PDA

View Full Version : Пищови.. :)



raqtaaa
09-15-2010, 21:34
Извинявам се ако има такава тема, но не открих.

Таа.. Ползвате ли пищови, по какво и какви методи са най- ефикасни, хващали ли са ви и въобще всичко за пищовите.. ..
:)

Този ми е любимия начин за преписване и винаги действа.. :P
Преписване с "прозрачен пищов"
Сега ще ви покажа как да си направите "прозрачен пищов".
1) Отпечатайте нужната информация с принтер.

2) Залепете тиксо върху нея.

3) Полейте текста с вода.

4) Махнете хартията от тиксото.
Тогава върху тиксото ще се е отпечатал текста и вие ще получите това което е на картинката.

5) Сега залепете тиксото върху вашия молив, гумичка, тетрадка, химикалка, бутилка
или най-добрия вариант - залепете го на стола на този който седи пред вас и, когато учителят наближи просто го закрийте с якето на съседа.
8)

Di
09-15-2010, 21:42
има си тема за пищовите

raqtaaa
09-16-2010, 14:00
За което се извиних.. :mrgreen: :-|

Tempest
09-16-2010, 14:02
още не е почнало даскалото, вие за патлаци говорите..

fuckme
09-16-2010, 17:32
докато си пиша пищова, докато го принтирам, залепя,отлепя и залепя, аз ще си науча материеала. супер тъпо е , по - добре да си седнеш на д-то и да си научиш.

raqtaaa
09-16-2010, 20:10
^ Това е най-тодрият вариант, но винаги има въпрос, за който не се сещаш.. Пищовите помагат тогава... А сего може ли по темата....

sasha_90
09-16-2010, 20:15
Използвам пищови,но само по предмети,по които не мога да си науча.На малки листчета написвам материалът,който ми трябва.От там нататък-вадя нужното листче и... гърмя :D

galet0
09-16-2010, 21:10
Използвам пищови,но само по предмети,по които не мога да си науча.На малки листчета написвам материалът,който ми трябва.От там нататък-вадя нужното листче и... гърмя :D

+1

Force_bladeR
09-16-2010, 21:58
Това докато го направиш ще съм преписал всичко от нормален пищов...

Tempest
09-16-2010, 22:14
царския е мн добър, ама тряа знаеш кво ше се падне.. иначе една даскалка беше оценила 2 неща - казаното от нея и мои си съчинения по една и съща тема (взе ми листа, щото надуши, че след 5 мин няма как да съм готов :D и аз си извадих 2ри).. на царския имах 5, на съчиненията ми - 5,50.. шанса ;)

сещам се по един модул какви пищови ползвахме - имаше някаква вентилационна тръба върху чиновете.. (наредени в една редица) имаше разстояние между чина и тръбата и тетрадките бяха складирани там.. г-жата беше от другата страна на тръбата и не подозираше нищо...

за друг модул просто питахме г-жата от кой урок точно и горе-долу на коя дата сме взели еди-кое си, за да го препишем от тетрадката..

Greennight
09-17-2010, 06:51
Толкова съм мързелив,че чак ме мързи и пищови да си прая попринцип.

sunisup
09-17-2010, 07:36
Аз не се старая да правя някакви оригинални.Принтирам си това,което ми трябва или пиша на листче.И още когато г-жата раздава теста и вече ме е подминала взимам си пищова и го слагам под листа.И като ми трябва нещо само повдигам леко контролното и си преписвам.Или си слагам листчето на крака,а когато г-жата мине си го смачквам и го държа в ръката.Никога не са ме хващали,веднъж дори хванаха почти всички,а мен не ме и усетиха.

raqtaaa
09-17-2010, 07:48
^ Това много често го използвам, но в нашето даскало учителите са като немски овчаарки.. Проверяват те и те дебнат непрекъснато.. Така че при мен изобретателността е единственото решение....

Но най-лесно се преписва по химия - Повечето учители разрешават по химия да се смята с калкулатор.. и докато се правич, че смяташ с телефона, ти всъщност си преписваш от пищов направен на смс :-P 8-)

GD
09-17-2010, 08:01
докато си пиша пищова, докато го принтирам, залепя,отлепя и залепя, аз ще си науча материеала. супер тъпо е , по - добре да си седнеш на д-то и да си научиш.


+1 Много време отнема.

FontiR
09-17-2010, 14:24
Извинявам се ако има такава тема, но не открих.

Таа.. Ползвате ли пищови, по какво и какви методи са най- ефикасни, хващали ли са ви и въобще всичко за пищовите.. ..
:)

Този ми е любимия начин за преписване и винаги действа.. :P
Преписване с "прозрачен пищов"
Сега ще ви покажа как да си направите "прозрачен пищов".
1) Отпечатайте нужната информация с принтер.

2) Залепете тиксо върху нея.

3) Полейте текста с вода.

4) Махнете хартията от тиксото.
Тогава върху тиксото ще се е отпечатал текста и вие ще получите това което е на картинката.

5) Сега залепете тиксото върху вашия молив, гумичка, тетрадка, химикалка, бутилка
или най-добрия вариант - залепете го на стола на този който седи пред вас и, когато учителят наближи просто го закрийте с якето на съседа.
8)
Не мога ли просто да сложа листче с отговорите на тоя пред мен вместо да правя всичко това? :(

Tempest
09-17-2010, 14:27
най-ефективно е ако сте с добро зрение, да пишете със спрял химикал върху листа и после да го ползвате за чернова... и просто ше напишете тва, което си пише.. игра на оцветяванка :D нещо като царски.. ама невидимка :D

z1nners
09-17-2010, 15:25
Преснемам учебника на 50% в книжарницата си го има пищова под листа на който пишеш .Веднъж са ме хващали само през другото време съм имал само 6ци