PDA

View Full Version : Как протече вашият 15ти септември? Разкажете ...



SladkaZagadka
09-15-2010, 05:57
Разкажете ...

xKiFlA
09-15-2010, 06:04
сега отивам :-k :booooomb:

Force_bladeR
09-15-2010, 06:53
както винаги едно и също... отидох и се върнах, нищо специално

Martio
09-15-2010, 07:20
както винаги едно и също... отидох и се върнах, нищо специално

RoSKo0o0
09-15-2010, 07:24
Еххх... сега бях на първия ви учебен ден, ученици :( Радвайте се просто на моментите в даскалото, защото са най-хубавите... толкова много ми се ходи, но ... вече връщане назад няма :)

sladuranata1112
09-15-2010, 07:33
ем тази година бях в ново даскало... отидохме първо в класната стая запознахме се и после на двора 30 мин и си отrдохме :D

AlMiNaToRa1
09-15-2010, 07:41
Все едно сме се събрали в махалата на седянка.
1.Учителите клюкарстваха,то не бяха шушукания, то не бяха мимики, жестове, то не беше захаросано поведение.
2.Учениците...липсваха.Поне 30% от тях.Имах чувството че съм в друго училище.
3.Директорката странно какво беше пила, пушила, шмъркала и един господ знае какво...едва се държеше на краката си, но както винаги гледаше с един ледено студен и празен поглед.Нищо не разбрах от речта и, освен че видиш ли учениците били като цветята. :lol: И през цялото време четеше, явно нищо не може да влезе в празноглавата и тиква.
4.Кмета,по-точно кметицата дойде да покаже новия си тоалет явно, каза само"Скъпи ученици, уважаеми учители и родители...бля...бля..успех пез новата година" и тва е.
5.Класната-същата като миналата година, още от първия ден взе да се прави пак на важна.Тая година тва, тая година онова, ама няма да е като преди, ама еди си какво...Ама я си....чети дневника... 8-)
6.Училището - ебаси, по чиновете беше пълно с прах, а кофата в стаята беше пълна с отпадъци :shock: Странно кой е преявал и препивал там лятото
7.Програмата-Е НЕ!Най-невъзможната програма,пълен ужас.
Натряскали са ни някакви тъпи ЗИП-ове!Зле зле зле!

KumchoValcho
09-15-2010, 08:07
Ми..не много хубаво
Макар че втора година вече съм в тоя клас пак бях някакъв неуверен и сдухан 8-)
Може да седя до един социопат, защото всички други си намериха дружки, а моята фр вече не живее в Бг и напусна класа :(

rebeccaa
09-15-2010, 08:13
Ми нормално..Ново даскало, нови хора.Запознах се с класа.Класната ми се вижда няква печена.Цяла година 1 смяна У Ж А С.

fboy2
09-15-2010, 08:26
Можеше и по добре .. плюнчиха се 30 мин после и 15 мин и класната .. апък за съучениците - всеки се мисли за най-важния и най-вървежния , ама да то бързо ще премине.. :P :) :) :) :)

TykaSePisheNick
09-15-2010, 08:31
Още не съм отишъл.2-ра смяна ftw

kristal4ee
09-15-2010, 08:31
беше уникално :-P :-P :-P :P само където ми беше студено :-x :-)

cunt
09-15-2010, 08:38
Еххх... сега бях на първия ви учебен ден, ученици :( Радвайте се просто на моментите в даскалото, защото са най-хубавите... толкова много ми се ходи, но ... вече връщане назад няма :)
стига лъга хората :D

Dr3amy
09-15-2010, 08:42
Значиии.. Тази година ще е яко.. Има 2 пекани българина в моя клас, 6 пекани испанчета и другото лиготинки.. Ммммм има една яка първокурсничка, дето ш ми хапне морковчето с това пиърсингче.. :oops: :oops: :oops: Програмата е яка.. по - яки учители.. Кво ти пука майна.. Беше яко.. Аз през 2 минути питах класния.. Свърши ли? Може ли да си ходим? ... Най - пекания от класа съм аз.. И директора когато водеше лекцията кааза.. Да не правите глупости, не може да извършвате психическо и физическо насилие върху другите и гледаше мен.. странно защо.. :shock: :shock: Ще е яко и ще е по - лесно.. Не съм се виждал със старите даскали.. и сега като видя 20 годишната ми учителка по физическо ш си я гушна.. :oops: :oops:
ОоОоОо брат и нова българка.. Ебахте му.. Не съм ли късметлия по дяволите... Утре ш бъга секси... :oops: :oops: :oops: И такос... Всичко е толкова яко и нереално.. Ще е по - лесно от миналата година.. програмата ни е много по - лека.. Аууу... :oops: :oops: 8) 8) 8) 8) :grin: :grin:

ameli
09-15-2010, 09:35
Dr3amy - по-лигаво и дребно не успя ли да го напишеш?

