PDA

View Full Version : Любов - гадна работа просто ...



Torn
09-16-2010, 18:07
Значи много ме бива да давам съвети на другите ,но като опре до мен и аз немога да направя нищо.
Проблема ми е в това, че съм влюбен в 1 момиче от класа ми ,но немога да и призная какво чувствам :( . Знам, че съм много кух ,но като я видя граматиката ми отива на кино направо. Защо подяволите с други момичета нямам никакъв проблем да говоря ,но с нея направо оставам без думи.

Знам ,че това от мен си зависи и вие няма как да ми помогнете особено ,но пиша защото ме е толкова страх да не ме отреже ,че бих приел всякакви съвети. :( :(

мерси предварително

unbreakabl3
09-16-2010, 18:09
По-добре да рискуваш и да те отрежат, отколкото цял живот да се чудиш "Ами какво би станало, ако бях посмял да й кажа?!"

sasha_90
09-16-2010, 18:14
Аз не бих се захващала с мой съученик,но ти си знаеш.Пробвай се,ако искаш.

PyCoKoCkA93
09-16-2010, 21:01
Пич,дай го по-кротко и недей да си толкова навитак за глупости...От личен опит бих те посъветвала да не се захващаш с мацка от твойто даскало,а в НИКАКЪВ случай за мацка от класа ти...Ходите що-годе имате добри отношения и после като се разделите к'во прайм??Почват лафове зад гърба,заговори и к'во ли още не...Не си заслужава усилията и времето,загубена кауза е...Аз ходих така с едно момче от мойто даскало аз бях 8 той 12 клас и го отрязах,защото не беше мой тип и после все ме преследваше да се видим,да говорим и т.н и т.н..Досадна работа е :D

YouDontKnowMe
09-16-2010, 21:04
Само не се притеснявай, че е от класа ти .
В нашия сме 4 двойки по между си , 2 - от около година, 1- от около 2 години , 1 - от един месец някъде.
Аз с моя даже си седя заедно, още от миналата година. Почти постоянно заедно/на телефона/скайп.
Ще ви е чудесно, действай, ако имаш сериозни намерения.

RoSKo0o0
09-16-2010, 22:30
Не смята, че трябва да се влияеш от хорското мнение. Просто направи това, което ти е на сърце, но като цяло приемам първия отговор на темата... по-добре го направи и да те отрежат, а не да се терзаеш дълго време за алтернативния изход от ситуацията. Гледал си филми, каквото е писано, колкото и да го бавиш, рано или късно ще стане :)

justwondering
09-17-2010, 06:54
Като цяло и аз съм против връзките между набори, камо ли между съученици. Но факт, познавам такива двойки, които са щастливи. Според мен обаче преди да действаш, разбери дали тя те харесва. Защото иначе да й изтърсиш "Аз те харесвам" от нищото ще бъде тъпичко. :)

GD
09-17-2010, 07:15
По-добре да рискуваш и да те отрежат, отколкото цял живот да се чудиш "Ами какво би станало, ако бях посмял да й кажа?!"


+1

Lian4ety
09-17-2010, 07:49
Не мисли винаги най-лошото, че ще те отреже и т.н ми ако и тя си пада по теб пък незнае как да ти го каже? Според мен трябва да пробваш- риск печели, риск губи :) Успех :)

mechtaq_za_teb
09-17-2010, 07:53
По-добре да рискуваш и да те отрежат, отколкото цял живот да се чудиш "Ами какво би станало, ако бях посмял да й кажа?!"Абсолютно правилно. С този страх до никъде няма да стигнеш.. Рискувай, пък каквото ще да става!

Bixel
09-17-2010, 08:45
най-голямата грешка на света е да имаш гадже от твоя клас!

Slamdancer
09-17-2010, 08:53
По-добре да рискуваш и да те отрежат, отколкото цял живот да се чудиш "Ами какво би станало, ако бях посмял да й кажа?!"


+1
+2