PDA

View Full Version : 15 септември



sashto22
09-15-2010, 12:42
Днес се навършиха 3 месеца откакто не го бях виждала... :х, милсех , че съм се отървала от мисълта за него, но съм грешала.Когато влязох в училищния двор, първото което видях е сиянието му.Уверена, крачех към училищната сграда...Той ме позна...не го очаквах.Гледаше в мен.Когато запя в мъжкия хор, аз не можех да отделя оочи от него, а когато той ме погледнеше и поглредите ни се срещаха , той се усмихваше с ъгълчетата на устните си и веднага сменяше погледа си, после стана така, че аз и приятелката ми отидохме в кафето, където бяха той и неговите приятели.Имаше една свободна маса, до тяхната.Когато ме видяха ме попитаха дали го харесвам, А аз казах не....Не можах да пречупя тази тъпа гордост... :х..Отидох до тоалетната и му изпратих смс - Just like you!...Веднага ме заподозряха и ме попитаха дали съм аз а аз се сетих,че ще тръгне да звъни, отговорих, че не съм и отидох в тоалетната за да изключа телефона си, а когато после го включих беше звънял.......

OneGuy
09-15-2010, 12:48
Преди да съм прочел темата ...


Не, не се забременява от 15ти септември

sashto22
09-15-2010, 12:49
това пък какво е

kradinero
09-15-2010, 12:53
това пък какво е

Поредния загубеняк/загубенячка.. спокойно не им обръщай внимание.. :?

Кажи му какво чустваш.. не се притеснявай.. дори и пред всички.. трябва да имаш смелост да му го кажеш.. Защото така може да се окаже несподелена любов, което е по-лошо за теб.. Кажи му че си ти.. Че ти си пратила смс-а и за да не си помисли нещо му кажи, че не си искала да го кажеш пред другите..

sashto22
09-15-2010, 12:54
Благодаря :)

sasha_90
09-15-2010, 12:54
Май само споделяш,но все пак ще ти дам съвет.
Попринцип съм против връзка с момче от същото училище,защото после ако не се получи е кофти.Но все пак ти си реши.Единият ти вариант е да се бориш за него,а другия е да го забравиш.

kradinero
09-15-2010, 12:58
Май само споделяш,но все пак ще ти дам съвет.
Попринцип съм против връзка с момче от същото училище,защото после ако не се получи е кофти.Но все пак ти си реши.Единият ти вариант е да се бориш за него,а другия е да го забравиш.


А ако наистина има чуства към него, защо да го забравя.. Те след това ще си останат просто приятели освен ако не е сериозно това заради което са се разделили.. Просто да опита.. може да се получи.. ако не стане поне ще знае, че е опитала.. а тъка може да си блъска главата после с месеци.. Така че мацка по добре действай.. :)

sashto22
09-15-2010, 13:01
Как да е боря дай някакъв съвет, защото миналата година се борих подарявах му неща, той пред мен казваше, че не ем харесва, а пред приятелите си, че може и да ме харесва..Може би в някой подходящ момент да му предложа...Примерно подарявам му голям плюшен мечок с листче, на което го питам.. :)

sasha_90
09-15-2010, 13:23
Как да е боря дай някакъв съвет, защото миналата година се борих подарявах му неща, той пред мен казваше, че не ем харесва, а пред приятелите си, че може и да ме харесва..Може би в някой подходящ момент да му предложа...Примерно подарявам му голям плюшен мечок с листче, на което го питам.. :)
Не пребързвай с подаръци,не всеки обича.Опитай да му привлечеш вниманието по-някакъв начин.За целта първо трябва да сте приятели,да си имате доверие.Ти ако си мислиш,че като сте се запознали и веднага си признала какво чувстваш и си му подарила няколко неща,ще го спечелиш лъжеш се.Едно момче не се печели така.Трябва да му покажеш черта от характера си,която е рядко срещана.Трябва да държиш на него,да бъдеш искрена.Не го преследвай прекалено,защото рискуваш да станеш досадна.

sasha_90
09-15-2010, 13:27
Май само споделяш,но все пак ще ти дам съвет.
Попринцип съм против връзка с момче от същото училище,защото после ако не се получи е кофти.Но все пак ти си реши.Единият ти вариант е да се бориш за него,а другия е да го забравиш.


А ако наистина има чуства към него, защо да го забравя.. Те след това ще си останат просто приятели освен ако не е сериозно това заради което са се разделили.. Просто да опита.. може да се получи.. ако не стане поне ще знае, че е опитала.. а тъка може да си блъска главата после с месеци.. Така че мацка по добре действай.. :)
Тя така или иначе пак може да си блъска главата.Нека първо се убеди,че той я харесва и тогава да действа.Представяш ли си какво може да и коства едно "не".Предполагаш ли колко гадно ще й бъде после?С какво желание ще ходи на училище?

Smrazqvashta
09-15-2010, 14:40
Кажи му, ама не мисля, че трябва да е пред всички.

BlackCross
09-15-2010, 14:52
Действай какво чакаш... :?

Di
09-15-2010, 15:09
Защо се дърпаш?

unbreakabl3
09-15-2010, 16:40
:shock:
Подарявала си му подаръци, а той дори казва, че не те харесва?! WTF?! И възнамеряваш да продължаваш..
Намери си друг начин. Така се печели момиче, не момче.. ;)

Punisherrr
09-15-2010, 17:08
Не пребързвай с подаръци,не всеки обича.Опитай да му привлечеш вниманието по-някакъв начин.За целта първо трябва да сте приятели,да си имате доверие.Ти ако си мислиш,че като сте се запознали и веднага си признала какво чувстваш и си му подарила няколко неща,ще го спечелиш лъжеш се.Едно момче не се печели така.Трябва да му покажеш черта от характера си,която е рядко срещана.Трябва да държиш на него,да бъдеш искрена.Не го преследвай прекалено,защото рискуваш да станеш досадна.

Много съгласна с това. :smt023

umri
09-15-2010, 17:35
Не пребързвай с подаръци,не всеки обича.Опитай да му привлечеш вниманието по-някакъв начин.За целта първо трябва да сте приятели,да си имате доверие.Ти ако си мислиш,че като сте се запознали и веднага си признала какво чувстваш и си му подарила няколко неща,ще го спечелиш лъжеш се.Едно момче не се печели така.Трябва да му покажеш черта от характера си,която е рядко срещана.Трябва да държиш на него,да бъдеш искрена.Не го преследвай прекалено,защото рискуваш да станеш досадна.

И да умееш свирките..., което не ми се вярва.

PyCoKoCkA93
09-15-2010, 19:05
Mило момиче,първо това с изпращането на смс-и от анонимен подател е адски тъпо..Ако му пращаш смс поне напиши коя си,за да знае човекът отсреща...А ако и той те харесва ще ти отговори или ще звънне :) И + това как може да си подарявала подаръци на момче,което не ти е гадже?Поне за мен отстрани това изглежда...жалко-просто един отчаян опит,за да му привлечеш вниманието...Трябва да покажеш характера си,вътрешната ти крассота,да те опознае и тогава евентуално,ако тооооолкова искаш можеш да му дадеш нещо ДРЕБНО(под дребно разбирай наистина дребно),а не плюшен мечок...С подаръци НЕ можеш и НЯМА да купиш нито вниманието,а още по-малко любовта му..Бъди естествена и всичко ще се нареди :) :) :)

soul1199
09-15-2010, 19:33
кажи му,че си ти,обаче насаме