PDA

View Full Version : Космати или Обезкосмени ?



IzrudaBoss
09-15-2010, 17:26
Въпросите ми са главно отправени към момичетата......

Кажете как предпочитате партньора си ? Мн Космат , Умерено космат или Обескосмен .....

Какво мислите за космите по гърдите , по краката и по генеталиите на момчетата?

Чувал съм от баща ми , че жените обичат мъже с косми по гърдите понеже изглеждали по мъжествени. Вярно ли е ?

Какво ще направите ако си легнете с някой много готин пич и забележите , че има космати крака и 1-2 см косми по оная работа. Ще отложите ли сека ? Ще продължите , защото вече сте започнали и няма връщане назад , или просто ви е неудобно да откажете ? Или ще продължите с удоволствие без тва да ви притеснява.


Моля всеки който дава коментар да бъде максимално изчерпателен и да се аргументира ,а не да отговаря с по 1 -2 думички. Искам веднъж за винаги да разбера дали им е гадно на момичетата да го правят с космати мъже.


п.с Темата ме вълнува понеже съм на 15 и тепърва запо4вам да ставам мъж. Искам да знам има ли нужда чак толкова да се вманиячавам винаги да бъда гладко обезкосмен.

Ice_b0x
09-15-2010, 17:28
Тя рибата в морето, той тигана подгрява :grin:

Мойте крака са окосмени ама не с 1-2 санта косми, ами си ги поддържам нормално дълги... никоя не се е оплакала.

OneGuy
09-15-2010, 17:31
Ще бъдеш гладко обезкосмен ... само ако ти решиш ... може би жените след 30 харесват мъже с косми по гърдите ... не знам какво да ти кажа ще чуеш много и от 2те мнения ... едни ще кажат не харесвам мъже с косми ... други ще кажат не харесвам обезкосмени мъже ... и ще застанеш пред дилема :shock: :razz:

Ice_b0x
09-15-2010, 17:35
За всеки влак си има пътници. Едни харесват дебели, други -слаби ... космати - обезкосмени, тъпи фиешъни - образовани ...

umri
09-15-2010, 17:48
Глей да не ставаш годзила, всичко друго в рамките на нормалното... не е проблем. Поне при мен не е имало. Глей да поддържаш ташото обезкосмено, защото първо, че е по-хигиенично и не боде толкова и второ... изглежда малко по-голям, отколкото с косми.

PepSsSi
09-15-2010, 17:49
Не искам партньорът ми да е с кожа тип "бебешки задник" демек обезкосмен изцяло.
Относно космите по гърдите, предпочитам, ако има, да не са гора....тази част от тялото на момчето доста обичам да я притеснявам с поведението си :D многото косми ми пречат.
По краката ми е все едно, нека да му е по-топло през зимата ;)
По гениталиите не харесвам косми, искам да се наслаждавам на цялата гледка, да няма нищо скрито ;)

За да правя секс с някого, трябва да имам чувства към него ( ако щете ме обявете за старомодна, друго яче не мога!). Космите по гениталиите му няма да ме накарат да се махна от него. Сексът пак си е секс, макар и с косми Там. Ама ако иска разни музикални изпълнения, трябва да си тегли една кола маска ;)

Общо взето най-важното (според мен) в мъжкото обезкосмяване са подмишниците и гениталиите.
това е от мен, мисля,че бях изчерпателна :)

Bob0
09-15-2010, 17:51
За всеки влак си има пътници. Едни харесват дебели, други -слаби ... космати - обезкосмени, тъпи фиешъни - образовани ...
Точно така е \:D/

OneGuy
09-15-2010, 17:55
Глей да не ставаш годзила, всичко друго в рамките на нормалното... не е проблем. Поне при мен не е имало. Глей да поддържаш ташото обезкосмено, защото първо, че е по-хигиенично и не боде толкова и второ... изглежда малко по-голям, отколкото с косми.

Всичко добре ... но не мисля че обезкосмяването е добра хигиена ами точно обратното не ме разбирайте погрешно аз също си обезкосмявам змея и топките и мишниците и лятото краката ...

diana199406
09-15-2010, 18:43
Глей да не ставаш годзила, всичко друго в рамките на нормалното... не е проблем. Поне при мен не е имало. Глей да поддържаш ташото обезкосмено, защото първо, че е по-хигиенично и не боде толкова и второ... изглежда малко по-голям, отколкото с косми.

Всичко добре ... но не мисля че обезкосмяването е добра хигиена ами точно обратното не ме разбирайте погрешно аз също си обезкосмявам змея и топките и мишниците и лятото краката ...