Моят 15 мина добре. Като изключим факта, че "приятелките ми" ме зарязаха и трябваше да ходя пеша сама.. добре поне, че са в други класове да им се правя на сърдита 8-)

Отидохме, строихме се.. някакъв поп ни плямпа, директора представяше новите учители.. и после влязохме. Нямаше дъжд от моркови, което беше добре :lol: В класната стая класната ни говори, пробва и на английски, но ние я гледахме като извънземно и се отказа 8-)

Даже не се запознахме класа :shock: Сичките се изпариха на бегом като каза, че сме свободни. Само с няколко човека поговорих и това беше. После отидох в старото си училище да ги видя, но бяха свършили.

По-страшното е утре :lol: Успех на всички зайци, а големите не прекалявайте с морковите :lol:

sylvania95
09-15-2010, 09:48
Ами нов клас, нова госпожа...половин час и повече стояхме отвън да слушаме тва дето сяка година го приказват едно и също...после още половин час с госпожата в стаята (най-хубавата стая в даскалото) :P :grin: ....бла бла..още от утре си започваме сериозно с ученето на езика :smt022 :-# и..така...общо взето-УЖАС!

MaLty
09-15-2010, 10:08
УЖАСНО !
Отидох закъсняла естествено 8-) седях половин час да им слушам тъпотиите .. после с класната сичко окей .. После ми стана зле,щях да повърна на сред Враца .. после да припадна .. ревнах от болки в корема .. абе мани,по ужасен 15 Септември не съм имала ..

Dr3amy
09-15-2010, 10:12
Dr3amy - по-лигаво и дребно не успя ли да го напишеш?


Мога, сто ? Ко давас? :oops: :oops:

spopi
09-15-2010, 10:21
Ми добре общо взето като всяка година.Директорката се с същата реч научих е наизуст за тези 5 години.Нови ученици се едно.Класната пак почна да вика. :)

IAmJustAKid
09-15-2010, 10:37
Мм нищо интересно .. целиха ни с моркови :lol: мен не ме уцелиха .. :P
Класната говореше някви неща. . бла бла
Мислех си , че всички ще ги е срам , а още от първия ден викахме.. даскалката едва ни укроти :razz: :razz:

Eliii
09-15-2010, 10:50
Едното ми чаве закъсня и звъннах на другото да ме земе. Бях си с мойте си чавета. На другите изобщо не им цепя басмата - не ме кефят.

И се скарах с една бЕсна шофьорка :smt098

awerw
09-15-2010, 10:51
И такам отидох аз и татко веднага се беше наместил и той там :D се пак имаше и деца с родителите си и аз бях сам и се чудех ко да прая имаше едни с табели ама бяха от другата гимназия и по едно време една госпожа ме опъти накъде да се престроя и забелязах че всички са поне по двама май и се пак стоях прав 30 мин и не бях закусвал и докато стоя нещо като камшик ме шибна по гърба :x а то бил морков :oops: и после влязохме и повечето объркаха стаите 8-) но аз не :-P след това оправихме се с класната и в наща стая имаше едно момче от А клас и му викам излез бе ама той срам ли го беше неще :? и като дойде директора така го опъти чее :razz:

И това е накратко 8-)

Reall
09-15-2010, 11:04
Тази година не закъснях. 8-) Отидох си при класа, поговорихме. Директорката започна да говори, някакви хора пееха фалшиво, влязохме в училището и се настанихме по стаите. Класната ни пак я смениха. Тази поне е по-забавна. Програмата ни е повече от ужасна. Това е. :D

mlakniwe2
09-15-2010, 11:07
Ми както винаги почнахме в 9ч, директорката се изказваше 20мин, после ние влязохме последни ест, после класната ни каза предметите и даскалите и програмата и тва е :-o а програмата ми е супер гадна, отново имам 16 предмета като миналата година

Hristova
09-15-2010, 11:22
отново имам 16 предмета като миналата година


Аз 17 :( :( :( :-x

Можеше и по-добре, заболяха ма краката да седя права и на слънце.

