PDA

View Full Version : Приятелят ми очевидно има някакъв проблем,искам да му помогн



make_you_mine
09-14-2010, 12:18
В последно време приятелят ми има проблеми,като правим секс и често му спада и той започна много да се сдухва от това,стигна до сексолог,който му предписа антидепресанти,препоръчах му да не ги взема,но той прие едно и днес ми каза,че много му се вие свят и т.н. Не е в настроение сякаш за каквото и да е,искам да му помогна,искам да излезе от това състояние,но не знае как, казва,че няма нещо,което да го поттиска,не се притеснява от каквото и да е,а му спада,гълта лекарства и от типа на трибестан,поради което,но не знам на какво се дължи състоянието му. Вече по-рядко ми звъни,не знам какво му има,искам да го накарам да се чувства по-добре,но се чудя как...На 20 години сме.

Claymore
09-14-2010, 12:40
Ами по-добре да не пие лекарствата. Опитайте нещо ново в леглото...нещо по-възбуждащо може би. :-o

Munika123
09-14-2010, 17:44
Относно секса .. примерно ако го направите на някое ново местенце.. или го питай дали има фантазия с тебе и му я изпълни..Не ти се обажда защото не се:
1.Чуства добре
2.Не иска да се излага (като му пада така..)
3.Не иска да се виждате
Еми това е според мен .. не се обиждай се пак мнение :) Дано да съм ти помогнала :-)

GD
09-15-2010, 09:00
Ами това е много неприятно, а казваш ходил е на сексолог, защо просто не вземе виагра? Не се обажда ,, зашото се притеснява да не да го оставиш след като неможе да го дигне.Пробвайте с виагра :? дано се получи а не тези депресанти където му е изписал сексолога :?

kalpazanka
09-18-2010, 10:59
Консулт не със сексолог, а с еднокринолог и андролог. Нива на тестостерон изследвали ли са? Разни "безвредни" субстанции приема ли? Щитовидната проверена ли е? Графия на глава има ли?

Lucho
09-18-2010, 18:37
Да не би да са силни антидепресантите ? Ако е това консултирайте се пак с лекар да изпише по-слаби.

batkodoki
09-18-2010, 21:25
Консулт не със сексолог, а с еднокринолог и андролог. Нива на тестостерон изследвали ли са? Разни "безвредни" субстанции приема ли? Щитовидната проверена ли е? Графия на глава има ли?

Ето на това се казва "идейно ветрило" - много добре Колега :) - в чисто соматичен план това е пътят....

но някой дали си дава сметка, че Мъж на 20 години в БГ да се остави да го консултира "сексолог" може да има само две причини:

- преживява вина;
- има прекалено властен партньор.

и двете крещят една дума: "свобода", "свобода", "свобода"...............

sexy_baby_originale
09-19-2010, 12:11
Виагра! :grin: