PDA

View Full Version : Изморено ми е...психически...и физически...



ShtrudeL
09-14-2010, 16:44
Мхм...Вчера беше първия учебен ден,а на мен вече ми е уморено...най-вече психически. Никак не съм разговорливо + тУва съм срамежливо и цял ден ми е под напрежение. Цял ден се мъча да се усмихвам фалшиво и да съм дружелюбно и да се държа,но ето,че като се прибера ми е ужасно и едва се сдържам да не се разрева. Е,вече го направих,но не ми олекна. Днес като видях мойта дружка толкова я гушках и толкова й се радвах...че виждам в края на деня някой близък сред толкова непознати...Май съм голям песимист и ужасно асоциално. Искам всички да са роботи и да не искат да им се усмихваш фалшиво. Ох...не искам да уча. Ужасно,ужасно ми е зле сред толкова много непознати различни хора.
Да,темата няма смисъл и да ще е досадно от ваша страна да го кажете. Ако не я разбирате и не хващате смисъла,то е защото няма такъв и няма какво толко да разирате и по дяволите просто не пишете.
Спи ми се. Болят ме краката. И очите. Освен в първи,пети и девети клас не помня да съм усещало такъв огромен стрес.
Боже и какви отговорни работи ни говориха днес. О.о Аз не мога и не искам да съм отговорна за други хора. Не искам да съм робота,който трябва да се държи по график.
Мамка му не искам да порастна. Харесва ми да съм дете,но ми е толкова тъжно и самотно сред големите. Оф... = (

l0llip0p
09-14-2010, 16:47
ще ти мине
отпусни се няма да те изядат ако се опиташ да завържеш разговор

п.с тва че говориш за себе си в среден род ми навява едни неприятни мисли :smt095

ShtrudeL
09-14-2010, 16:49
...ахм.

Чувствам се тъпо да говоря в женски.

l0llip0p
09-14-2010, 16:50
ахм. значиии не се чувстваш женски или... 8-)

ShtrudeL
09-14-2010, 16:52
Не бе.
Сигурно ме е срам,че съм женско. Ма тва не е фатално.

mArMaLaDkA
09-14-2010, 17:00
Имаш нужда от мляко с какао, юрганче на мечета/врабчета/нещо мило и един хубав юнашки сън. И един по-позитивен поглед върху нещата. Приеми предизвикателството и вместо да се затваряш в себе си, се опитай да се социализираш.

yakuza_
09-14-2010, 17:02
По - добре фалшиво, отколкото безпричинно :D

EarthShaker
09-14-2010, 17:21
Имаш нужда от смисъл.

Търси го. От жалване няма полза...

HexGirl
09-14-2010, 17:25
Имаш нужда от мляко с какао, юрганче на мечета/врабчета/нещо мило и един хубав юнашки сън. И един по-позитивен поглед върху нещата. Приеми предизвикателството и вместо да се затваряш в себе си, се опитай да се социализираш.
винаги помага

SolemnityOfDeath
09-14-2010, 17:25
Имаш нужда от смисъл.

Търси го. От жалване няма полза...

Имаш нужда и от зает ум и заето ежедневие и не трябва да те е страх от това.

Мързелът и бездействието само водят до отчаяние.

MartyParty
09-14-2010, 17:31
Аз съм за млякото с какао...
Ако ще те успокои...Денят явно си е просто гаден ,защото в момента кичурите в косата ми трябваше да са лилави ,а са нещо между червено и розово(утехата ми е ,че в училище просто никой няма да се изненада).На Вселената и е криво.

Deadlock
09-14-2010, 17:39
постепенно ще се опознаеш с тези хора, ще се сближиш с някои от тях, ще ти станат антипатични други, ще спреш да се чувстваш задължена да си усмихната и дружелюбна постоянно и с всички. първите дни е напрегнато и изкуствено не само за срамежливите, но после всичко си идва по местата.

