PDA

View Full Version : Ако имате възможност, помогнете.



Bombshell
09-14-2010, 19:19
http://radiomilena.com/news/?p=6511

http://www.facebook.com/group.php?gid=142284765800692

Изпратете дарителски SMS с текст DMS ELI на номер 17 777 (за абонати на GLOBUL, VIVACOM и M-Tel).

Мама е на 36 години и през 2007 г. й беше поставена диагноза рак на стомаха. Наложи се операция, при която се отстрани стомаха. След тригодишна борба с тази коварна болест (вече с метастази) и с безхаберието на българското „здравеопазване“ отново сме поставени в трудна ситуация.
Вече се наложи да търсим компетентно мнение и в чужбина. Екип от специалисти в „Анадолски медицински център“ – гр. Истанбул направи нови изследвания със скенер, магнитно-ядрен резонанс и втора лабораторна експертиза на хистологичните изследвания, за които осигурихме 6000 лв.
След направените изследвания в Турция се оказа, че Ели се нуждае неотложно от 6 вливания (химиотерапия), всяко едно от което струва по 3500 евро.
Семейството ни прави всичко възможно да събере нужните средства, но наистина ни е много трудно, всякаква помощ е добре дошла! Надявам се, че и вие ще помогнете или поне ще потърсите хора, които ще могат да го направят!
До няколко дни би трябвало да стартира и sms кампанията. За момента банковите сметки са единствения вариант или пряко с нас. (0878 431 611 – Теодор).
За по-нататъшното лечение отново ще са необходими средства, с които не разполагаме!
Голямата мечта на мама е да изпрати малкото ми братче в първи клас, а мен ученика от 11 клас в Националното училище за танцови изкуства да ме види абитуриент.
Моля Ви, помогнете на мама да живее и да сбъднем мечтата й!!!

ЗА ДАРЕНИЯ:
Титуляр: ЕЛЕОНОРА ВАСИЛЕВА КРЕМЕНАРОВА
BGN : BG58 UBBS 8002 1018 0460 30
EUR : BG89 UBBS 8002 1437 1683 10
SWIFT: UBBSBGSF
United Bulgarian Bank, Sofia
За дарителски сметки няма допълнителни банкови такси!


Жената е съученичка на майка ми.Нека, всеки който може, да отдели 1.20лв. и да прати СМС, защото ТЯ заслужава да живее!Има две деца, женена е и живее на мойта улица.Моля ви, хора, тя се нуждае от нас.За пръв път, видях майка ми да плаче, след като влезна вкъщи с новината "Леля ти Ели е болна"...

GD
09-15-2010, 08:56
Готово, аз пратих и от двата ми телефона,хора нека помогнем пратете и вие по един смс нищо няма да ви стане.Нека помогнем на жената... :?

Bombshell
09-15-2010, 10:48
Много ти благодаря, за което GD, хубаво е, че има хора като теб!!!
Така е, 1.20 нищо не са, цигарите за един ден...даже и това не са, но от другата страна означават наистина много... ;/

GD
09-15-2010, 12:07
Много ти благодаря, за което GD, хубаво е, че има хора като теб!!!
Така е, 1.20 нищо не са, цигарите за един ден...даже и това не са, но от другата страна означават наистина много... ;/


Няма проблем.Нали за това сме хора с каквото можем да помагаме.Ако да се обединим българите цена няма да има, ама уви... :?

bloodysunrise
09-15-2010, 12:26
Пратих, желая ти успех.

Bombshell
09-15-2010, 18:58
Сърдечно ви благодаря!

Bombshell
09-18-2010, 18:23
Много ти благодаря, за което GD, хубаво е, че има хора като теб!!!
Така е, 1.20 нищо не са, цигарите за един ден...даже и това не са, но от другата страна означават наистина много... ;/


Няма проблем.Нали за това сме хора с каквото можем да помагаме.Ако да се обединим българите цена няма да има, ама уви... :?
Така е, да.
Много си права, но ние сме на принципа "со кроце, со благо"
Ако не ни засяга нас.. сиктир.... ;/

ImmortalSportFreak
09-18-2010, 18:31
Пратих СМС.От сърце желая бързо оздравяване на жената. :)

Lucho
09-18-2010, 18:41
Много ти благодаря, за което GD, хубаво е, че има хора като теб!!!
Така е, 1.20 нищо не са, цигарите за един ден...даже и това не са, но от другата страна означават наистина много... ;/


Няма проблем.Нали за това сме хора с каквото можем да помагаме.Ако да се обединим българите цена няма да има, ама уви... :?
Така е, да.
Много си права, но ние сме на принципа "со кроце, со благо"
Ако не ни засяга нас.. сиктир.... ;/

Не, пич, не си прав. Нещата стоят по този начин, тъй като се навъдиха толкова много фалшиви кампании с цел облагодетелстване на някой лица, че българина, който е свикнал да го мамят по природа вече не вярва на нищо. Пожелавам бързо оздравяване и справяне с проблема!

Slamdancer
09-18-2010, 20:20
Пратих , желая ви успех.