ; ) ? ; )

Ако си "хубавицата на квартала която всички харесват" едва ли щеше да тъжиш за някой як батко който си видяла по улицата и да ни хленчиш в форума.....

И един женски съвет :
ако си толкова надута - яж активия :smt023

fen7asy
09-14-2010, 17:27
аз просто казвам истината! кой каквото иска тва да си мисли ; ) брат ми един ден като се прибра ми го каза това ; )

много ; ) ли ; ) си ; ) страшна ; ) с ; ) тези ; ) човечета ; ) ? ; )

Ако си "хубавицата на квартала която всички харесват" едва ли щеше да тъжиш за някой як батко който си видяла по улицата и да ни хленчиш в форума.....

И един женски съвет :
ако си толкова надута - яж активия :smt023

страшна с тези човечета (рофъл) помисли как ще изглежда без тях- по абсолютно същия начин.. може да съм хубавицата и на целия град, но това че всички ме харесват не означава, че и аз ги харесвам.. и не съм надута.. по какво го разбра това пък? :D (това беше реторичен въпрос..)

xCut0utMyTearsx
09-14-2010, 17:33
страшна с тези човечета (рофъл) помисли как ще изглежда без тях- по абсолютно същия начин.. може да съм хубавицата и на целия град, но това че всички ме харесват не означава, че и аз ги харесвам.. и не съм надута.. по какво го разбра това пък? :D (това беше реторичен въпрос..)

Ако беше красавицата на целия град все щеше да се намери някой фешън който да ти хареса, спокЕ :lol: " но това че всички ме харесват не означава, че и аз ги харесвам.. " сад стори, бро :lol: е не може всички да са "красавците на града" като теб :( за т'ва умри сама.

п.п.

И от какъв зор молиш за съвет, като ти самата не искаш да се занимаваш с никой? :shock:

fen7asy
09-14-2010, 17:40
страшна с тези човечета (рофъл) помисли как ще изглежда без тях- по абсолютно същия начин.. може да съм хубавицата и на целия град, но това че всички ме харесват не означава, че и аз ги харесвам.. и не съм надута.. по какво го разбра това пък? :D (това беше реторичен въпрос..)

Ако беше красавицата на целия град все щеше да се намери някой фешън който да ти хареса, спокЕ :lol: " но това че всички ме харесват не означава, че и аз ги харесвам.. " сад стори, бро :lol: е не може всички да са "красавците на града" като теб :( за т'ва умри сама.

п.п.

И от какъв зор молиш за съвет, като ти самата не искаш да се занимаваш с никой? :shock:

ол не :D :D човек, отказвам да се занимавам с тебе и да давам отговори на "свръх смислените" ти въпроси :D :D

xCut0utMyTearsx
09-14-2010, 17:42
Вярно, че съм на бира-две ... ама не са ми несмислени въпросите 8-) 8-) 8-)

Абе просто се отпусни и давай.... кво толкова се притесняваш щом си толкова хубава? :lol:

Munika123
09-14-2010, 17:47
Увлечение - да, но влюбване - НЕ ! :) Спокойно в пубертета е така 8-)

Съгласна съм с него :) :grin:

fen7asy
09-14-2010, 17:47
Абе просто се отпусни и давай.... кво толкова се притесняваш щом си толкова хубава? :lol:

от това, че момчето може да се напрай на готЯн пред компанията си и да ме закопае някак си.. или пък може вече да си има приятелка..

fen7asy
09-14-2010, 17:48
Увлечение - да, но влюбване - НЕ ! :) Спокойно в пубертета е така 8-)

Съгласна съм с него :) :grin:

аз също .. :D:D

ReaDy
09-14-2010, 19:37
Ами щом си харесаш някое момче защо не го заговориш ? Само с харесване доникъде не се стига :?
ами срамежлива съм.. а и как по-точно .. може ли да се запознаем? .. ами ако каже "не" а е с компанията си.. доста ще се изложа :х ..

Как ши каже такова нещо бе? :shock:
Абе аз момче което не иска да се запознае с момиче не познавам :P

RoSKo0o0
09-14-2010, 19:54
Има разлика от това да се влюбиш и да си харесаш някой.

И то огромна...

