PDA

View Full Version : "Приятелски съвет"



ShiningMoon
09-14-2010, 21:31
Имам една приятелка,която познавам откакто се помня,всичките ни приятели са общи и т.н.,обаче с течение на времето тя се промени,това разбира се не ми направи голямо впечетление,пък и не се отрази на приятелството ни,но тя преди време много повтаряше,че и се искало да е от онова "висше общество",че с мен и обръщали повече внимание,което мен ме изнервяше,защото не ми пукаше за онея фукли,а тя искаше да е точно една от тях.Та оставих нещата да се развият,и както се досешате не много на добре.Тя естествено имаше много ценни и добри качества,които трудно се откриват у друг,но ето го и проблема:преди няколко дни аз започнах да излизам с други,а тя беше възпрепядствана и не дойде.След поредното излизане(на третия път),в което я нямаше,вечерта си влезнах в скайпа и на него пишеше нещо,което намекваше,че съм била използвачка,аз и казах,че не мога да се залепя за нея и да не излизам,когато тя не го прави,при което тя не писа и до тук.Аз искам да започна друг живот,запазвайки спомените,мисля,че това ще е добре и за нея,но все още съм леко объркана и за това искам съвет от вас-как да постъпя нататък.Благодаря за отделеното време!

DontWorryCutUrVeins
09-14-2010, 21:56
Еми мацка ако ти е толкова добра приятелка ще се осъзнае и ще се оправите.А по това което прочетох започвам да се чудя дали тя не е лицемерката.Ако на мен някоя макар и добра фр ми каже "искам да съм нафукана кифла ,ама като не съм с теб не ми обръщат внимание " макар и не в прав текст ще я за*ба! другото което е супер тъпо и ограничаващо е да излизаш само и единствено с един човек! така че моя съвет е да продължиш да се събираш с "другите" пък тя нека да си се кефи на "анархията" в "обществото".

GD
09-15-2010, 09:40
Според мен не ти е никаква приятелка би трябвало да те подкрепи ти искаш с друга компания неможе все вързана да седиш за нея и т.н. Поговорете. ;)

ShiningMoon
09-15-2010, 21:31
Мерси много на вас двечките,всъщност се чувствам много добре така-независима от никого,бих говорила с нея за това,но добре я познавам и тя си има едни виждания за нещата,които подкрепя,мен обаче тези виждания ме изнервят,друг е проблема,че тя изкривява нещата в нейна полза,тоест,когато излизаме ние я каним с нас,а тя казва,че никога не я викаме,тъпа работа.Няма значение,благодаря отново!