PDA

View Full Version : Ужасен човек :(



Alexsandra90
09-16-2010, 23:34
Имам един проблем . Винаги постъпвам зле с хората , които държат на мен и след това осъзнамвам какво съм изгубила и съжалявам.:(На 19 години съм и първата ми сериозна връзка прдължи 6 години(бях заедно с едно момче от 11 до 17 годишна) естествено отначало не беше нищо детска история,както и да е.Въпросното момче ме нарани много.Изневеряваше ми , не харасваше приятелките ми,ревнуваше ме, и да ме питате защо съм била с него толкова време и аз незнам ... Дойде момент в който ми омръзна това негово поведение , по - точно осъзнах се един вид :) Бях с негов приятел , не нарачно просто така се случи , никога не съм намерение да се получава така , с него не сме били заедно виждахме се в продължение на изв време , имах чуства към него , но и той постъпи зле с мен .. късмет :) Имах чуството , че всички са ми безралични имах двама приятели с които се държах ужасно ... незнам сигурно съм си изгубила вярата в мъжете вече , лъжех ги , не ми пукаше за тях , докъто на момчето с което бях за последно явно му писна от моето отношение и ме остави ... Беше много добър държеше се супер с мен , а на мен ми беше все тая , с приятелките ми се смеехме и един вид се забавляхме с това мое държание , подигравахме ме му се за това как ми вярва , а чак сега осъзнавам какво съм загубила :( знам , че аз съм виновна , и неискам помощ , просто имах нужда да споеделя , защото неискам да изглежддам слаба пред близките ми :((

Smrazqvashta
09-16-2010, 23:36
Това, което имаше бе обикновено загуби го и то стана ценно, доста жалко.

KiLLeR_InSTiNkT
09-16-2010, 23:44
Ще срещнеш някой, за когото да ти пука след време... Не се отчайвай... Всеки са го наранявали и е спирал да оценява "нормалните" хора около себе си, но ще дойде и твоят човек, без да търсиш ще се появи.. Бях в същото положение известно време, но всичко е наред в момента.

Успехи и целувки!

Alexsandra90
09-16-2010, 23:47
благодаря за разбирането :) надявам се някой ден да серещна правилният човек и ще направя всичко възможно да не постъпвам зле с хората , защото от опит знам , че всичко се връща :) което от една страна ме успокоява

KiLLeR_InSTiNkT
09-16-2010, 23:54
Да, нещата се връщат, но не губи надежда. Когато му дойде времето ще усетиш, че човекът е за теб - сродна душа.. Аз така 1 година не намерих никой, но поне си "поживях" така да се каже.. Всяко нещо си има и плюсове и минуси, но не винаги човек ги оценява навреме.. Помни хубавите неща, които си правила, защото ще ти сe върнат. :)

FromAutumToAshes
09-17-2010, 05:24
Пак като си се осъзнала, добре е ;) Аз лично мразя такива кучки каквито ти описа.

GD
09-17-2010, 06:38
Пак като си се осъзнала, добре е ;) Аз лично мразя такива кучки каквито ти описа.


+1

sasha_90
09-17-2010, 07:28
Ценим дадено нещо,едва след като го загубим.-Познато ли ти е?

mynichka
09-17-2010, 07:46
Спокойно и ти ще срещнеш човек с когото няма да се държиш така :)

Guio92
09-17-2010, 08:17
с приятелките ми се смеехме и един вид се забавляхме с това мое държание , подигравахме ме му се за това как ми вярва
http://www.vbox7.com/play:4c1a4abb
Като го прочетох това веднага се сетих за тази песен :wink:

flyingmonkey
09-17-2010, 08:32
Сама си виновна. Както по-горе казаха, всичко се връща, рано или късно. Освен за напред да не продължаваш да се държиш като кучка, а да цениш хората, които са до теб.

rebeccaa
09-17-2010, 09:30
Гадно е когато се появи някой на когото му пука за теб и ти до такава степен си изградил бариера около теб, че го отблъскваш с всяко твое действие, и го губиш, и когато го осъзнаеш вече е твърде късно.

Grudi_SeXa
09-17-2010, 09:44
Авторке, май всички жени с тва име сте студени и безчувствени кучки а?

Споко, все някой пак ще ти се върже на акъла, особено ако изглеждаш добре.

Alexsandra90
09-17-2010, 10:32
Хехе :) Аз не съм студена и безчуствена,просто бях много наранявана и си изгубих доверието в хората , реших , че е по-добре аз да постъпвам гадно , отколкото с мен да постъпват така :) Тъжно е , но на такива хора съм попадала...Предпочитах да си прикривам чуствата и аз да се държа зле от колкото накрая с мен така да се случи и накрая всички да ме съжаляват и да ме мислят за глупачка :( Много искам на тия хора да им се върне някой ден ,защото те ме съсипаха като човек и ми отнеха доверието в хората

Grudi_SeXa
09-17-2010, 10:53
Клишето мисля го знаеш - рано или късно всичко се връща, така че тея хора от миналото ти не ги мисли, техните ядове и проблеми тепърва предстоят (друг е въпроса, че тва едва ли те топли особено). Да не говорим, че и ти тепърва ще си плащащ за гадните постъпки спрямо хора, които не са го заслужили с нищо.

Изгубила си доверието в хората, и мислиш, че е за постоянно? Повечето хора перфектно умеем да абсолютизираме нещата и когато някой ни нарани, да обявяваме всички от неговия пол за "еди си какви". Което е огромна грешка. Гарантрирам ти, че ще си промениш мнението изцяло точно след 2-3 срещи/отношения/връзки с нормални, добронамерени и знаещи какво искат хора.

Добрите хора принципно са смятани за глупаци, но именно те вдъхновяват вярата и надеждата във всички останали (особено пък в сегашния материален свят). И понеже днес е празник, замисли се над тея 2 думи вяра и надежда (айде любовта я оставяме настрана), значат повече, отколкото можеш да предположиш. ;)

Това, което искам да ти кажа с всичко написано дотук, е да не изпадаш в крайности, апатия или прекалено притворство, защото и след най-силната гръмотевична буря изгрява слънце. Горе главата, животът е кръговрат.

Още си млада и не ми се вярва "да си съсипана като човек". Тепърва ще ти се случва какво ли не. 8)

И се пише Alexandra, без S.

a1a2b3v
09-17-2010, 11:17
Хехе :) Аз не съм студена и безчуствена,просто бях много наранявана и си изгубих доверието в хората , реших , че е по-добре аз да постъпвам гадно , отколкото с мен да постъпват така :) Тъжно е , но на такива хора съм попадала...Предпочитах да си прикривам чуствата и аз да се държа зле от колкото накрая с мен така да се случи и накрая всички да ме съжаляват и да ме мислят за глупачка :( Много искам на тия хора да им се върне някой ден ,защото те ме съсипаха като човек и ми отнеха доверието в хората


Хубавото е, че го осъзнаваш. Не прикривай чувствата си... не е добре за теб. Така само се измъчваш. Това, че някой се е държал с теб зле, не значи, че ти си "глупачка"... случва се всички попадат на лоши хорица просто ги игнорирай като не са ти приятни и не се занимавай с тях. Дръж се добре със всички, които го заслужават, повярвай ми от опит знам, че карането за глупости е ненужно. И повече, когато е нещо сериозно като изневяра никога не прощавай лесно, защото нещо такова случи ли се веднъж ако остане безнаказано има голяма вероятност да се повтори.