SladkaZagadka
09-15-2010, 11:28
Първо ме наваляха някакви използвачки от миналата година :o , изслушахме 50-минутната реч и песента на попа ...

Влезнахме в стаята, всичко се подреди повече от перфектно, дадох няколко букета и това е ...

pisety000
09-15-2010, 11:33
Амии супер мина...видях си момчето което харесвам :smt007 :lol: плика със учебниците ми се скъса и едвам ги носех.... видях си приятелите и такааа както обикновено :lol: :lol: :lol:

EsteticLoff
09-15-2010, 11:33
Ахахахахах амии днес мина дооста добре... много по-добре отколкото очаквах :lol:
Станах в 6.30 оправих се, на спирката ии хооп в даскалоо :D Гледах големите без униформа и ме хвана срам :Д Ама то пък на нас ни бяха казали, че би трябвало да сме си с бяла ризка и вратовръзка .. ениуей намерих се там с едни момичета ии .. и тръгнахме да дирим класа :lol: Намерихме го, седяхме и изведнъж директорката дърдори дърдори и спря, висчки почнаха да се смеят и обърнах се надясно и гледам - летят морковиии :shock: :razz: :razz: :lol: Доста яко летяха, но аз се отървах .. всички минаваха покрай мен :D :grin: :lol:
И така, мислих, че ще е по-зле :lol:
Аа и понеже аз съм А клас, при нас дойдоха 12а клас с по едно цвете в ръка, дадоха на всеки, хванаха ни за ръчичка и ни заведоха в една класна стая (не беше нашата) .. беше мн яко 8-)

XheroineX
09-15-2010, 11:40
Все едно сме се събрали в махалата на седянка.
1.Учителите клюкарстваха,то не бяха шушукания, то не бяха мимики, жестове, то не беше захаросано поведение.
2.Учениците...липсваха.Поне 30% от тях.Имах чувството че съм в друго училище.
3.Директорката странно какво беше пила, пушила, шмъркала и един господ знае какво...едва се държеше на краката си, но както винаги гледаше с един ледено студен и празен поглед.Нищо не разбрах от речта и, освен че видиш ли учениците били като цветята. :lol: И през цялото време четеше, явно нищо не може да влезе в празноглавата и тиква.
4.Кмета,по-точно кметицата дойде да покаже новия си тоалет явно, каза само"Скъпи ученици, уважаеми учители и родители...бля...бля..успех пез новата година" и тва е.
5.Класната-същата като миналата година, още от първия ден взе да се прави пак на важна.Тая година тва, тая година онова, ама няма да е като преди, ама еди си какво...Ама я си....чети дневника... 8-)
6.Училището - ебаси, по чиновете беше пълно с прах, а кофата в стаята беше пълна с отпадъци :shock: Странно кой е преявал и препивал там лятото
7.Програмата-Е НЕ!Най-невъзможната програма,пълен ужас.
Натряскали са ни някакви тъпи ЗИП-ове!Зле зле зле!


Абсолютно същото беше и при нас...само като изключим №6 и №4 :oops:

awesomesheepy
09-15-2010, 11:52
как да мине..
отидох за малко,и после с половината мацки от класа се мотахме 8-)

Нищо специално..
От утре се почва..
:/

BaffaLsc
09-15-2010, 11:55
Амии бях меко казано РАЗОЧАРОВАНА от новите ученици ,но като цяло беше добре :) Доволна съм от новия ни класен ,доволна съм и от учителката по химия и физика :) И стана така : отидох ,седях там ,излезнах с едни мои съученички ,говорихме си ,видяхме се и се прибрах :)

LoveLetter
09-15-2010, 12:20
За късмет не седях, както предните години 1 час на двора. Отидох, без излишни приказки ни пуснаха вътре, казаха ни програмата за 10 минути и айде. :D

Moxley
09-15-2010, 12:24
Нас ни бомбандираха с моркови като луди...нали сме зайци сега...ама другата година е наш ред! :smt001

sunisup
09-15-2010, 12:27
Не се запознах с никой от класа.Повечето явно се познават от преди...абе не останах доволна.

