PDA

View Full Version : New school ;(;(



bet3to
09-16-2010, 15:36
8 ми клас съм и отидох в друго училище. попринцип в моя град то е най-елитното. Пълно е с деца от 1 до 12 клас с по около 4 паралелки. За мен това е нещо ново щото преди в старото даскало имаше деца до 8 ми клас бяхме около 200-300 ученици. Сега в новото нито знам къде се ходи на междучасията нито нищо. В класа сме 19 деца и 4-5 са нови всичко друго си е учило там до сега. Всички се познават и си мисля че не ме искат. Има само 3-4 момичета които са сами - едното е циганче (пуке) другото немога да го разбера какво иска мисля че ме избягва. И има две които ме поканиха да седна при тях но те преди са си били в тва даскало и само ме разхождат на там на сам да си видят прятелките. Днеска цял ден ревах и аз нз защо може би щото никой не познавам. Дайте ми предложение как да им направя добро впечатление та сами да поискат да се сприятелим.

П.С. Почти всички от моя клас са селянчета, но имат такова самочувствие, че все едно са обиколили света едва ли не.

k1r37o
09-16-2010, 15:49
Не е редно да ревеш в 8ми клас само,защото си в ново училище. От първия ден не става.Те не те познават,така че се тръж по надуто,не само да си седиш на чина и да гледаш в 1 точка. Т.е. като ти кажат нещо,не им мрънкяй а си им говори как требва.И не позволявай да се държат с тебе като с най-големия смешник в учулището. Не изкам да те обидя с коментара си. Аре успех в новото даскало пич. :)

sladkish_14
09-16-2010, 15:52
Отвратително лигави сте всички. Ууу писна ми от такива теми. Как ще идете да следвате някъде не знам. Аман вече,.

IAmJustAKid
09-16-2010, 16:08
Как за един ден прецени , че не те искат !?
И аз съм в ново даскало , но не всички ме харесват :lol: не е болка за умиране.. с времето ще намериш някой с който да се размотаваш (:

eminemfenka
09-16-2010, 18:44
И аз съм в ново даскало , всичко е ново атмосвера, отношение,учители ..

Не мислех,че ще го кажа но ми липсва старият клас.. :D Днес беше един отчайващ 1ви ден .. Но се свиква , бих казала,че съм положително настроена и такам .. :) А й ти не се сдухвай няма смисъл просто , и не се дели.. в крайна сметка с тия хора ще прекараш следващите 5 години , тъй ,че сам си прави сметката.. На мен лично не ми допада класа изглеждат много дръпнати , сдухани .. докато аз си падам по разговорлива отивам да се запозная и завързваме разговор.. но не плачкай - няма смисъл ..

ecstazy
09-16-2010, 18:56
Като те разкарват при тези приятелки и не ви запознават, запознай се ти с тях. Като се поздравят казваш : Здравейте аз съм еди коя си приятно ми е" и завръзваш разговор. Споко.. Хора, тази заешка криза трае максимум до октомври. Спокойно, имайте търпение. Да не мислите, че аз много си харесвах класа в началото. Бях супер зле и направих запознанствата 10-15 дни след 15ти. Въпрос на време е. Не може от първия ден да станете най-добри приятелки с еди кой си

rebeccaa
09-16-2010, 20:57
8 ми клас съм и отидох в друго училище. попринцип в моя град то е най-елитното. Пълно е с деца от 1 до 12 клас с по около 4 паралелки. За мен това е нещо ново щото преди в старото даскало имаше деца до 8 ми клас бяхме около 200-300 ученици. Сега в новото нито знам къде се ходи на междучасията нито нищо. В класа сме 19 деца и 4-5 са нови всичко друго си е учило там до сега.





Е и аз съм същата работа :D .Само дето класа е някакъв печен има само 2ма, 3ма дето ме дразнят.Не се притеснявай и недей да си мислиш глупости.Винаги ще има и такива които да те харесват и такива които да не те.Няма смисъл.Ще го преодолееш с времето и ще свикнеш.И аз не мога да повярвам, че ще кажа, че ми липсва стария клас, но това е положението.Всяка промяна е за хубаво.Успех и недей да ревеш.

sunisup
09-16-2010, 21:06
И аз съм 8 клас.Не успях със никой да се запозная по-така...Всички явно от преди са се познавали и си стояха заедно.Просто не исках да се правя на такава каквато не съм и накрая...

Tempest
09-16-2010, 22:28
ти имай такова мнение за тях и ше искат да те осиновят... брех, радвай се, че тия те разкарват - прави приятелства, запознанства, стани кифльок, слагай грим, нокти, лакове, бои на косата... бла-бла-бла-блаа...

не бе, възползвай се, че тия са те "хванали за да се видят с приятелките си".. бахти шанса..


А, и си ревала за да може някой да ти обърне внимание. Предразположи ги да се сприятелят с теб - усмихвай се :)


а, между другото - те са селянчета бе, защо ти е да се сприятеляваш с тях :-o

bet3to
09-18-2010, 09:54
Не е редно да ревеш в 8ми клас само,защото си в ново училище. От първия ден не става.Те не те познават,така че се тръж по надуто,не само да си седиш на чина и да гледаш в 1 точка. Т.е. като ти кажат нещо,не им мрънкяй а си им говори как требва.И не позволявай да се държат с тебе като с най-големия смешник в учулището. Не изкам да те обидя с коментара си. Аре успех в новото даскало пич. :)

АМа не съм пич женска съм иначе мерси за отговора :)

bet3to
09-18-2010, 09:58
ти имай такова мнение за тях и ше искат да те осиновят... брех, радвай се, че тия те разкарват - прави приятелства, запознанства, стани кифльок, слагай грим, нокти, лакове, бои на косата... бла-бла-бла-блаа...

не бе, възползвай се, че тия са те "хванали за да се видят с приятелките си".. бахти шанса..


А, и си ревала за да може някой да ти обърне внимание. Предразположи ги да се сприятелят с теб - усмихвай се :)


а, между другото - те са селянчета бе, защо ти е да се сприятеляваш с тях :-o


Ама аз не съм ревала пред тях а кат се прибрах

diksi
09-18-2010, 15:15
Ако мен не ме мъкнеха, абсурд да се оправя в тва огромно даскало. И да се запозная с толкова много хора..