PDA

View Full Version : Проблем с флеша ми



Corey
09-15-2010, 20:31
Здравейте! Вчера си разширих дупката за флеша и си сложих клечка за зъби. Дезинфекцирах всичко обаче след няколко часа долната част на ухото (където е мекото) ми се поду.Не ме боли изобщо. Нормално ли е да е подуто и как мога да спадна утока. Намазал съм се с Банеоцин. Моля пишете колкото се може по-скоро.Благодаря предварително. :)

semantics
09-15-2010, 20:57
Скъпи млад екстремистЕ,

остави си ухото намира да си зарасне и успокои съвсем. Нека мине поне месец и половина. След това започни да ходиш в някое добро студио, вместо да си ръгаш подръчни материали от природата в ушите. За твое хубаво ти го препоръчвам - от бързане и гъзария нищо добро не става, както вече би могъл (при желание) да разбереш и сам. И не е страшно да набиеш малко пари, за да изглежда добре и за да е здраво мястото. Иначе най-много да си навредиш, както си на път да сториш.

Буйната ти младост няма да свърши всеки момент, че да бързаш толкова, повярвай ми. А ако има опасност след някой ден да не искаш това нещо, то значи и сега не би трябвало да го желаеш толкова страстно.

Ако беше толкова просто всеки да се дупчи, разширява, разтяга и размества, тия про-та в студията ще стоят без хляб.

SemperArdens
09-15-2010, 20:57
някъв лед може да сложиш
иди на лекар да го види най-добре

Seducti0n
09-15-2010, 21:01
ъъ за флешовете няма ли едни специални такива като фунийки...


п.с- семантикс си ги каза нещата, едно към едно както са. ако и утре си зле, отскочи до някое студио

Corey
09-15-2010, 22:13
аз още вчера отскочих до едно студио но ми искат 20лв. само за разширяване... отделно 10лв. за самия флеш който е 4мм. след тва още 30лв. за 6мм. АЗ искам 8мм , което означава че трябва да дам 3x30лв.

Seducti0n
09-15-2010, 22:17
така е, пич. няма безплатен обяд. още повече, че като си се хванал на хорото, трябва да го играеш

realantisocial
09-15-2010, 22:46
Значи ето какво правиш. Купуваш си един литър водка. Изпиваш го бързо, но не толкова бързо, че да пукнеш от алкохолно натравяне. После взимаш кухненски нож и си саморазширяваш дупката. Тествано е и работи !

guinessgirl
09-16-2010, 07:49
всъщност няма никъв проблем сам вкъщи да се разширява, кви му ги обяснявате.. трябва само редовно промиване и да става постепенно.. с милиметър-два-три месечно ;)

semantics
09-16-2010, 08:01
^ Бедата идва от това, че всеки организъм е различен, а всеки акъл - също.

И въпросът с дезинфекцията е най-основен, понеже не е ясно кога и какво пъхаш, как го дезинфекцираш и пр.

Seducti0n
09-16-2010, 08:59
По това, което е написал още в първия си пост, не мисля, че ще се справи сам, но щом казваш

FockidyFockFock
09-16-2010, 10:13
Щом ти се е подуло още от клечка за зъби - лошо.
Избягвай дървени нещица, които попиват (без лак отгоре, примерно), защото колкото и да ги дезинфекцираш, все е кур.
Двама приятели ползваха краища от дръжки на четки за рисуване отначало, но както вече казаха - индивидуално е.

Както ти казаха, за да ти е мирна главата най-добре иди в някое студио. Ти тия пари така или иначе ще ги офукаш за дезинфектатори, като те гледам...

Corey
09-16-2010, 18:47
Сложих си клечка за уши вечерта и на сутринта отока спадна. Относно дезинфекцията,дезинфекцир х с кислородна вода по 2-3 пъти. Днес си взех спирт 70 градуса (колкото домашната ракия в нас) би трябвало да убие всички бактерии.

realantisocial
09-16-2010, 20:25
^ не давай такива съвети, бе

я кажи и от кой точно е тествано, за да им стане ясно на хората

И да им кажа няма да ме разберат, щото не го познават :lol: