PDA

View Full Version : Добре ли е това ?!



FoXyFir3
09-16-2010, 19:47
Здравейте...Ами то незнам дали е точно проблем но е странно.Така става въпрос, че в интерес на истината се разбирам по-добре с възрастни или доста по-големи от мен :?: Аз съм на 15 не се правя на нахакан или на надраснал възрастта си аз съм келеш още и си го знам 8-) Аз съм си нормално момче и като такова обичам да излизам с приятели и така нататък, но когато става дума за някакъв по-сериозен диалог се оказва,че контактувам доста по лесно с възрастни а не със връсници и както се очаква :shock: а най-странното е,че незнам дали това е добре или не но определено не е нормално :? за това реших да се допитам до вас...Моля споделете мнението си мерси предварително :)

L0ST
09-16-2010, 19:50
С възрастни не, но за сериозен диалог мога без никакъв проблем да проведа с по-големи ученици от мен. Дори ми е по приятно, тей като в момента с келешите (кат мен) на моите години адски зорно и рядко може да се проведе истински разговор.

xWandereRx
09-16-2010, 20:02
е то зависи от хората с които говориш, не от възрастта им

sasha_90
09-16-2010, 20:07
Ако тези по-възрастните са по-опитни и са ти по-приятни,защо да е лошо?

brum21
09-16-2010, 20:29
не виждам къде е мястото за притеснения :? ... приятен си и на възрастните , използвай го като твой плюс като се запознаваж с майката на гаджето 8-)

FoXyFir3
09-16-2010, 20:45
Аз гадже нямам :P ама мерси за отговорите :-|

galet0
09-16-2010, 21:12
За да се разбираш по-добре с възрастни от колкото с хора на твоята възраст,изобщо не е лошо,даже е хубаво според мен.Тва значи че си по-умен отколкото хората на твоята възраст :)

Tempest
09-16-2010, 22:21
Здравейте...Ами то незнам дали е точно проблем но е странно.Така става въпрос, че в интерес на истината се разбирам по-добре с възрастни или доста по-големи от мен :?: Аз съм на 15 не се правя на нахакан или на надраснал възрастта си аз съм келеш още и си го знам 8-) Аз съм си нормално момче и като такова обичам да излизам с приятели и така нататък, но когато става дума за някакъв по-сериозен диалог се оказва,че контактувам доста по лесно с възрастни а не със връсници и както се очаква :shock: а най-странното е,че незнам дали това е добре или не но определено не е нормално :? за това реших да се допитам до вас...Моля споделете мнението си мерси предварително :)

странно? Копеле, ти т*шак си прайш с мене... Кое му е странното бе?! Аз с тия гниди, примерно от моя клас, не мога един разговор да проведа без да се скочи на бой, да се каже "педераст, педал" или нещо, свързано с нечия майка... сестра ми е на 24, нейната компания, барабар с мъжа й, ми е къде-къде по-приятна от лигавите отрепки от моя клас примерно.. че и мойта компания понякога ме дразни.. на 18 години станали още се бият за камиончета едва ли не... най-добрия ми приятел е 1 година по-голям от мене и можем да говорим за мацки и в следващия момент за квантова физика.. тва е човека!

И хич не ми разправяй, че да общуваш НОРМАЛНО с по-възрастни е странно... ти си странен за да мислиш така!

DarkTemplar
09-16-2010, 22:24
Напълно нормално е.

GD
09-17-2010, 10:03
За да се разбираш по-добре с възрастни от колкото с хора на твоята възраст,изобщо не е лошо,даже е хубаво според мен.Тва значи че си по-умен отколкото хората на твоята възраст :)


+1 :)

gabi_94
09-17-2010, 10:11
И аз съм така и хич не смятам, че е лошо. Относно някои неща си се чувствам дете :) , относно други просто мисля по по-зрял начин така да го наречем. Чувствам се добре в компанията на по-големи от мен и много добре се разбирам с тях.

OneGuy
09-17-2010, 10:22
И при мен е така ... обаче си имам плюсове и минуси :lol:

xoxi
09-17-2010, 10:26
е то зависи от хората с които говориш, не от възрастта им

Най-точното мнения в цялата тема!

PepSsSi
09-17-2010, 10:53
Супер, акълът ти е надраснал тоз на съучениците ти. Споко, не си само ти така. :)

FoXyFir3
09-17-2010, 10:53
Аз не съм казал,че е лошо нито, че се претиснявам от това просто искам да знам дали има и други като мен и да разбера тяхното мнение :P и все пак мерси за мненията 8-)

PepSsSi
09-17-2010, 11:00
То и аз винаги съм се разбирала по-добре с по-големи от мен. Като се замисля, откакто се помня съм в компания на батковци и каки...тъй,че май е нормално състояние при мен :D

k1r37o
09-17-2010, 12:30
Вчера им викам на едни приятели,че реното ми (рено 11 8-) ) дига 150 на газ.И почнаха там нещо да се лигават не ми верват детчковците... а аз си говорех сериозно.

Имам предвид,че всеки е индивидуална личност и не всеки може да те разбере за какво става въпрос,пък и не може да се говори сериозно с някои...

zlatnata_ribkaaa
09-17-2010, 13:55
Не е странно , и при мен е същото с възрастните се разбирам чудесно мога да си говоря на такива теми , които ако засегна с моите връстници ще ме гледат странно и едва ли не , като че съм излязла от клуб на пенсионера не знам защо така се получава , но в последните 1-2 години много ми се случва не казвам че е лошо , но не винаги е приятно .

BlackSugar
09-17-2010, 16:44
Аз гадже нямам :P ама мерси за отговорите :-|
търсиш ли си? :D :D :D
По темата и аз съм същата, но се опитвам да намеря общ език със хората на моята възраст.

FoXyFir3
09-17-2010, 17:02
Незнам :oops: що имаш ли нещо в предвид? 8-)

BlackSugar
09-17-2010, 17:07
Who knows? :lol: