PDA

View Full Version : :(:(:(:(:(:(:(



oooo
09-16-2010, 08:56
Zdraveite molq da me izvinite,4e pi6a na latinica znam,4e ne e redno,no ne no moga da pi6a na kirilica kompa mi e stra6no bugnat,blagodarq za razbianeto :) Obru6am se kum vas da mi pomognete imam problem s priqtelq i.Zaedno sme ot 8 meseca.Toi e na 17 i az sum na 17.Vsi4ko vurve6e idealno..dokato ne opleskax ne6ata.Minalata sedmica ne iskax da izlizam s nego durjax se mnogo lo6o ne go tursix ni6o ne pravix.Ne znam i az za6o.I sega toi me tursi,no se durji stra6no studeno s men.Li4i 4e iska da e s men,no moje bi zada mi go vurne se durji mn studeno... :( Kakvo da pravq znam,4e moga da si vurna onova hubavo durjanie.Znam 4e sgre6ih taka kato se durjax lo6o s nego...Sega se durja dobre,no ne mu mrunkqm,za6oto znam,4e mrunkqneto nqma da pomogne?Daite mi suvet i o6e edin put se izvinqvam,4e pi6a na latinica :(

sasha_90
09-16-2010, 09:12
Извини му се.Кажи му,че много съжаляваш за държанието си и искаш да продължите да сте заедно,защото държиш на него.Ей такива неща.Дано се оправите и друг път-внимавай повече.

YouDontKnowMe
09-16-2010, 10:54
И сама не знаеш какво искаш явнп. За това извинение няма, докато накрая не осъзнаеш разбира се. Кажи му да не е задник, да не се прави на интересен, отмъщението е именно това . Проси си нещо, което според мен е ритник в задника. Ако беше свестен, щеше да се опита да те разбере. Ама и ти сама не се разбираш ..
Да хванеш единия и да удариш другия ... Толкова ли нямате други неща за правене, отговорности, та си правите номерца един на друг.

Lancelot
09-16-2010, 11:24
^Глупости.

Отмъщението не е единствената причина. Представи си как ще се чувстваш ако човекът когото обичаш не иска да те погледне. Кво да направи пича? Да подмине всичко, да забрави? Дори да се опита да го направи, това не е лесно. И за в бъдеще ще се сеща за гадното ти отношение и ще се чуди за причината и за това кога ще се повтори. Караш го да се съмнява в чувствата ти към него. Той няма вина, че е студен. Просто когато този, който обичаш се държи с теб като с някъв боклук, който не желае да вижда..ми да предположим, че пича е наранен от тъпото ти и лапешко поведение... ако наистина няма причина, то да, такова е.

Поведението му можеш да наречеш защитен механизъм. Разбирам, че преди всичко е било точно... изведнъж си изперкала и той сега се чуди дали въобще те познава и не знае дали може да ти се довери.

Сорка, но това с отмъщението е опция само ако не държи на теб.

Отивай да го молиш за прошка. Едно - Много съжалявам. - ще свърши чудесна работа.

BlackCross
09-16-2010, 11:41
Толкова е просто питай го защо го прави ако каже ,че е заради това му кажи ,че в тоя ден си се скарала с някой или му кажи истинската причина или пък ти е било кофти за нещо и така на татък ще те разбере и му кажи да спре да се прави. :?

a1a2b3v
09-16-2010, 12:21
Реакцията му е напълно нормална... след като ти не си го търсила и си се държала студено какво очакваш да тича след теб и да се държи всякък нищо не е станало? :? Покажи му, че е важен за теб, направи нещо мило, което би го зарадвало... лелее явно ти си от хората, които мислят само за себе си.

П.С. Това, че компа ти е бъгнат не е извинение за латиницата. За тази работа има нещо наречено "кирилизатор". Това, дори аз не си го позволявам дори когато пиша от телефона си въпреки, че нямам буквите написани на български на копчетата.... :-o

GD
09-16-2010, 12:54
Сама си имаш вина, но той сега си ти го връща. Иска да се поправиш и да не правиш тази грешка.И другто което иска е да ти покаже ти как си се държала и той тогава какво е чувствал.Да успее да го почувстваш и ти неговата болка. ;)

krem4et0
09-16-2010, 13:17
Кирилицата е задължителна! Намери начин да напишеш темата си подходящо.