Напротив!Вид хигиена си е!Аз личнио предпочитам обезкосмени мъже.Лично моя приятел няма косми по гърдите (не че ги обезкосмява просто си няма косми там).Това ми харесва страшно много.Друго си е да целуваш там където няма косми..много по-добре е. :D Сега го навивам за краката,защото ме дразнят там космите му. :lol: Общо взето дори някой да казват,че било много гейско аз не мисля така. :)

kireca
09-15-2010, 18:47
Гейско е :o

SEXTRAVAGANTE
09-15-2010, 18:48
Diana199406 ,
Абе то и аз нямам по гърдите и баща ми на моите години (20) и той нямал ама сега като го гледам какво елече има на гърдите свят ми се завива :D Ама пък мама не се оплаква :grin:

nefchi_bs
09-15-2010, 18:48
Не харесвам мъже без косми.С нормални по големина косми е добре.

Ice_b0x
09-15-2010, 19:23
Аз лятото ако не си обезкосмявам ташаците много се запотява, започва да мирише и да сърби :( Без космаци няма такива проблеми.

Предпочитам да се къпя веднъж дневно с бръснати ташаци отколкото, да се окъпя и след един час в гащите да мирише на спарени ..... :?

Smrazqvashta
09-15-2010, 19:27
Аз предпочитам обезкосмени.

YouDontKnowMe
09-15-2010, 19:46
До сега никога не съм имала предпочитания относно космите. Не ми харесват само тези по лицето (неоформените) и под мишниците. За другите ми е все едно , но да се има в предвид, че съм си лягала с <25г годишни , които все още нямат онова окосмение на чичка.
Ако човека има добра лична хиигиена, не ми пука за космите по краката, по животното и т.н.

exis7
09-15-2010, 19:52
Не искам партньорът ми да е с кожа тип "бебешки задник" демек обезкосмен изцяло.
Относно космите по гърдите, предпочитам, ако има, да не са гора....тази част от тялото на момчето доста обичам да я притеснявам с поведението си :D многото косми ми пречат.
По краката ми е все едно, нека да му е по-топло през зимата ;)
По гениталиите не харесвам косми, искам да се наслаждавам на цялата гледка, да няма нищо скрито ;)

За да правя секс с някого, трябва да имам чувства към него ( ако щете ме обявете за старомодна, друго яче не мога!). Космите по гениталиите му няма да ме накарат да се махна от него. Сексът пак си е секс, макар и с косми Там. Ама ако иска разни музикални изпълнения, трябва да си тегли една кола маска ;)

Общо взето най-важното (според мен) в мъжкото обезкосмяване са подмишниците и гениталиите.
това е от мен, мисля,че бях изчерпателна :)

+1

rooney95
09-15-2010, 19:56
Гейско е :o
Подкрепям те пич. По краката си е вече прекалено. 8)

Princessani
09-15-2010, 21:22
лично аз предпочитам интимните части около пениса да са гладки и подмишниците другото нормално окосмено.Не обичам да си бръснат мъжете краката и гърдите освен ,ако не е прекалено фрапиращо :D и естестевено без брада и мустаци :D :D

amazingwoman
09-15-2010, 22:30
Аз нямам претенции дали да имат или нямат косми, но смятам че без косми е много гейско. Лично моя приятел си има косми в рамките на нормалното. Аз си правя прически отдолу и се обезкосмявам отзад. Той предпочита да изглежда по ретро и си държи космите около пениса и на мен така ми харесва.

mynichka
09-16-2010, 09:41
обезкосмени :)

scanadal
09-16-2010, 11:40
Мъжете ги харесвам с косми :)

ImSoInLove
09-16-2010, 14:37
никви косми майнаа

DarthLord
09-19-2010, 10:10
Ще бъдеш гладко обезкосмен ... само ако ти решиш ... може би жените след 30 харесват мъже с косми по гърдите ... не знам какво да ти кажа ще чуеш много и от 2те мнения ... едни ще кажат не харесвам мъже с косми ... други ще кажат не харесвам обезкосмени мъже ... и ще застанеш пред дилема :shock: :razz:

+1

RAPTOR330
09-19-2010, 11:06
както ти е удобно е..някои ги искат окосмени(ама да не сте китеници :P ) други обезкосмени....вапрос на гледна точка,аз съм от първите

xinfamous
09-19-2010, 13:31
Гейско е :o
Подкрепям те пич. По краката си е вече прекалено. 8)