гушкай си другарчето и недей да се мръщиш. :)

SuNsEt
09-14-2010, 19:08
Всъщност това ми е до болка познато...

PinkFloydSound
09-14-2010, 19:14
В кой клас ще си?

Serseri91
09-14-2010, 19:24
Не й трябва нищо друго освен едно яко реване.Недей да се сдържаш, ами пусни квот ти се е събрало вътре.Така за няколко дни ще ти мине, иначе ще те тормози с месеци. :)

machoka
09-14-2010, 20:07
Моето послание към детето..
http://www.youtube.com/watch?v=O0yvjk6mzKE

замени 'Виена' с 'животът' и внимателно следи текста)

..и вярвай в чудеса

..и бъди добро..
..и прави добро..

Sham
09-14-2010, 20:34
//Василе, едно време на мен ми я подари тази песен, вече не се чувствам специална:Д

На Щрудел съм й казала, мисля, че пубертетът й идва в повече.

machoka
09-14-2010, 20:39
..това е подходящ фон за такива бурни настроения )

PainMonopoly
09-14-2010, 20:49
Аз пък мисля, че нямаш нужда от нищо. Всички преминават през това.

До утре ще ти е минал конкретния сдух.

До 3 месеца ще си се интегрирала в новата си компания.

До 1 месец няма да ти пука, че вече не си дете, защото годините, в които навлизаш, са по-яки и от детството и от пубертета.

sundayy
09-15-2010, 09:08
Мачок, много ти благодаря. Аз съм в същото състояние като Щрудел и наистина текстът е прекрасен.
Към авторката: Предлагам ти да си разменим скайпове и да си ближем раните, че не знам докога ще издържа. Също като теб не мисля, че съм готова за това, но не мога да изоставя всичко, защото съм се мъчила. Дано скоро ни мине и на двете, може би е нещо от асцендента

KumchoValcho
09-15-2010, 09:12
Ооо, до болка ми е познато това.
И аз съм някакъв асоциален и се чувствам ужасно сред много хора :-o

И от край време съм си така, вече втора година в новия клас и пак се притеснявам от всичко и всеки :/

Discard
09-15-2010, 09:39
Според мене емоциите и новите работи ти идват в повече....гледай положително на нещата бе- живота ти(истинския живот) тепърва започва....остави депресиите за кризата на средната вързаст и се радвай, сега ти е времето :) !

Mitkoni
09-15-2010, 10:34
Ооо, до болка ми е познато това.
И аз съм някакъв асоциален и се чувствам ужасно сред много хора :-o

И от край време съм си така, вече втора година в новия клас и пак се притеснявам от всичко и всеки :/
И аз съм като теб, но за трета година съм в новия си клас...чувствам се точно както авторката на темата...вече любимата ми музика не ме кефи :(( нищо не може да ме успокои освен когато съм на тренировка в залата(а това става супер рядко)

Serseri91
09-15-2010, 10:48
:lol: :lol:

ZipFail
09-15-2010, 18:47
Възможно е и да е от храната или от смяната на сезоните...хормоните са важни ;)

И все пак най-вероятно всичко е на психическа основа..

guinessgirl
09-15-2010, 18:56
животът не е цветя и рози,стягай се. мен ми се струва,че си прекалено разглезена и от тва ти произлизат проблемите ;)

gabi_94
09-15-2010, 19:38
Ох и аз съм в някаква депресия. Това ми е най-гадния 15 септември. От както се помня, не ми е било толкова гадно на тази дата. Обичам училището...днес ми беше отвратително..сутринта ми се случиха и някои гадни неща и не издържах, но случва се. Рева поне при мен помогна. Прибрах се в нас, направих си какао и пуканки, гледах ревлив филм, ревах и се чувствам по-добре, колкото и малоумно да звучи. Но това състояние ще отмине, така че се успокой, усмихни се, утре ще е по-добър ден! :)

Amorrous
09-18-2010, 08:54
Единственото,което може да те излекува от твоята "болест" е любовта.Ама не такава любов,дето ще ти писне след сватбата,както ти си мислиш.И не дето няма да ти пука,че му изневеряваш и той ти изневерява.И аз си мислех да ти кажа,да си намериш какво да правиш,да не бъдеш разглезена,ама когато имаш отговорности ще се чувстваш по-зле и от сега,защото искаш да си дете,а те ще ти навяват мисли,че вече си голяма.Абе,кофти тръпка е това,което чувстваш..и ми е страшно познато...Бях написала още неща,ама без да исках,ги изтрих :D Иии спокойно ти все още си си дете :) :-P

kalpazanka
09-18-2010, 12:49
Всяко начало си е стряскащо. Все пак си на ново място сред нови хора, малко внезапна ти идва промяната... допреди 3 месеца си била в училище, а сега се започва пътят ти към професионална реализация. Ще се приспособиш, ще си намериш твоята дупка.
В частност за това, че не искаш да си отговорна за други хора- дишай спокойно! И гледай по-ведро! Все пак никой не иска от теб разчетка на графията- това си е работа на дежурния спец Образна диагностика. И не ги дърпай тия речи толкова навътре. ;)

jghgh
09-18-2010, 12:53
Тъй е, като не си записала специалността, която искаш.


И аз съм изморена психически и физически, ама ще се оправим някак, няма страшно ;] Един път си горе, друг път долу. Всичко ще мине и в един момент ще видиш, че нещата започват да вървят отново гладко :)

Serseri91
09-18-2010, 13:50
Само на мен ли ми се струва, че всичко казано до тука са парзни приказки, които няма да й помогнат ни най - малко :-o

Пък полововината й казвате : "Ще видиш ще се оправи" ВТФ ? Т'ва ще рече да чака без да прави нищо :-o


уатевер

babity
09-18-2010, 13:57
И аз бях така първия ден в общежитието. И ме беше срам от всички (не знам защо казах беше като все още е така). На откриването имах само един познат и нямаше как да вървя постоянно след него 'щото той си има друга компания. После почнах да обикалям хората и да питам какви специалности са и в продължение на половин час не намерих никого от моята. Тогава се паникьосах и стресирах. След 10 минути вече познавах 3 момичета от моя курс и даже отидохме в новото ми "у нас" да пием кафе.

Сега се виждам само с едната от трите и познатият ми идва да ме види чат-пат и картинката не е коренно различна, нямам много познати и все още ме е срам от всички и се стресирам за всичко, обаче пък си се надъхвам сама. Сядам до прозореца, паля цигарка и почвам да си повтарям как всичко ще се нареди. На мен ми помага, вече дори съм си набелязала "жертви". 8-)

ShtrudeL
09-18-2010, 14:19
животът не е цветя и рози,стягай се. мен ми се струва,че си прекалено разглезена и от тва ти произлизат проблемите ;)


Брей. Дефинирай ми "разглезена".


П.П Мина ми. ^^

Briseis
09-18-2010, 17:13
а ти даже си си в твоя град...

w0sh
09-18-2010, 17:13
Това ми изглежда на тийнейджърска параноя.

ImmortalSportFreak
09-18-2010, 19:01
Имаш нужда от смисъл.

Търси го. От жалване няма полза...

Имаш нужда и от зает ум и заето ежедневие и не трябва да те е страх от това.

Мързелът и бездействието само водят до отчаяние.
Точно казано! ;)


Мамка му не искам да порастна. Харесва ми да съм дете,но ми е толкова тъжно и самотно сред големите.
Иначе тука напълно те разбирам. 8-)

Di
09-18-2010, 19:12
И аз така,умирам си вече
само чакам да се нанеса в новия апартамент и ще е суперрррррррррррррррррррр ррр :grin:

machoka
09-19-2010, 05:59
деба, я ми отворете една бира и всичките ви проблеми шЪ свършат, обещавам 8)