PyCoKoCkA93
09-14-2010, 19:55
На тази възраст е нормално да харесваш момченца наляво и надясно по пътищата...Като пораснеш ще е същото,това си е до характер-бързо се влюбваш и още по-бързо разлюбваш :D :D :D Какъв съвет да ти дам-харесвай си ги колкото искаш,лошо няма(очи пълни,ръце празни),но внимавайв кой се влюбваш и с кой се обвързваш :)

AutomatiC
09-14-2010, 20:03
OMГосподи

sexy_baby_originale
09-14-2010, 20:32
:-D Това не е любов!!! Това си е чисто и просто привличане..както ти го нарече "харесване". Любовта, мило момиче, идва тогава, когато си готова да простиш и непростимото на този човек. Когато цялото ти същество е съсредоточено към него и не можеш да мислиш за нищо друго, освен за него. Любовта идва, когато най-малко я очакваме, когато не я търсим. Търсенето на любов никога не ни довежда до подходящ партньор. То само създава копнеж и нещастие. Любовта никога не е вън от нас, ние я носим в себе си. Стремим ли се към нея,тя ни бяга.Сякаш сетивата ни не действат с пълна сила.Докато в другия случай ако се отпуснем и просто се наслаждаваме на живота,ще ни сполети любовта.Тя идва когато най-малко очакваме,когато най-малко мислим за нея и когато най-малко сме подготвени.Стоварва се върху главата ни и после пада едно мислене,едни безсънни нощи,не е истина,но е красиво и съживяващо.

GD
09-15-2010, 07:02
Увлечение - да, но влюбване - НЕ ! :) Спокойно в пубертета е така 8-)


+1 :lol:

sasha_90
09-15-2010, 08:40
Това не е влюбване,а просто привличане.Правиш ли разлика между двете?

fen7asy
09-15-2010, 12:25
СТРАШНО МНОГО ви благодаря за съветите ии мненията!! :] :-)

kradinero
09-15-2010, 12:39
Абе просто се отпусни и давай.... кво толкова се притесняваш щом си толкова хубава? :lol:

от това, че момчето може да се напрай на готЯн пред компанията си и да ме закопае някак си.. или пък може вече да си има приятелка..


Е ти нали си кварталната принцеса?! К'во като си има приятелка.. тебе ще избере.. Давай смело напред и заговаряй спокойно..

п.п. Айде побързай щото момичетата на твоята възраст вече и по хорските легла спят.. (знаеш за какво говоря) а ти още гадже си нямала.. изоставащ мила (нищо против теб, а против 14 годишните вървежни кифлички дето с по 10-15 момчета са спали.. ) :?

betkata9514
09-15-2010, 12:46
Според мен това с времето ще изчезне когато станеш по-уверена в себе си ! Знам и за др такива случай . .. .

fen7asy
09-15-2010, 15:29
Пусни една твоя снимчица да се нагледаме на " неповторима красота " . Убеден съм , че ти си принцесата на цялото Интернет пространство..така де , мислиш се за такава , хаха .

ох..
1-во: незнам откъде тръгна това, че съм принцеса, най-красивата, няма по-красиви от мен и така нататък.. не съм казвала нищо подобно! просто казах, че не съм *съм ъгли монстър*.. апък това, че някой го извъртат е друг въпрос..
2-ро: естествено, че като пусна снимка ще кажете, че съм грозна (понеже аз мисля, че не съм), а и може да имам някой познат от моето дскл, който да тръгне да разпространява клюки за мен.. // така, че малко слабей работата..
:(

justwondering
09-15-2010, 16:58
Еййй егати какво се заядохте всички с момичето бе? Има си самочувствие, според нея е хубава, какво лошо има? Брех, когато някой няма самочувствие и го тъпчат трябва да има, а когато има и казва, че не е грозен, вече е супер надут. Нека има, ако е с покритие. Пък и на вас дори да не ви харесва, тя може да си се харесва и това е най-важното според мен. За какво да ви дава снимка, като нея не я интересува вашето мнение и освен това само ще я плюете. Нищо лично към никой, просто се почувствах длъжна да отговоря. :)

Към авторката:
Аз разбирам понятията така:

Харесване- можеш да харесваш много момчета, те са ти симпатични, приятно ти е с тях, би тръгнала с тях, но дори и да не стане, не взимаш да умираш. Може да харесваш често момчета, както ти сподели- постоянно :-D .

Влюбване- това е вече по-сериозно. Изпитваш силни чувства към някого, пука ти много за него и т.н. Въобще той става важен, мислиш много за него и т.н.

Увлечение- много хора бъркат това с влюбването. (и на мен ми се е случвало :D ) Отново имаш чувството, че много държиш на дадения човек, че едва ли не ще направиш всичко за него и т.н. Но всъщност увлечението отминава бързо и неусетно, както е и дошло.

Обич- това е вече едно много дълбоко чувство, което не съм изпитвала и не мога да опиша, но си го представям като пълна отдаденост, привързаност и уважение към дадения човек, наред с дълбоката любов, която вече е по-силна и по-трайна. :)

fen7asy
09-15-2010, 17:45
Еййй егати какво се заядохте всички с момичето бе? Има си самочувствие, според нея е хубава, какво лошо има? Брех, когато някой няма самочувствие и го тъпчат трябва да има, а когато има и казва, че не е грозен, вече е супер надут. Нека има, ако е с покритие. Пък и на вас дори да не ви харесва, тя може да си се харесва и това е най-важното според мен. За какво да ви дава снимка, като нея не я интересува вашето мнение и освен това само ще я плюете. Нищо лично към никой, просто се почувствах длъжна да отговоря. :)

АБЕ ХОРА .. НЕ СЪМ КАЗАЛА, ЧЕ СЪМ ХУБАВА, КРАСИВА И НЯКВИ ТАКИВА.. ПРОСТО НЕ СЪМ НЯКВА ГРОЗНАА!! РАЗБЕРЕТЕ ГО ТВА ЕЕ!!! ии ти благодаря за обясненията!! ^^ :-)

mArMaLaDkA
09-15-2010, 17:47
Една приятелка и тя като теб много ги харесваше. Накрая си намери гадже и миряса. 8-)

justwondering
09-15-2010, 19:19
Еййй егати какво се заядохте всички с момичето бе? Има си самочувствие, според нея е хубава, какво лошо има? Брех, когато някой няма самочувствие и го тъпчат трябва да има, а когато има и казва, че не е грозен, вече е супер надут. Нека има, ако е с покритие. Пък и на вас дори да не ви харесва, тя може да си се харесва и това е най-важното според мен. За какво да ви дава снимка, като нея не я интересува вашето мнение и освен това само ще я плюете. Нищо лично към никой, просто се почувствах длъжна да отговоря. :)

АБЕ ХОРА .. НЕ СЪМ КАЗАЛА, ЧЕ СЪМ ХУБАВА, КРАСИВА И НЯКВИ ТАКИВА.. ПРОСТО НЕ СЪМ НЯКВА ГРОЗНАА!! РАЗБЕРЕТЕ ГО ТВА ЕЕ!!! ии ти благодаря за обясненията!! ^^ :-)

казвам само, че не е нужно да те бият, щото имаш самочувствие :)

а за обясненията: моля, макар че всеки го разбира по различен начин а и аз не мога да го обясня много добре :)

fen7asy
09-16-2010, 11:18
Еййй егати какво се заядохте всички с момичето бе? Има си самочувствие, според нея е хубава, какво лошо има? Брех, когато някой няма самочувствие и го тъпчат трябва да има, а когато има и казва, че не е грозен, вече е супер надут. Нека има, ако е с покритие. Пък и на вас дори да не ви харесва, тя може да си се харесва и това е най-важното според мен. За какво да ви дава снимка, като нея не я интересува вашето мнение и освен това само ще я плюете. Нищо лично към никой, просто се почувствах длъжна да отговоря. :)

АБЕ ХОРА .. НЕ СЪМ КАЗАЛА, ЧЕ СЪМ ХУБАВА, КРАСИВА И НЯКВИ ТАКИВА.. ПРОСТО НЕ СЪМ НЯКВА ГРОЗНАА!! РАЗБЕРЕТЕ ГО ТВА ЕЕ!!! ии ти благодаря за обясненията!! ^^ :-)

казвам само, че не е нужно да те бият, щото имаш самочувствие :)

а за обясненията: моля, макар че всеки го разбира по различен начин а и аз не мога да го обясня много добре :)

абе човек.. аз против тебе нищо нямам.. дори те цитирах защото мился като тебе ;DDDD

fen7asy
09-16-2010, 15:22
Необразована си , а не красива . Точка по въпроса . Става дума за моментно увелечение.

п.с. Гарантирам ти , че има момичета , които в 99 % от случаите успяват да се запознаят с момчето , което са си набелязали. Ти не си от тях .

тоози пък :lol: :lol: :lol: :lol: откъде рабра, че съм грозна? ии ако "необразована" за теб е това да не знаеш какво е любов.. добре такава съм, а че има момичета който се праят на отворени и готини (а всъщност са някви кухи лейки).. така аз НЕ съм от тях.. аз имам акъл в главата си.. и то доста ; )