PDA

View Full Version : От тази година съм в друго училище и искам съвет от вас



SharkBg
09-14-2010, 18:32
Тази година започвам с нов клас и ново училище... и нали се сещате как е със зайците..
Кака според вас да се харесам на новите си съученици?


Вече първи ден .....Много много не ме приемат, всички ме гледат някак си "стерео" по цял ден седя и гледам в една точка защото ми е тъпо,не познавам никого..... Направо ужас

Di
09-14-2010, 18:40
като си себе си

sm_95
09-14-2010, 18:47
Просто се отпусни. Не се преструвай на такава каквато не си. Бъди себе си. Дори да попаднеш в клас, който на пръв поглед ти се струва неприятен, не бързай да съжаляваш. Отпусни се.
И да се пазиш от морковите утре. :D

Greennight
09-14-2010, 18:48
като си себе си

SmilezZz
09-14-2010, 18:51
АЗ също съм в ново даскало и аз също като
теб се притеснявам..Но всъщност няма защо..
Отпускаш се и това е..
Как да се харесаш ли - "просто бъди себе си"

TheNewReligion
09-14-2010, 18:53
Аз не мога да разбера каква е тая мания да се харесваш зорлем на хората. Едни ще те харесват, на едни ще си безразличен, на трети няма да им допадаш, а четвърти няма да знаят, че съществуваш. Да не говорим, че хората си внушават разни глупости "оо, от осми клас нов живот, нови хора, яко купони". Аз пък казвам, че рядко се получава така, както сте си го представяли. Късметлии ще сте, ако оправданията ви бъдат оправдани. Отклоних се от темата, ама не ми пука. Просто знам какво се крие зад въпроса ти. Та, дръж се, както се държиш и да не ти пука, защото повече от половината хора не заслужават да те познават наистина.

SharkBg
09-16-2010, 19:15
Вече първи ден .....Много много не ме приемат, всички ме гледат някак си "стерео" :shock: по цял ден седя и гледам в една точка защото ми е тъпо,не познавам никого..... Направо ужас

sasha_90
09-16-2010, 20:09
Не се опитвай да им се харесаш.Така ще започнеш да играеш по техните правила и ще изглеждаш глупаво,повярвай ми.

ecstazy
09-16-2010, 20:19
Аз не мога да разбера каква е тая мания да се харесваш зорлем на хората. Едни ще те харесват, на едни ще си безразличен, на трети няма да им допадаш, а четвърти няма да знаят, че съществуваш. Да не говорим, че хората си внушават разни глупости "оо, от осми клас нов живот, нови хора, яко купони". Аз пък казвам, че рядко се получава така, както сте си го представяли. Късметлии ще сте, ако оправданията ви бъдат оправдани. Отклоних се от темата, ама не ми пука. Просто знам какво се крие зад въпроса ти. Та, дръж се, както се държиш и да не ти пука, защото повече от половината хора не заслужават да те познават наистина.Мда. Не съществува човек, който бива харесван от ВСИЧКИ. Просто няма такъв. Напълно съм съгласна с всичко написано. :?

gabi_94
09-17-2010, 10:17
Еми върви при някой и се запознай. Поговорете си, дръж се отпуснато, запознай се и с други....Не се прави на такъв какъвто не си. Не може всички да те харесват.

xoxi
09-17-2010, 10:23
Завържи разговор с някой съученик, предложи да излезете някъде след училище. Започвай постепенно да опознаваш класа си.
Ако си стоиш в един ъгъл и мислиш само как ще те харесат, бъди сигурен, че никой няма да го направи.
Не се прави и на нещо, което не си. С тези хора ще си до 12ти клас и рано или късно ще видят какъв си наистина, така, че по-добре бъди себе си от началото.
Не всеки може да бъде харесван от всички. Както казаха преди мен, едни ще те харесват, други не.