PDA

View Full Version : Ново дасакалоо нови съученици );



bet3to
09-16-2010, 14:48
8 ми клас съм и отидох в друго училище. попринцип в моя град то е най-елитното. Пълно е с деца от 1 до 12 клас с по около 4 паралелки. За мен това е нещо ново щото преди в старото даскало имаше деца до 8 ми клас бяхме около 200-300 ученици. Сега в новото нито знам къде се ходи на междучасията нито нищо. В класа сме 19 деца и 4-5 са нови всичко друго си е учило там до сега. Всички се познават и си мисля че не ме искат. Има само 3-4 момичета които са сами - едното е циганче (пуке) другото немога да го разбера какво иска мисля че ме избягва. И има две които ме поканиха да седна при тях но те преди са си били в тва даскало и само ме разхождат на там на сам да си видят прятелките. Днеска цял ден ревах и аз нз защо може би щото никой не познавам. Дайте ми предложение как да им направя добро впечатление та сами да поискат да се сприятелим.

П.С. Почти всички от моя клас са селянчета, но имат такова самочувствие, че все едно са обиколили света едва ли не. :-k :cry: :(

programings
09-16-2010, 15:54
Пффф, гадна работа, нали? И аз съм така, още не познавам никой във новато даскало, днеска беше едно гадно такова, дискомфортно ми беше, ама има време за всичко според мене, и няма защо да се реве! :)

ibojilow
09-16-2010, 16:02
На всеки му е било гадно, поне на тези който са минали по твоя път. Аз лично знам какво е и бих те посъветвал да почнеш да си говориш с тях и ако си пичага рано или късно ще те аднат към групичката им.

sasha_90
09-16-2010, 19:34
От опит ще ти кажа да не се опитваш да се харесаш на никого.Дръж се нормално,прави неща,които ти харесват.Закусвай където и каквото пожелае.Изобщо не се влияй от мнението на останалите,а си имай свое.

Smrazqvashta
09-16-2010, 21:44
За какво ти е въобще да се сприателяваш с такива келеши? :? Дръж се нормално към тях, като към съученици и това е. Аз не бих искала да имам толкова повърхностни хора, както ги описваш за приятели. А относно двете ти "дружки" можеш да поговориш през спокойно с тях и да им кажеш къде искаш да отидете и прочие, ако са стока едвали ще ти откажат. Бъди малко по контактна с циврене не става.

MotherfuckinFreak
09-17-2010, 13:15
Хм, и аз съм 8 клас тази година, в ново даскало. Също не познавах класа само 2ма, но веднага се запознах с другите. Не се срамyвай, просто отиди при тях и се запoзнайте, дори и да не се сприятелите : )
Но по-добре наистина бъди себе си, няма смисъл да се променяш, за да влезнеш в някоя ГРУПИЧКА. Все ще си намериш приятели, дори и да са от друг клас.
Не се притеснявай и успех :)