PDA

View Full Version : Идеалният...или не точно



sundayy
09-15-2010, 19:47
Привет,
Ако си представим, че утре срещате едно прекрасно момче, докато сте навън с приятели, то ви кани на среща. Излизате веднъж - разменяте си телефонните номера, говорите си няколко пъти, след това излизате още два пъти. На четвъртата среща става въпрос кой на колко години е и изведнъж разбирате, че той е със 7 години по-голям от вас. Не знаете как да реагирате, тъй като с него се чувствате прекрасно и не искате да развалите всичко заради това. Бихте ли продължили да се виждате или бихте прекратили всякакви контакти с него?
П.С.: Ако може да пропуснете, че преди това щели сте да го питате на колко години е.

vagarious
09-15-2010, 19:50
Ами не, не бих прекратила контакти с него.Ако ми е хубаво с него и всичко върви ок - не бих го оставила, НО щях да си имам ВИНАГИ едно на ум. :)

mArMaLaDkA
09-15-2010, 19:50
Бих се уплашила. Много. 8-) И бих се измъчвала от терзания как ще я караме оттук нататък, 'щото заради годините ще имаме коренно различни възгледи. Ако е достатъчно убедителен и миличък, най-вероятно ще рискувам. Ако ли не - ще се отдръпна и ще му позволя да ми бъде добър познат. 8-)

tuzaro
09-15-2010, 20:07
ако ме покани момче на среща, никога нема да ида.

cherinka
09-15-2010, 20:07
зависи какви са ви акълите
защото примерно аз съм на 20, купонджийски дух ме е отпрал, излизам и с 35+ които също са купонджии, но разликата е, че те са по улегнали в главата, а понякога се държа като 15 годишна и нещата трудно ще се получат с по-възрастен от мен, който не харесва възпитанието и начина ми на мислене, освен ако пича не е на ръба на лудостта от любов по мен.

не знам какво си се запритеснявала и ти

като ти е кеф с някой, бъди с него, не е опоменато, че ще се жените или някаква друга простотия сериозна

човек се учи И от другите хора, така както ти ще научиш нещо от него, така и той от теб

на мен доста често са ми казвали, че когато съм около тях си припомнят 'младините' и с каква жизненост, сили и желание за живот са били, а сега нещата при тях са променени.

sundayy
09-15-2010, 20:10
зависи какви са ви акълите
защото примерно аз съм на 20, купонджийски дух ме е отпрал, излизам и с 35+ които също са купонджии, но разликата е, че те са по улегнали в главата, а понякога се държа като 15 годишна и нещата трудно ще се получат с по-възрастен от мен, който не харесва възпитанието и начина ми на мислене, освен ако пича не е на ръба на лудостта от любов по мен.

не знам какво си се запритеснявала и ти

като ти е кеф с някой, бъди с него, не е опоменато, че ще се жените или някаква друга простотия сериозна

човек се учи И от другите хора, така както ти ще научиш нещо от него, така и той от теб

на мен доста често са ми казвали, че когато съм около тях си припомнят 'младините' и с каква жизненост, сили и желание за живот са били, а сега нещата при тях са променени.
Чери, аз нямам подобен проблем. Говорихме с една приятелка и реших да пусна тема, за да разбера мнението и на другите :)

bilqnavod
09-15-2010, 20:20
Каквото и да си говорим 7 години не са толкова много... :)

MaLkaTa_LaDy
09-15-2010, 20:22
Определено ще има момент на изненада и обърканост, но предполагам, че щом ми е приятно с него, годините не са от такова голямо значение. Стига да не иска от мен, това, което не бих и не мога да му дам.

unbreakabl3
09-16-2010, 14:10
Определено ще има момент на изненада и обърканост, но предполагам, че щом ми е приятно с него, годините не са от такова голямо значение. Стига да не иска от мен, това, което не бих и не мога да му дам.

+1

Ако чувстваш, че искаш да си с него, бъди! Но е възможно в момент от бъдещата си връзка да разберете, че имате съвсем различни възгледи за живота и т.н. Това може да бъде, както положително (ще се допълвате взаимно), така и отрицателно (съвсем ще ви отдели един от друг). Не това го има при всяка връзка.. Не може да се предвиди кое точно ще се случи при вас.. И все пак, ако искаш, рискувай! Не бива да изпускаме шансовете, които животът ни дава..!

sasha_90
09-16-2010, 14:18
Пропускаш една важна "подробност"-доверието.Колкото и да ми е приятно с него,трябва да му имам доверие.След като вече си имаме доверие и ни е хубаво заедно,7 години не ми пречат.

StolenBliss
09-16-2010, 16:57
Ох не е хубаво да е по голям от теб с повече от 2-3 години макс 4, гледала съм мн предавания по тв-то за такива връзки и не става в 97% от случаите..и от личен опит го знам, та по добре не ..