Според мен не е баш тъй,ама все пак гледай да си бръснеш слабините редовно! Пък и не мисля че има момичета дето биха се изкефили на момче с гори по гърдите и корема примерно,иначе всичко в рамките на нормалното е допустимо :)

SunShinePearl
09-19-2010, 13:55
Не искам партньорът ми да е с кожа тип "бебешки задник" демек обезкосмен изцяло.
Относно космите по гърдите, предпочитам, ако има, да не са гора....тази част от тялото на момчето доста обичам да я притеснявам с поведението си :D многото косми ми пречат.
По краката ми е все едно, нека да му е по-топло през зимата ;)
По гениталиите не харесвам косми, искам да се наслаждавам на цялата гледка, да няма нищо скрито ;)

За да правя секс с някого, трябва да имам чувства към него ( ако щете ме обявете за старомодна, друго яче не мога!). Космите по гениталиите му няма да ме накарат да се махна от него. Сексът пак си е секс, макар и с косми Там. Ама ако иска разни музикални изпълнения, трябва да си тегли една кола маска ;)

Общо взето най-важното (според мен) в мъжкото обезкосмяване са подмишниците и гениталиите.
това е от мен, мисля,че бях изчерпателна :)
и аз съм на същото мнение само че обичам да няма косми по гърдите мн ми боцка :)

karinchety
09-19-2010, 18:01
Аз примерно предпочитам обескосмни...Наистина е доста неприятно доло да има косми...Хайде за гърдите може съвсем малки,но в никакъв случай тип "маймуна" 8-) ...Краката по същия начин - да не са много големи.. :) Едно време символа на мъжественоста са били космите,но сега е точно обратното...Най-желаните и актьори и певци и вобще звездите от обществото а и дори по богатите момченца от мойто даскало се обескосмяват.. но не можем да поставяме всички момичета под един знаменател...всяко момиче има различни виждания и затова е по-добр,когато дойде моментът да поговориш с партньорката и да се разберете :) Моят приятел си ги маха навсякъде ,отвреме на време оставя по малко на гърдите и съм много доволна от него 8-) :smt007

d3nIs
09-20-2010, 15:03
Въпреки,че съм момче мисля,че е по добре да се бръснеш под мишниците и отдоло другаде не!!! :D защото е гейско :? :booooomb:

KumchoValcho
09-20-2010, 15:12
За всеки влак си има пътници. Едни харесват дебели, други -слаби ... космати - обезкосмени, тъпи фиешъни - образовани ...
Точно така е \:D/няма смисъл от повече коментари

И спрете да слушате бащите си, които са живяли в съвсеееееееееееем друга епоха за тея неща.

ПРАВЕТЕ С КОСМИТЕ СИ КАКВОТО НА ВАС ВИ Е КЕФ, А НЕ ПИТАЙТЕ ДРУГИТЕ.
Не е сложно ;-)

KumchoValcho
09-20-2010, 15:13
Въпреки,че съм момче мисля,че е по добре да се бръснеш под мишниците и отдоло другаде не!!! :D защото е гейско :? :booooomb:Дефинирай "гейско", мъжкарче.

laila_94
09-22-2010, 09:43
Чесно казано,не искам партньорът ми да е с бебешка кожа,да има по-малко косми от мен ..Но в рамките на нормалното.А за отдолу сам категорична,без косми .. гнусно ми е да има косми,да ми бучи докато правим секс .. противно е ,а и малко несправедливо,аз да се поддържам ,а човека до мен да е супер изоставен .. :):)

PyCoKoCkA93
09-22-2010, 09:47
Нямям претенции,просто от хигиенна гледна точка е добре да няма косми отдолу и на мишниците...За гърди,ръце и крака нямам претенции,даже смятам,че е по-добре да има-изглежда по-мъжествено :)
И да-не бих отказала секс,заради наличието или липсването на косми :D:D:D

Ekoto
09-30-2010, 13:55
Хм според мен подмишниците лицето и половите части са достатъчни :)
Бтв сега гледам половината момчета си махат космите на краката и на ръцете и веждите е къде им остана мъженственоста на тези хора :)

Fitty
09-30-2010, 15:01
Аз лятото ако не си обезкосмявам ташаците много се запотява, започва да мирише и да сърби :( Без космаци няма такива проблеми.

Предпочитам да се къпя веднъж дневно с бръснати ташаци отколкото, да се окъпя и след един час в гащите да мирише на спарени ..... :?
:razz: :grin: :-D :D и аз лятото съм така ако имам :lol: 8-)