xWandereRx
09-15-2010, 12:32
скучно

dqvolcheto9
09-15-2010, 12:37
супер беше .Новият клас са супер печени .. класната е н1 :) Мн се кефя ,че ще ходим с мн як клас на екскурзия :grin: Общо взето -супер малко новите учители са ми странни ама ще свикна :)

betkata9514
09-15-2010, 12:42
Еми сега в новото у-ще всичко беше нормално а толкова се притеснявах . .. 60% познавах учениците имах и доста познати и фр от самото у-ще ..

хахах . . .. ще видя утре как ще мине като сме зайчета и ще ни хранят с моркови :дд

DieselBlood
09-15-2010, 12:47
Отидох там,видях,че повечето момичета са станали по-грозни и от преди,видях класната(беше си направила невероятно тъпа прическа),видях новата директорка(беше облечена в стил 1965).Утре съм втора смяна,не си знам програмата,но не ми и пука,щото утре отивам с една тетрадка.

NothingSpecial
09-15-2010, 14:44
Оооо , супер беше :-D Директорката нещо се обесняваше отново , но никой , ама абсолютно никой не я слушаше .. естествено.. :lol: Поговорих си с класаа , когато влизахмe по стаите ни пуснаха малко Rammstein.. нали тaкова все пак сме немска гимназия.. хъхъ :-D Ще имаме много нови учителии и ще сменяме постоянно кабинети.. + т'ва ни преместиха в друга стая.. но общо взето беше хубав ден , весело си е на даскало 8-)

theBADone
09-15-2010, 15:18
Ами.....стояхме прави на двора,докато малките пееха песнички и директорите изнасяха речи..след това се качихме в стаята,поговорихме с класната и всеки откъдето е ...... :)

WaterLilly
09-15-2010, 15:37
Ходих в черно, в тон със събитието, закъснях малко и пропуснах началото, не видях нищо от идиотските им народни танци и пеене, понеже бяхме много назад (не че исках), влязохме най-накрая в новата стая, седяхме 3 минути и си тръгнахме. End of story.

smiirnoff
09-15-2010, 15:40
ЗЛЕ ЗЛЕ ЗЛЕ
И аз ще почна да изброявам о.О:
1. Докато се довлека до училище трябваше да изчакам 3 мутриси в метрото да минат, че да мога да се нагъчкам в шибаното метро. То бива и овци, ама тея са бахти подивелите идиоти.
2. Половината от класа ми са станали некви 5метрово гиганти, а аз се едно съм се смалила о.О - поне момчетата са си махнали тъпите мустаци :Д:Д:Д
3. Тъпата директорка дрънка половин час некви глупости, а микрофона ѝ май беше изключен и нищо не се чу - ама се едно пък някой седи да я слуша о.О
4. 3 тона моркови изсипахме върху тия зайци - а тея новите зайци баси и мутантите - момичета, момчета, 'сичко живо 8 клас са некви глигани о.О - к'во ядат не знам, ама са баси грамадните ...
5. Нашокаха главата на директорката с един морков :lol:
6. СЕДЕМ нови предмета - е б и му майката просто О.О - ще сме с харпията по химия, с някъв нов по история, дето за първи път стъпва в нашето училище - а той някъв висок 2 метра, широк още толкова, като скала изглежда, с физиономия на ония кучета с обърнатите очи ... зле
7. Програмата - пълен фейл - от зле по - зле ...

Поне после си изкарахме добре и чакам да дойде утре, че поне да ги видя тия новите учители, дето ще ми преподават, щото е яко зле положението .. Пфу.

Govnyo
09-15-2010, 15:56
отидох с мотор, след това изпих три хапчета "Сталон" и изчуках приятелката си, която има 6 цици щото е генетично по-добра, след това директора дойде и ми стисна ръката и ми даде медал и след това с трима приятели играхме хоро голи

bloodysunrise
09-15-2010, 15:58
:smt006

sapphire5
09-15-2010, 16:03
Утре съм втора смяна,не си знам програмата,но не ми и пука,щото утре отивам с една тетрадка.

