PDA

View Full Version : Лепкава течност



devil00
09-14-2010, 19:07
Здравейте! Преди няколко години разбрах, че имам късо гемче. До тук добре. Направих си операцийката и всичко беше наред. Сега обаче имам проблем. Мога да забелвам, но на главичката ми се натрупва някаква лепкава течност, придружена с остра гадна миризма. Забелязвам, че обикновено течността "се появява" след уриниране. Понякога нямам, но има някакви дребни частици /подобно на кирта/, ако тръгна да търкам да я махна, обикновено известно време излиза още малко. Болката не е определяща и главна, но може да се каже, че е имало малка или по-скоро чувствителност, не знам как да го нарека. Спазвам много добра хигиена и нямам обяснение за това "явление". Извинявам се, ако е малко трудно да ми се разбере, но аз самият не съм сигурен какъв точно е проблемът и за това се получава така. Интересно, съществува ли връзка някаква с късото гемче? Дали да потърся помощ от урологът, който ми прави операцията преди? Сериозен ли е проблемът или се вкарвам малко във филми и не е нещо страшно? Надявам се някой да отговори в скоро време, че май ще ходя на лекар. Благодаря предварително на отзовалите се!

Di
09-14-2010, 19:10
Иди на лекар :)

devil00
09-16-2010, 09:27
Привет! Ходих на лекар. Тъй като и без това не съм си правил още профилактичен преглед, ще давам кръв и урина. По направените изследвания ще видим дали има някакви проблеми. Само ако нещата са по-сериозни, ще ходя на уролог. Предположението на лекарката ми е, че това е смегма. И аз си мислех същото, но не ми се вярваше, защото спазвам добра хигиена. Безцветна, белезникава течност, със специфична миризма. Няма нищо страшно. С прахчета се лекувало. Все пак ще изчакам изследванията и ще пиша пак. Важно е в случая дали има болка при уриниране, обрив, някакво зачервяване. Тези неща ги пиша, за да съм от полза и на други хора.

Smrazqvashta
09-16-2010, 21:33
Успех

devil00
09-17-2010, 14:10
Последният ми пост в темата. Резултатите ми са много добри и съм здрав. :grin: Лекарката каза, че е нормално за годините ми и нищо не ми предписа даже. Щяло да отшуми с течение на времето. :)