PDA

View Full Version : Нещо се случи..



wasy
09-15-2010, 12:57
Здравйте нова съм тук и за първи път искам съвет от хора във форум. Историята не е много сложна или нещо такова, а просто е много объркващо за мен и не спирам да мисля за това. Преди време излизах с моята приятелка и с нейното гадже навън-по кафета. Но не съм забелязала никога, че нейният приятел, смисъл гаджето и, има някакви чувства към мен. Много странични наблюдатели са ми го казвали, но аз така и не повярвах,както и да е. След време се скарах с тях двамата и не си говорихме близо година. Сега отново сме приятелки с нея, но с момчето вече разговорът не върви, смисъл държи се студено, прреди винаги се държеше по "топло". Но това не е всичко.. онзи ден имаше едно събиране в града ни аз бях там и съвсем не забелязах присъствието му. Обърнах се и го видях и знаете ли.. сякаш нещо ме прониза в коремната област, сякаш ме удари гръм и немога да си го обясня. Никога не съм имала интерес към него, само той към мен при това ми го е казвал. Незнам какво беше това усещане, за това искам да ви питам за мнение .. ?

GD
09-15-2010, 13:03
Еми влюбена си в него, щом нещо е трепнало, но чак след година се е появило при теб. Относно момчето защо не го потърсиш и да му обясниш какво чувстваш и т.н ;)

sasha_90
09-15-2010, 13:13
И аз мисля,че имаш някакви чувства към него,но може би,не искаш да си го признаеш.

Marky
09-15-2010, 14:14
сякаш нещо ме прониза в коремната област, сякаш ме удари гръм и немога да си го обясня И на теб ли ти става така? Всеки път когато на живо видя яка пи4ка ми става така...

OneGuy
09-15-2010, 14:23
сякаш нещо ме прониза в коремната област, сякаш ме удари гръм и немога да си го обясня И на теб ли ти става така? Всеки път когато на живо видя яка пи4ка ми става така...
+1 Извод:Всички сме влюбени!

wasy
09-15-2010, 14:29
Хора как ще стане това? Ужас! Не ми харесва, не е мой тип, просто ми липсва приятелството му .. знам ли не е възможно. Може би просто преди съм го ценила много като човек..но това странно усещане, което ме прониза буквално тогава беше изненадващо..незнам объркана съм.

BlackCross
09-15-2010, 14:47
Влюбена си в него ,а той може да те избягва ,защото разбрал че знаеш за т'ва ,че те харесва.А и все пак си приятелка с бившото.Нормално е ,но ти вече си решаваш дали да излизаш с него не ние. ;)

7227
09-15-2010, 15:38
Влюбена си :)

Govnyo
09-15-2010, 16:31
де факто искаш да се вземеш с приятеля на своя приятелка, което те прави малка змия с цици

wasy
09-15-2010, 16:52
Напротив не искам да се взимам с него това казвам и аз, не е мой тип, не ми харесва, но просто незнам защо, когато го видях се получи така това ми е странното.. не съм влюбена в него имам си приятел..

umri
09-15-2010, 17:37
Яла си развалени дюнери... по тия събори кви ли не лайна продават.

soul1199
09-15-2010, 19:41
тръпката я има,ама той май не те харесва вече

Colouring
09-15-2010, 19:46
Глупости!Вие пък от къде знаете,че е влюбена?Може би просто изведнъж като си го видяла са изплували някакви спомени.Все пак не сте си говорили една година,а сега отношенията ви са обтегнати.Видяла си го,почувства си нещо(както каза ти.. сякаш нещо те е пронизало в корема) и толкова.Сама казваш,че едва ли изпитваш някакви чувства към него.Просто.. абе,как да ти го обясня?Нормално е.Не си говорите вече от толкова отдавна.. и просто изведнъж го виждаш.Каква друга реакция може да се получи?

wasy
09-15-2010, 20:46
Да и аз не мисля, че съм влюбена.. просто абе как да ви кажа много силно ме прониза това дали е от времето, я което не сме говорили по никакъв начин, дали някакви чувства.. наскоро го видях облегнал се да ме гледа отдалече как меря едни обувки и като се обърнах той сякаш се стресна и продължи по пътя си.. незнам ами това какво ли беше?