ии аз т`каа :razz: :razz:

electraa
09-15-2010, 16:48
тъпо?

sladkish_14
09-15-2010, 17:08
Много се уморих бе хорааа...
Станах в 6:00, за да си направя косата. Бързах за влака, после ходих на другия край на кафе, после се върнах до училището. Краката още в 9 ми бяха 'мазало', когато отидох вече бяха почнали гледах зайците, радвах им се на тях най-много. Видях се с класа, но се напрегръщах само с някои. Беше вълнение наистина. Хубаво. После ходихме на 'главната', където в минута покрай ПРЕТЪПКАНОТО кафе минаваха по 100-200 човека. Беше пълна лудница. Даже едното кафе го бяха затворили та всички се бутаха в другите 3, които бяха и едно до друго .. та КИФЛИ BOW.. Някой се бяха направили все едно си отиват на бала, абе думи нямам. То бяха прически, гримове, токчета, рокли... после център, и влака. Върнах се премазана. На всичкото отгоре и проблеми имах.. абе повече очаквах. Исках честно да си кажа, да си влезна в класната стая. Но нищо поне видях любимата си учителка по БЕЛ, която миналата година се пенсионира. Много тъжно ми стана ;[

eminemfenka
09-15-2010, 17:15
Ами отидох до новото ми даскало преди да влза се спънах два пъти и като влязох още 1 / 2 :D .. Замеряха ме с моркови,някой дружелюбно ми предложиха моркови и така.. Намерих класна,клас.. Не съм много очарована , запознах се с няколко човека от класа и от даскалото ... Видях няколко познати интернет лица и така ..общо взето не беше нищо специално :)

danibebi
09-15-2010, 17:21
Лично за мен мина перфектно. :grin: Запознах се с едно момиче и още едно познавах от преди (незнаех,че ще ми е от класа,но като разбрах много се зарадвах :) ) ии такам.Всичко беше супер.Най-хубавия ми 15-ти септември. :-)

xoxi
09-15-2010, 18:07
За малко да закъснея, защото така се бях заплеснала сутринта, че ако не ми бяха звъннали, щях да закъснея още първия ден 8-)
Стояхме на двора 100 часа, заболяха ме краката, не си усещах коленете и ми беше станало много топло.
Радвам се поне, че класната стая не е на последният етаж, та няма да ми се налага да изкачвам всички стъпала. Запознахме се с новата класна, дадоха ни програмата (която ме ужаси), разясниха ни някои неща и айдеее.. кой от къде е.
После цял ден се размотавах с една съученичка, едва преди малко се прибрахме. Разказвахме си за лятото, обсъждахме разни неща.. добре мина деня!
Като цяло хубав 15ти септември беше 8-)

SteamLaB
09-15-2010, 18:10
Както другите освен да гледам пак учители нищо хубаво... :-x

PlOk
09-15-2010, 18:12
Закъснях естествено.. :D Докато си намеря класа мина един час сигурно ;д После влезнахме в стаята говореха ни нещо и ни пуснаха и после кой от къде е :wink:

BloniTka
09-15-2010, 18:17
Малко депресе го раздавах 8-) ахах след около препичането близо час на тва слънце, ни вкараха в класните стаи .. продиктуваха ни ужасно натоварената програма, и после целия клас отидохме на кафе .. мисля ,че последното беше най -хубавото от целия ми " празник " . :)

GossipGirl89
09-15-2010, 18:20
На мен ми беше първи студентски учебен ден вече в 3-ти курс :D
Общо взети нищо интересно - стояхме 1 час на лекции, после 2 в кафето и се прибрах

sm_95
09-15-2010, 18:24
Ами в 05:30 реших че не ми се спи повече. Измъкнах се от леглото. Измих си събите ала бала... Направих си сандвич. Изправях си косата половин час... :D Събудих майка да и кажа че тръгвам. Замъкнах се до една приятелка да я измъкна от тях.
Отидохме в даскало, мотах ме се пак горе/долу половин час, намерихме си класната. Излязохме навън, където зайците вече се бях строили.
Класната и още някакъв господи обесняваха на всички деветокласници, че ни е забранено за хвърляме моркови... Програмата започна. Олеее бяха ни сложи някви супер загубени водещи (или просто са се притеснявали) Минаха мажоретките на училището, които междо другото са супер флегматични и без чувство за ритъм (поне танца им беше такъв днес). Минаха певците ала бала... Излезна новата ни директорка, която беше по притеснена и от зайците. Каза там нещо... И изпратихме зайците по класните стаи, естествено под дъжд от морковчета.
Влязохме в класната стая, пак ни дрънкаха там нещо си и ни пуснаха.
След това ходихме на кефе с едни приятелки и т.н.

