PDA

View Full Version : Да споделя



Butterfly17
09-16-2010, 19:37
Най - добрата ми приятелка много много не ме слуша като и говоря аз казвам абе ти слушаш ли ме тя казва да ама аз мн не и вярвам . Охх неска ми беше много гаден деня направо отвратителен сутринта като отивах на училище видях момчето което ме харесваше излизах с него няклко пъти ама накрая нещо се забравихем по скоро тои мене ,сигурно защото не го бях целунала и не му и дадох да ме целуне за което много съжелявам .Оффффффффффф направо ще с е побъркам неска 2 ри ден на училище и никак не ми вървеше паднах от стола абе простооо учителките ми са отвратителни поне новите де е то и старите са същите направо незнам тая година как ще завърша .Така ми се плаче като си помисля колко работи ми се случиха неска дано и утре не ми е толкова шибан деня . писах толкова несвързано ама сори дано разберете нещо мм то нече писах нещо същестевено аиде чау :-o

Кирилицата важи и за заглавието!
kalpazanka

sasha_90
09-16-2010, 20:18
Какъв ти е проблема всъщност?Това,че ти е бил скапан денят или защото приятелката ти не те слуша?

sasha_90
09-16-2010, 20:42
Мислиш ли,че има шанс да се върне тръпката му към теб?

Butterfly17
09-17-2010, 12:48
мм мисля че ще има някакъв шанс ,но нз какво да правя

Grudi_SeXa
09-17-2010, 12:53
Няма да е зле да поумнееш.

Lian4ety
09-17-2010, 20:41
Трябваше да започнеш с : Мило дневниче..
Извинявай, но не схванах с какво точно можем да ти помогнем, че денят ти е бил скапан и,че си паднала от стола и учителите са гадни? :shock: :lol:

nikiTANEV
09-18-2010, 20:07
Аз бих те посъветвал първо да разбереш какво става с приятелката ти - BFFто е по-важно отколкото едно увлечение! А за момчето - поговори с него, кажи му, че го харесваш, кажи му, че съжеляваш задето не си му дала да те целуне (просто си имала някакъв проблем и не ти е било до това) и че искаш нещо повече :) За училището ... да не мислиш, че моите даскали са китки за мирисане .. напълно е нормално! Не се притеснявай, всичко идва от насъбиране на лоши случки, но ти, за разлика от мен (да .. и аз имам проблеми) държиш всичко в ръцете си! :)

Butterfly17
09-18-2010, 21:47
мерси за съветите

flearness
09-18-2010, 22:40
Най - добрата ми приятелка много много не ме слуша като и говоря аз казвам абе ти слушаш ли ме тя казва да ама аз мн не и вярвам . Охх неска ми беше много гаден деня направо отвратителен сутринта като отивах на училище видях момчето което ме харесваше излизах с него няклко пъти ама накрая нещо се забравихем по скоро тои мене ,сигурно защото не го бях целунала и не му и дадох да ме целуне за което много съжелявам .Оффффффффффф направо ще с е побъркам неска 2 ри ден на училище и никак не ми вървеше паднах от стола абе простооо учителките ми са отвратителни поне новите де е то и старите са същите направо незнам тая година как ще завърша .Така ми се плаче като си помисля колко работи ми се случиха неска дано и утре не ми е толкова шибан деня . писах толкова несвързано ама сори дано разберете нещо мм то нече писах нещо същестевено аиде чау :-o

Кирилицата важи и за заглавието!
kalpazanka



хмм споко човече и аз не дрънкам понякога мн свързано....тва дет разбрах е че фр-то хич не те слуша а даскалото е АД и ти е бил бая кофти деня споко аз със тези фр дет не ме слушат не им разказвам мн :-D ама твоята фр слуша ли те по принцип или само напоследък нещо витае някъде 8-) :smt101

Butterfly17
09-18-2010, 22:53
ми понякога ме слуша така ама някои път изобщо ния знам за кво мисли

flearness
09-19-2010, 10:25
ми понякога ме слуша така ама някои път изобщо ния знам за кво мисли


ххммм а др-те фр слушат ли те или и те кат нея щот може тя да витае по някое момче и за тва питам дали е само тя :-D

Butterfly17
09-19-2010, 12:55
само тя е мм то че витае витае за едно момче ама се пак ;д