MattFTW
09-15-2010, 18:56
Имал съм и по добри :D Първо ни извикаха в 9 часа във вътрешния двор!! Там гледахме как пеят малките дечица, после ни казаха имената и стаите в които трябва да влезнем !! И госпожата дойде чаак в 12 часа :shock: поне там се запознах с 5,6 момчета и си бъбрихме и се смяхме .. също се смяхме и на лелката дето чисти защото тя малко бие акцент на селянин .. "я ела ся тука и после излез през вратата, че ми пречиш дя чистя бе ! " :D И после се запознахме с класната, а след това с даскалката по Инглиш :-D и после отидох на билярд с приятел и се върнах в хоум

IncHeTy
09-15-2010, 19:08
Еми добре,но страшното започва утре. Отидох навреме,лафих с приятелите малко,после почнаха едни речи от директора и кметицата. След това гледахме мaжоретки,балет,песнички,ст ихчета и т.н Класната ни говори там малко,още 2-3 учителки се представиха кои са що са,лафих малко с 1 приятелка и си заминахме ;d

Tempest
09-15-2010, 19:53
открихме годината, бяхме в класната стая за малко, после ходихме на кафе 4мата най-сериозни човека от класа.. после хоихме да ядем с един, после ходихме на мач.. паднахме.. прибрах се, седях малко на компа, ядох и те! :D

StromaeKiss
09-15-2010, 20:20
Доста добре. Видях бившия си,даде ми морковче :grin: (понеже съм заек в ново даскало) .. има симпатични хора.. а утре ще се запознаем,надявам се! :P

nefchi_bs
09-15-2010, 20:22
Цял ден мощно гърмежи хах

kuklichka_bg
09-16-2010, 11:16
на даскало
кафе
на даскало
кафе
купон 8-)

xKiFlA
09-16-2010, 12:45
Ужасно. бях на двора 50мин права и ме заболя краката и корема ме заболя и вече неиздържах и ми стана зле :? после добре че тръгнахме към стаите и аз естествено последна :D така си изгубих класа и си забраих и номера на стаята :shock: влязох в някъв клас да питам каде е моя ..и още преди да питам няква ядосана госпожа ме изпъди :shock: пред всички вика че тва не ми е клас да излизам :? накрая намерих класа и влязох и всички ме погледнаха мн на криво и класната най вече. бах новата закъсняла ученичка :D :oops:

Tempest
09-16-2010, 13:05
Нас ни бомбандираха с моркови като луди...нали сме зайци сега...ама другата година е наш ред! :smt001

мило дете, вашият ред е след 3-4 години ;)

karinchety
09-16-2010, 13:09
Аз какт0 винаги пях 8) Поднасях букети ..а у 8-) Новата ми класна ме обича повече от децата си ...всички учители ме прегръщаха и целуваха...а миналата година не остана учител на който не съм му вдигнала кръвн0т0... :D После с моите луди съученици...(много си ги обичам :smt006 ) Като цяло мина добре :)

fuckme
09-16-2010, 17:22
в началото беше доооста тегаво, защото бях с приятели и с техни други приятели, които не познавах.ядохме мак доналдс, пак спечелих чаша 8-) после пушихме наргиле, огроомно, стана ми лошо и гадно, после обаче ми мина и ми стана супер доброто настроение. после обикаляхме из центъра и за завършек вечеря със мама, татати ии сестричкатаа :lol: ии едни семейни приятели и такам. беше яко. пък и даскалото е супер яко ремонтирано, не ми се иска да се местя другата година, ама няма как 8)

TVDQueen
09-16-2010, 17:51
Малко тъпичко, ама сега :)
Първо се срешнах с една френд и отидохме до даскало.Лафихме малко с други френд и тръгнахме да дирим класа.На петата минута (да не повярваш) го намерихме :lol: После крещяхме,говорихме,смяхме се и стояхме прави към час и половина (без да виждаме нещо от програмата)Е, не е голяма загуба.Един поп ни пя,после директорите (цели трима божкеее и с техните речи :? ) Песнички и танците на малките, които вече знам наиизуст .. абе тея хора трябва да си обновят плейлиста :? След това почнахме да гоним класа, който не щеш ли взел, че тръгнал да влиза :D Настигнахме го веднага, след това малко на бегом до класната стая за чинове :lol: Взех този, който искам 8) И такам държа ни класната (не ни е сменена ухууу :grin: ) После ни пуснаха и с френдките къде,къде еми разбира се в мола :-) И така горе-долу мина окей

bloodyF
09-16-2010, 20:53
в даскало голяма тъпотия....помагахме с една приятелка нещо на класната в учителската и не си видяхме класа въобще.
после се разхождахме и бяхме на кафе. Изгубих си портмонето, в което имаше 25 кинта...уотевър...яд ме е за портмонето, и за парите де.. :(
след това бях на рожден ден, детски при това, на братовчедка ми.. ;д
вечерта отидохме навън с момичетата,защото всички момчета се бяха изсипали на РД на едно момче от класа. И се напихме заради мойто портмоне и заради училище.
После се видяхме и с момчетата.
После се прибрах.
После си легнах,защото бях много зле.
И така. Беше много доволен 15ти...като изключим парите ми. :( :( :( :( :(

rosencetooo
09-17-2010, 05:19
М нищо особено завъртих се за 15мин. и от там отидох на кафе с 2 съученички.. от там се прибрах и брат ми дойде ме взе за плаж ;д
Вечерта излязохме с приятеля ми и ходихме на гости на една приятелка на по бира ;дд

brokeninside13
09-17-2010, 16:13
кафе
даскало
mcdonalds/kfc
из софия
у нас
купон

SummerDream
09-18-2010, 18:39
`Айде и аз да с разпиша с 3 дена закъснение ;д Пълна ебавка беше 15ти..да им имам и тържеството, и всичкото..Викат ни в 8 и 30, почваме един час по-късно, новата директорка говори и никой не я слуша, "тържеството" беше под всяква критика...Зайците ни бяха някви супер подплашените, събрираха ни морковите, не ни даваха да ги целим..абее 8-) Отгоре на всичко два часа трябваше да чакаме класната да си оправи документацията, класа, естественно се разделихме на обичайните групички, цялото даскало се изсипа в Плейграунда /кафето до училище/, стояхме, лафихме си..та, видяхме си класната, пълния ужасТ е, клонинг на старата, програмата ни е меко казано ужасна, всеки ден са ни натряскали по 3-4 разказвателни предмета, 7 часа, 2ра смяна, цял ден на даскалоо, баси -.- После ходихме пак на кафе някои хора, мотахме се ии така..Общо взето, не сме особенно очаровани, както се очакваше 8-)

Witch94
09-18-2010, 19:03
Около 2 часа имаше тържество, поне 10 човека изнасяха речи, излизаха талантите на даскалото - брейк, някакви латино танци, народни танци, певци, забавно беше. След това ни викаха по класните стаи да ни дадат програмата там, и ние зайците да се запознаем с класа и класната. И толкова :D

xXxGodfatherxXx
09-18-2010, 19:28
Ми интересно мина като цяло отидах там 1 час по рано :D стоях и си киснах после са насъбраха хора намерих си новия клас стояхме там 1 час киснахме слушахме някви говорят .... После в класната стая и кафе и така мина деня..Само един гаф стана един маняк от другия клас му разлях кафето вурху него :D :D извиних му са там и така след малко го гледам идва кам мен и ми жика ела да ти кажа не6то и аз са навеждам леко да го чуя и като ми са оригна но ухото ...... И КАТО МИ СА ОТКРИ :razz: :razz: :booooomb:

YSMF
09-18-2010, 19:48
Отначало беше страшно :lol: Не познаваш никой, не знаеш как ти изглежда класната, абе притесних се. После открих някои хора от бившия ми клас, говорихме 5 минути, после се появиха и някои от моя профил и отидох при тях. След около 10 минути лутане най-сетне открихме къде се строява класа.
После дойде директора /тогава изобщо не го виждах, после от клипчета разбрах как изглежда 8-) /. Един нисичък с мустачки, по-приятен е от предишния. После като почнаха едни речи от знайни и незнайни. Някакъв от Народното събрание, общинари и всички решиха да се изредят да казват речи :? Не разбрах какво търсеше шефката на социалното подпомагане при нас, но и тя врътна една хубава реч...оффф. Поне класната е супер яка и мъжката част от даскалото завиждат на господин Христов за нея :D

ImmortalSportFreak
09-18-2010, 19:50
Отидох сутринта,срещнах приятелчетата си и си приказвахме.Изслушахме речите на директорката и няколко песнички изпяни от зайчета(всъщност повече си клюкарствахме,отколкото да слушаме.. ;д).Имаше и дъжд от моркови(задължително е така всяка година,странно че 8 клас не забелязах морковчетата).След това се събрахме няколко човека и отидохме в Борисовата градина(Ариана по-точно) да караме водни колела! :grin: Разхождахме се,приказвахме си.. после компанията се разделихме,изпратих едно момиче до тях и така... След това също си прекарах готино - ходейки срещнах няколко бивши учителки и съученички съвсем случайно! :grin:

vampire_girl_9
09-18-2010, 20:02
емм,ест позакъснях..бях посрещтната с "Добро утро,пиянице",както ми беше обещано xDD
Директорката си каза мъдрата реч,един пич почна да ни пее нещо в стил Red Hot Chili Peppers,а друг пич дрънкаше на китара,после обърнаха на чалга и тълпата пощуря xDD
..нова класна,изглежда свястна,пък ще видим :]]
събрахме се 10ина човека и си направихме разходка до НДК,после и до Борисовата..и такам :]]

Unendlich
09-18-2010, 20:52
- Станах в 9 без 15, оправих се на бързо (сравнително), забрах приятелките ми и отидохме на училище в 10.
- Зайците тъкмо влизаха, а на другите им бяха обрали морковите, а ние директно ги извадихме и започнахме с целенето.
- Намерих си класа: смях, шеги, весела му работа.
- Старата класна ни е. (бива, на мен не ми преподава де)
- Качихме се в стаята, която ни бяха "дали" - набързо програмата, за новите учители (т'ва всичкото трая около 15 минути) и хайде при г-жата от 8-ми клас.
- Там зайченцата милите супер изтръпнали, едни малки такива, сдуханки. :D Ние се смее, г-жата ни вика "Хайде де, вас чакам" (понеже и миналата година направихме този номер), предложихме 'и да я водим на кръчма. :D и така, седяхме там около 5 минути и си тръгнахме. Отидохме класа на кафе, там си изкарахме хубаво, после с моите приятелки на кафе и по центъра, ядохме, та така.. хубаво беше :)

Djenka
09-19-2010, 11:15
Мии... отидохме, стояхме в класната стая, ходихме по класните стаи да ни обясняват.. ии така :D :D

male91
09-19-2010, 13:27
Моят пърBи учебен ден мина като Bceки друг ден (caмо дето cлушах речи ...)

OtkrovennoBezrazlichna
09-19-2010, 16:40
ми отидох смях са на зайците дадох им по едно листо зеле
говорих си малко с даскалите
запознах се с новите даскали
и си заминах :Д :booooomb: :booooomb:

bebe7o
09-19-2010, 16:53
Как мина ли?! Много тъпо. Не помня да съм имала по-тъп първи учебен ден. Първо трябваше да съм с униформа, защото бях асистентка за вдигането на европейския флаг. Седях там като изтукана да ме гледа цялото ПМГ и цялата френска. Не че кой знае какво внимание ни обърнаха, ама все пак... После седях, слънчасвах, накрая не издържах отидах и се преобляках. После пааак слънчасвах, качихме се в стаята програми, учители, класната и притча разказа даже... Пълна простотия. После направо се прибрах в нас щото не бях в настроение за кафета и така.. Само празни раоти.

N0_feAR
09-20-2010, 09:38
един час скапани речи, после в едно кафе 3 часа киснене, после в една пицария да са натъпчем кат свине там около 2 часа киснене и после разходих кучето, прибрах са и откъртих кат пън... тадаа "великото" начало

kissofthehell
09-20-2010, 09:41
Станах 8 часа облякох са излезнах да закусвам купих букет говорих с един приятел после 2 часа прави наванка докато директора дранка после в 10:30 отидохме в класната стая говорихме блабла програмата ни даде после в къщи и играх на ПЦ :grin: